Şimdi Ara

Tivibu Uydu aldım (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
68
Cevap
0
Favori
12.182
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Bende Tivibu uydu sinema paketi almayı düşünüyorum.İlk 6 ay 9 tl,sonraki 18 ay 19 tl.toplamda aya böldüğümüzde 15 tl civarına geliyor aylık.Daha çok belgesel kanalları için alıyorum.Hemen tüm belgesel kanalları mevcut galiba.Bulunduğum yerdeki bayiye gitmiştim ön bilgi almak için.Cihaz kurulumu nasıl olacak dedim,''Biz sana cihazı vericez,kendin bağlayacaksın dediler''
    Cihaz hakkında çok olumsuz yorumlar var ama başka da alternatif yokmuş.Şu vestelden her zaman uzak durmuşumdur.Mecburen alıcaz şimdi.Cihazın önünde vestel markası yoktur inşallah
  • Bende almayı düşünüyorum avea kampanyasından uydu süper paketini, merak ettiğim 2 cihaz vardı, humax ve Vestel. Görüntü ve kalite açısından hangisini tercih etmeliyim. Vestel dedi bayi. Kablo ile İnternet bağlantısı varmış felan. Araştıran varsa yardımcı olursa memnun olurum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bende hattımı tt taşıyarak 1 liraya tivibu alacağım bir kaç güne. Vestel mi alayım humax mı? Bayide ikiside var. Hatta humax istiyorum diyince şaşırdı bayan. Humax ta ethernet girişi yok mu acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: TzisTa

bende hattımı tt taşıyarak 1 liraya tivibu alacağım bir kaç güne. Vestel mi alayım humax mı? Bayide ikiside var. Hatta humax istiyorum diyince şaşırdı bayan. Humax ta ethernet girişi yok mu acaba?
    Humax ta interet girişi ve portal yok. Ama görüntü kalitesi bir tık daha iyi bir cihaz. Vestel de ise bular var fakat pek fonksiyonel çalışmıyor ama seç izle ve tekrar izle iyi çalışıyor.
  • zero fear kullanıcısına yanıt
    Peki hocam ben şimdi hangisini alayım? Aslında amacım tv+ benzeri birşey almaktı. Tivibu uydu süper paket ve tivibu ev giriş paketi de alacağım sanırım. Bu durumda humax daha mı mantıklı. Taşındığım yerde superonline olsaydı keşke..

• quote:

Orijinalden alıntı: TzisTa

Peki hocam ben şimdi hangisini alayım? Aslında amacım tv+ benzeri birşey almaktı. Tivibu uydu süper paket ve tivibu ev giriş paketi de alacağım sanırım. Bu durumda humax daha mı mantıklı. Taşındığım yerde superonline olsaydı keşke..
    Tivibu ev de alacaksanız humax tercih edin. Diğer özellikleri Ev de kullanırsınız.

• Merhaba, tivibu uydu kullanıcısıyım. Diğer Mod'da sonradan kurduğum kanalları özellikle radyo kanallarını dinlerken bir süre sonra cihaz aniden donuyor ve kumandadan kanal değiştirmeye çalışınca değişmiyor. Hiçbir işlem yapamıyorum. Sadece adaptörü çıkarıp tekrar taktığımda cihaz kendine geliyor.

Cihaz Vestel. Sürüm 1.2.32.0

1.2.38.0 güncellemesini yaptım. Bakalım aynı sorun devam edecek mi? Buraya eklerim.

Ekleme; Maalesef sorun devam ediyor. Birkaç saat aynı kanal açık kaldıktan sonra ses görüntü devam etmesine rağmen kumandadan hiçbir işlem yapılamıyor. Adaptörü çıkarıp tekrar taktığımda kendine geliyor. Kanal değiştirmesem bu sıkıntı meydana geliyor. Ne anladım ben bu işten? Bu yerli ve milli Cihaz uzun süreli aynı kanala dayanamıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Savunmadım Çıkar Göster -- 6 Ağustos 2018; 17:22:32 >
  • Humax kutuya usb hardisk bağlanıyor mu ve Hunax kutu internete bağlanıyorumu

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.