Şimdi Ara

Tivibu SmartTV Kanal Sorunu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
32
Cevap
0
Favori
15.943
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhaba arkadaslar. Tivibu Uydu ve Tivibu GO aboneligim var. Tivibu GO ile LG televizyondaki Tivibu SmartTV uygulamasi uzerinden de yararlanabiliyorum. Kanal sayisi IPTV ve uyduya göre baya az bundan epeyce sikayetciydim zaten. Fakat son birkac gundur Tivibuspor kanallari da calismiyor.

Internetten ve bilgisayardan Tivibuspor kanallari eskisi gibi calisiyor. Fakat birkac gun oncesine kadar LG smarttv uygulamasinda calisan Tivibuspor kanallarinin hicbiri suan calismiyor. Diger kanallarin hicbirinde sorun yok. Sadece bu 4 spor kanali kesinlikle yuklenmiyor ve acilmiyor.

Benzer bir sorun yasayan var mi? Dune kadar calisan kanallara noldu anlamadim Super paket uyesiyim ama bilgisayarda acilan tivibuspor smarttvde hic acilmiyor. Tam maclar baslarken boyle bir sorun cikmasi beni sinir etti.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Lg tv sahibiyim tivibu go sinema paketi almayı düşünüyordum listede smart tv üzerinden bu kanallar izleniyor olarak gösteriyor tivibu sitesinden doğrumudur yoksa bu kanallar çıkmıyormu.

Smart TV
    1 TANITIM
    5 SİNETİVİ ADRENALİN
    6 SİNETİVİ ADRENALİN 2
    22 TRT 1 HD
    23 KANAL D
    24 ATV HD
    25 SHOW TV HD
    26 FOX TV
    27 STAR TV
    28 KANAL 7
    29 TV8
    30 SAMANYOLU TV
    31 KANALTÜRK
    35 CNBC-e
    38 CINE5
    42 KON TV
    44 BEYAZ TV
    45 OLAY TV
    47 UÇANKUŞ TV
    48 TVEM
    49 TRT TÜRK
    50 TRT AVAZ
    51 TRT KURDİ
    55 TRT HABER
    56 NTV
    57 A HABER
    58 24
    62 360 TV
    63 BLOOMBERG HT
    64 ÜLKE TV
    65 TVNET
    66 HABERTÜRK
    67 TGRT HABER
    68 KANAL A
    69 CNN INTERNATIONAL
    73 BBC WORLD NEWS
    74 EURONEWS
    76 NTV SPOR HD
    79 TRT SPOR
    80 FB TV
    81 A SPOR
    84 SPORTS TV
    98 TRT 3 SPOR
    99 TRT BELGESEL
    100 YABAN TV
    111 TRT ÇOCUK
    112 YUMURCAK TV
    113 MİNİKA ÇOCUK
    114 PLANET ÇOCUK
    115 MİNİKA GO
    117 KIDZ-ANIMEZ
    121 CARTOON NETWORK
    124 BABYFIRST TV
    130 TRT DİYANET
    133 SEMERKAND TV
    134 DOST TV
    141 E2
    150 PLANET MUTFAK
    155 TRT OKUL
    160 TRT MÜZİK
    161 KRAL POP
    162 POWERTURK
    163 NUMBER1 TÜRK
    164 NUMBER1
    172 RFM TV
    188 TRT ETTÜRKİYYE
    191 SAUDI QURAN
    192 AL SUNNAH
    202 PLANET TÜRK
    203 PLANET PEMBE
    253 KANAL 35

• quote:

Orijinalden alıntı: emrihak

Lg tv sahibiyim tivibu go sinema paketi almayı düşünüyordum listede smart tv üzerinden bu kanallar izleniyor olarak gösteriyor tivibu sitesinden doğrumudur yoksa bu kanallar çıkmıyormu.

Smart TV
    1 TANITIM
    5 SİNETİVİ ADRENALİN
    6 SİNETİVİ ADRENALİN 2
    22 TRT 1 HD
    23 KANAL D
    24 ATV HD
    25 SHOW TV HD
    26 FOX TV
    27 STAR TV
    28 KANAL 7
    29 TV8
    30 SAMANYOLU TV
    31 KANALTÜRK
    35 CNBC-e
    38 CINE5
    42 KON TV
    44 BEYAZ TV
    45 OLAY TV
    47 UÇANKUŞ TV
    48 TVEM
    49 TRT TÜRK
    50 TRT AVAZ
    51 TRT KURDİ
    55 TRT HABER
    56 NTV
    57 A HABER
    58 24
    62 360 TV
    63 BLOOMBERG HT
    64 ÜLKE TV
    65 TVNET
    66 HABERTÜRK
    67 TGRT HABER
    68 KANAL A
    69 CNN INTERNATIONAL
    73 BBC WORLD NEWS
    74 EURONEWS
    76 NTV SPOR HD
    79 TRT SPOR
    80 FB TV
    81 A SPOR
    84 SPORTS TV
    98 TRT 3 SPOR
    99 TRT BELGESEL
    100 YABAN TV
    111 TRT ÇOCUK
    112 YUMURCAK TV
    113 MİNİKA ÇOCUK
    114 PLANET ÇOCUK
    115 MİNİKA GO
    117 KIDZ-ANIMEZ
    121 CARTOON NETWORK
    124 BABYFIRST TV
    130 TRT DİYANET
    133 SEMERKAND TV
    134 DOST TV
    141 E2
    150 PLANET MUTFAK
    155 TRT OKUL
    160 TRT MÜZİK
    161 KRAL POP
    162 POWERTURK
    163 NUMBER1 TÜRK
    164 NUMBER1
    172 RFM TV
    188 TRT ETTÜRKİYYE
    191 SAUDI QURAN
    192 AL SUNNAH
    202 PLANET TÜRK
    203 PLANET PEMBE
    253 KANAL 35

doğrudur hocam bende full var fazladan tivibuspor kanalları var onlkar dısında kalanlar aynı dye biliyorum. gerçi full olmasına ragmen tivibuspor kanalları bozuk birkaç haftadır çalışmıyor. sadece pc'de calısıyor sinir oldum. tivibuspor full paket aldım fakat bugun macı internetten arayıp öyle izlemek zorunda kaldım. parayla rezillik böyle bir şey olsa gerek.

• Samsung 55es8000 tv var Bendede aynı müşteri hizmetlerini aradım smart tvlerde sorun var dedi. Bence sizde arayıp şikayetinizi bırakınki ilgilensinler yoksa bakacaklar şikayet yok sallamayacaklar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi guguk -- 1 Ekim 2015; 12:05:41 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: guguk

Samsung 55es8000 tv var Bendede aynı müşteri hizmetlerini aradım smart tvlerde sorun var dedi. Bence sizde arayıp şikayetinizi bırakınki ilgilensinler yoksa bakacaklar şikayet yok sallamayacaklar

ben de şikayet kaydı bıraktım hocam. sonra aradılar hallettik diye ama hala aynı sorun var.

zaten aklımın almadıgı şey, bu nasıl bir teknik sorundur ki bütün kanallar çalışırken sadece esas abone olma sebebimiz olan tivibuspor kanalları çalışmıyor. üstelik pc'den calısıp smart tvde calısmıyor. sacmalık resmen.

grup maçları basladıgından beri maç izleyemedim resmen. tivibuyu arayarak ya sorunu derhal halletmelerini ya da taahhütleri gereğini yerine getirmedikleri için ceza ödemeden aboneliğimi sonlandıracağımı belirttim. bence siz de aynısını yapın sorun devam ediyorsa. internetten mac bulup izlesem daha az sorun yasardım bu nedir ya?

• quote:

Orijinalden alıntı: TheRecRuiT123

quote:

Samsung 55es8000 tv var Bendede aynı müşteri hizmetlerini aradım smart tvlerde sorun var dedi. Bence sizde arayıp şikayetinizi bırakınki ilgilensinler yoksa bakacaklar şikayet yok sallamayacaklar

ben de şikayet kaydı bıraktım hocam. sonra aradılar hallettik diye ama hala aynı sorun var.

zaten aklımın almadıgı şey, bu nasıl bir teknik sorundur ki bütün kanallar çalışırken sadece esas abone olma sebebimiz olan tivibuspor kanalları çalışmıyor. üstelik pc'den calısıp smart tvde calısmıyor. sacmalık resmen.

grup maçları basladıgından beri maç izleyemedim resmen. tivibuyu arayarak ya sorunu derhal halletmelerini ya da taahhütleri gereğini yerine getirmedikleri için ceza ödemeden aboneliğimi sonlandıracağımı belirttim. bence siz de aynısını yapın sorun devam ediyorsa. internetten mac bulup izlesem daha az sorun yasardım bu nedir ya?

Ben şikayet ettim çözüm olmadı. Bana tabletten cepten bilgisayardan smart tvden izleyebileceğim söylendi. Tablet ve cepten spor kanalları çıkmıyor smart tv sistemleri çalışmıyor bir tek bilgisayardan izleniyor oda sistemin canı isterse dün akşam müşteri hizmetlerine verdim veriştim bugünde iptalini yaptırdım. Ben böyle amatör bir firma görmedim. Ben digitürkte kullanıyorum web tv sinde birgün olsun takılma yaşamadım.

• quote:

quote:

quote:

Ben şikayet ettim çözüm olmadı. Bana tabletten cepten bilgisayardan smart tvden izleyebileceğim söylendi. Tablet ve cepten spor kanalları çıkmıyor smart tv sistemleri çalışmıyor bir tek bilgisayardan izleniyor oda sistemin canı isterse dün akşam müşteri hizmetlerine verdim veriştim bugünde iptalini yaptırdım. Ben böyle amatör bir firma görmedim. Ben digitürkte kullanıyorum web tv sinde birgün olsun takılma yaşamadım.

Hocam ben de iptal edecem galiba. Boyle sacma sapan bi sisteme 2 sene bagimli kalamam. Cani isteyince izletmiyorlar. Grup maclarinda hic izleyemedim. Internetteki yayinlari bulmak bile daha kolaymis.

Sizin taahhut varmiydi ve iptal icin taahhut cezasi odediniz mi? Sorunun kaynagi onlar sonucta. Ceza odetmemeleri gerekir diye dusunuyorum.

• quote:

quote:

quote:

quote:

Hocam ben de iptal edecem galiba. Boyle sacma sapan bi sisteme 2 sene bagimli kalamam. Cani isteyince izletmiyorlar. Grup maclarinda hic izleyemedim. Internetteki yayinlari bulmak bile daha kolaymis.

Sizin taahhut varmiydi ve iptal icin taahhut cezasi odediniz mi? Sorunun kaynagi onlar sonucta. Ceza odetmemeleri gerekir diye dusunuyorum.

Hocam bu olayların olacağını bildiğim için denemek için 1 aylık üyelik aldım taahhütsüz ve tamda düşündüğüm gibi oldu. Sizin durumunuz farklı ama 2 yılda çekilmez bu eziyet valla

• Arkadaşlar tivibu programı var benim lg smart tvde. Ttnet veya Türk Telekom abonesi olmadan tivibudan paket alıp lg smart tv üzerinden izleyebilirmiyim?

• quote:

Orijinalden alıntı: braveheartgs43

Arkadaşlar tivibu programı var benim lg smart tvde. Ttnet veya Türk Telekom abonesi olmadan tivibudan paket alıp lg smart tv üzerinden izleyebilirmiyim?

tek sifre aldım lg tv'deki uygulamaya girilmiyor kesin ttnet abonelik istiyor yada turk telekoma gidip actirmak gerekiyor birde lg smartta tivibu go kac canli tv var

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • TheRecRuiT123 kullanıcısına yanıt
    hocam tivibu go smart tv de kac tane canli ulusal ve diger tv sayisi var

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Lg 32lf650 modeli smart tv war. Tivibu smart tv uygulamasını indirdim fakat üyeliğim olmasına rağmen giriş yapılamıyor. Cepten rahat giriyor ama smart tv den giremiyorum. Mh yi aradım lakin dönüş yapmadılar daha. Bilgisi olan war mı ?

• 3 tane farklı samsung tv'den denedim. 2 tanesinde spor kanalı çalışmıyor. 1 tanesinde hiçbi kanal gelmiyor. Tablet veya telefondan da spor kanalları açılmıyor. Yani apple tv ile fln da goruntuyu tv'ye aktaramıyorum. ilk aldığım gün sorunlu diye aradım. 1 haftayı geçti ve hala dönüş yapan olmadı. dün 3.kez arayıp yine çözüm bulunmadan kapadım. alırken taahut edilen hicbi servis alınmıyor. Yazık valla 3 sene tüm avrupa maçları burada.
  • quote:

quote:

Lg tv sahibiyim tivibu go sinema paketi almayı düşünüyordum listede smart tv üzerinden bu kanallar izleniyor olarak gösteriyor tivibu sitesinden doğrumudur yoksa bu kanallar çıkmıyormu.

Smart TV
    1 TANITIM
    5 SİNETİVİ ADRENALİN
    6 SİNETİVİ ADRENALİN 2
    22 TRT 1 HD
    23 KANAL D
    24 ATV HD
    25 SHOW TV HD
    26 FOX TV
    27 STAR TV
    28 KANAL 7
    29 TV8
    30 SAMANYOLU TV
    31 KANALTÜRK
    35 CNBC-e
    38 CINE5
    42 KON TV
    44 BEYAZ TV
    45 OLAY TV
    47 UÇANKUŞ TV
    48 TVEM
    49 TRT TÜRK
    50 TRT AVAZ
    51 TRT KURDİ
    55 TRT HABER
    56 NTV
    57 A HABER
    58 24
    62 360 TV
    63 BLOOMBERG HT
    64 ÜLKE TV
    65 TVNET
    66 HABERTÜRK
    67 TGRT HABER
    68 KANAL A
    69 CNN INTERNATIONAL
    73 BBC WORLD NEWS
    74 EURONEWS
    76 NTV SPOR HD
    79 TRT SPOR
    80 FB TV
    81 A SPOR
    84 SPORTS TV
    98 TRT 3 SPOR
    99 TRT BELGESEL
    100 YABAN TV
    111 TRT ÇOCUK
    112 YUMURCAK TV
    113 MİNİKA ÇOCUK
    114 PLANET ÇOCUK
    115 MİNİKA GO
    117 KIDZ-ANIMEZ
    121 CARTOON NETWORK
    124 BABYFIRST TV
    130 TRT DİYANET
    133 SEMERKAND TV
    134 DOST TV
    141 E2
    150 PLANET MUTFAK
    155 TRT OKUL
    160 TRT MÜZİK
    161 KRAL POP
    162 POWERTURK
    163 NUMBER1 TÜRK
    164 NUMBER1
    172 RFM TV
    188 TRT ETTÜRKİYYE
    191 SAUDI QURAN
    192 AL SUNNAH
    202 PLANET TÜRK
    203 PLANET PEMBE
    253 KANAL 35

doğrudur hocam bende full var fazladan tivibuspor kanalları var onlkar dısında kalanlar aynı dye biliyorum. gerçi full olmasına ragmen tivibuspor kanalları bozuk birkaç haftadır çalışmıyor. sadece pc'de calısıyor sinir oldum. tivibuspor full paket aldım fakat bugun macı internetten arayıp öyle izlemek zorunda kaldım. parayla rezillik böyle bir şey olsa gerek.

Hocam bende lg 42lb580 tvde tivibu uygulaması var. Buradan arkadaşın tivibu ful paket üyeliği ile tivibu spor kanallarını izleyebilir miyim?

• quote:

Orijinalden alıntı: braveheartgs43

quote:

quote:

Smart TV
    1 TANITIM
    5 SİNETİVİ ADRENALİN
    6 SİNETİVİ ADRENALİN 2
    22 TRT 1 HD
    23 KANAL D
    24 ATV HD
    25 SHOW TV HD
    26 FOX TV
    27 STAR TV
    28 KANAL 7
    29 TV8
    30 SAMANYOLU TV
    31 KANALTÜRK
    35 CNBC-e
    38 CINE5
    42 KON TV
    44 BEYAZ TV
    45 OLAY TV
    47 UÇANKUŞ TV
    48 TVEM
    49 TRT TÜRK
    50 TRT AVAZ
    51 TRT KURDİ
    55 TRT HABER
    56 NTV
    57 A HABER
    58 24
    62 360 TV
    63 BLOOMBERG HT
    64 ÜLKE TV
    65 TVNET
    66 HABERTÜRK
    67 TGRT HABER
    68 KANAL A
    69 CNN INTERNATIONAL
    73 BBC WORLD NEWS
    74 EURONEWS
    76 NTV SPOR HD
    79 TRT SPOR
    80 FB TV
    81 A SPOR
    84 SPORTS TV
    98 TRT 3 SPOR
    99 TRT BELGESEL
    100 YABAN TV
    111 TRT ÇOCUK
    112 YUMURCAK TV
    113 MİNİKA ÇOCUK
    114 PLANET ÇOCUK
    115 MİNİKA GO
    117 KIDZ-ANIMEZ
    121 CARTOON NETWORK
    124 BABYFIRST TV
    130 TRT DİYANET
    133 SEMERKAND TV
    134 DOST TV
    141 E2
    150 PLANET MUTFAK
    155 TRT OKUL
    160 TRT MÜZİK
    161 KRAL POP
    162 POWERTURK
    163 NUMBER1 TÜRK
    164 NUMBER1
    172 RFM TV
    188 TRT ETTÜRKİYYE
    191 SAUDI QURAN
    192 AL SUNNAH
    202 PLANET TÜRK
    203 PLANET PEMBE
    253 KANAL 35

Hocam bende lg 42lb580 tvde tivibu uygulaması var. Buradan arkadaşın tivibu ful paket üyeliği ile tivibu spor kanallarını izleyebilir miyim?

evet izlersiniz ama tüm kanallar yok. bazı ulusal, spor, belgesel kanalları yok. sinema kanalı sadece 2 tane var. tivibuspor'lar ise tamamen var.

• Arkadaslar isyerimde tivibu super paket kullaniyorum.evimde teledunya var.evime samsung smart tv aldim.smart tvden tivibuyu izliyebilirmiyim?

• Smart tv'imdeki tivibu uygulaması için; Tivibu go sinema paketi alayım diyordum, ama belgesel kanalları bilgisayarda var ama smart tv uygulamasında yok(nat geo, discovery vs)
    O yüzden vazgeçtim. Tüm platformlarda aynı kanalları izleyemeyeceksem ne anlamı var(cep,tv,pc). Nasıl bir stratejidir bu ya. Atomu parçalamayacaklar, smart tv de de aynı yayınlar bu çağda neden verilmez...
  • smart tv problemini tivibu uyduda yaşıyorum bende... bilgisayardan giriyor ama uydu girmiyor.
    2 kez aradım yarın 3.kez arayıp iptal yoluna gidicem...nalet olsun

• Ben Hiç birşeye giremiyorum 2 gündür uğraşıyorum şikayet açtılar bakalım ne olacak, hep palavradan devamlı şifre yolladılar uygulama çalışması var dediler en son, Üyelik aktif değildir hatası çıkıyor Smart TV de ama cep telefonundan webden girebiliyorum.
  • Tivibu Go Sinema paketi üyesiyim. Smart tv 1 aydır çalışmıyordu. Düm çalışmaya başladı ama bir baktım Nat Geo kanallarının üçüde listede yok. Müşteri temsilcisi tablet-Uydu-smart tv farklılık gösteriyor diyor. tivibu.com.tr deki listede smart tv kısmında 3 kanalda mevcut. Çözümden uzak beceriksiz, sonuç odaksız insanlar çalıştırıyorlar. Ben olsam sorunu yukarı amirlere taşırdım.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.