Şimdi Ara

Tivibu Humax modellerinde saatli ekran koruyucu çözümü

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
1.305
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Humax model receiverlerde film izlerken ya da bir program izlerken siyah bir ekran koruyucu ve bir saat devreye giriyor.
    insanı sinir ediyor.
    Çözümü ile ilgili bir video çektim umarım işinize yarar.
    VİDEO İÇİN TIKLA

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Miyamoto Musashi -- 17 Kasım 2019; 18:30:17 >

• Teşekkürler 2 3 gün düzeliyor sonra fişi tak çıkar yapmadan aynı sorun devam etmekte

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tivibu ayarlarına girmiştim hani internetten izleme seçenekleri çıkan ayarlar. Orada da zamanla ilgili seçenekler var onları da üst limite çıkarmıştım. Bilmiyorum sen de bir bak...
    Ben de gerçekten düzeldi...

• quote:

Orijinalden alıntı: Miyamoto Musashi

Tivibu ayarlarına girmiştim hani internetten izleme seçenekleri çıkan ayarlar. Orada da zamanla ilgili seçenekler var onları da üst limite çıkarmıştım. Bilmiyorum sen de bir bak...
    Ben de gerçekten düzeldi...
    O seçeneği göremedim öyle bişi olsa 60 dk yapacam o sırada illa kumandaya dokunurum zaten 😬

• büyük umutlarla aldğım humax cihazı her izlediğim seç izlede takılmalar olduğundan bazılarını açmadığından vestel ufak kutu ile değiştirdim şimdilik memnunum ekran koruyucu salaklığı yok en azından ve bariz olarak görüntü kalitesi daha nettttt
  • KULLANICI ISMINI NASIL DEĞİŞTİRİYIRZ YARDIMCI OLURSANIZ SEVİNİRİM
  • kfıonaweğourf K kullanıcısına yanıt
    Değiştirdikten sonra girişin çok zor oluyo sağ taraftaki menüye tikla

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • kfıonaweğourf K kullanıcısına yanıt
    Hesap işlemleri bölümüne tıkla ordan kullanıcı ismini değiştire tıkla şifreni gir eski kullanıcı adını ve yeni kullanıcı adini gir ama haberin olsun telefonda kullandığın e mailse DH hesabın çok iyi değilse giriş yapana kadar çok zorlicaksin

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.