Şimdi Ara

Tivibu Uydu Humax/Vestel kurulumu, Sorunlar ve Çözümleri

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
1.293
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Evet arkadaşlar bence böyle bir başlığa gerek var. Tivibu uydu konusunda hem humax hem vestel cihazlarda sorunlar yaşayanlar var. Humax ile ilgili 3 video çektim ve burada paylaşıyorum. Birincisi kurulum, ikinci video saat ekran koruyucusu sorunu ile ilgili ve içüncüsü ise tivibu humax uzaktan kumanda tamiri.
    Herşeye rağmen cihazdan oldukça memnunum. Humax kanal geçişleri gayet huzlı ve güzel...

Kurulum VİDEOSU
    Saat ekran koruyucu ÇÖZÜM VİDEOSU
    Uzaktan Kumanda TAMİRİ VİDEOSU

Kumanda bugün saçmalamaya başladı. Durup dururken çalışmadı. Biliyorsunuz çok kolay test yöntemleri var. Çocuklar aldığımdan beri 50 defa yere düşürdüler. Yine kumanda iyi dayandı

Vestel konusunda oluşabilecek sorunlarınızı ve varsa çözümlerinizi burada paylaşalım. Konuya ekleme yapabilirim.[simage][/simage]Tivibu Uydu Humax/Vestel kurulumu, Sorunlar ve Çözümleri

• vestel kutu ile değişti benim humax kutu görüntü kalitesi daha iyi humax a göre

ancakkkkkkkkkk tekrar izle de özellikle mesela trt de seksenleri izlerken bazen kendi kendine atlıyor ileri gidiyor ses gidiyor vs ya tivibu server da sıkıntı var çünkü özellikle aynı programda yaptı bunu

birde hard disk taktım 500 gb mesela program esnasında kaydet e basıyorum yarım saat kaydediyor salak o anda bastın diye kaydı uzatmak için kayıt tuşuna her bastığında 30 dk mı 1 saaat mi ne uzatıyor

bakka salak bir şey de hard disk takılı olmasına rağmen otomatik kayıt yapmıyor yani kanalı izlerken bir şey kaçırıp geri alacam desen yapmıyor pause tuşuna basacan 1 kere o andan sonra önbelleğe almaya başlıyor

aslında sorunları dağ gibi bunların argesi yazılımcıları kim merak ediyorum umarım bu yazılar okunuyordur

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-CD2341F8A -- 2 Ocak 2020; 16:4:48 >
  • Vestel olanı 2 saat veya daha fazla açık kalınca cihaz donuyordu. Bunun çözümü var mı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Savunmadım Çıkar Göster

Vestel olanı 2 saat veya daha fazla açık kalınca cihaz donuyordu. Bunun çözümü var mı?
    Henüz bir bildirim gelmedi. Gelirse eklerim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Savunmadım Çıkar Göster

Vestel olanı 2 saat veya daha fazla açık kalınca cihaz donuyordu. Bunun çözümü var mı?
    öyle bir donma yok 2 haftadır açık donmuyor

zaman bazlı kayıt yapıyorum sıkıntı yok epg den kaydet dediğimde anlık epg gitse kayıt bitiyor sorun o
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.