Şimdi Ara

Tivibu Ev'in görüntü kalitesini Test Ettik! video ön inceleme (18. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
451
Cevap
0
Favori
152.430
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1617181920
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • DLIG TV SOZLEŞMESİ BİTİNCE SÜPER LİGİN YAYIN HAKLARINI ALMA DÜŞÜNCESİNDE TİVİBU.. BÖYLE OLURSA KİMSE TUTAMAZ TİVİBUYU..
  • vadedilen seviyede olduğunu düşünmüyorum ayrıca vadedilen seviyeye gelebileceğini de düşünmüyorum. İyisimi gidin gerçek bi televizyon ve gerçek bi yayın yapan dijital platform kullanıcısı kalmak.
  • Tivibu Ev platformunu ılk cıktıgı gunden berı kullanıyorum. Evdekı full paket Digiturk le beraber ıkı ay kullandım ve gıdıp Dıgıturk u ıptal ettırdım. Bugne kadar hıc bır eksıgını gormedım. Istedıgım dızıyı ertesı gun reklamsız seyretmek harıka bı duygu. O reklamları sarıp gecmek varya :) ayrıca ıyıde bı fılm dızı arsıvı var, ence sonuna kadar hakedıyor odedıgım parayı:
    konu hakkında elestrı yaparken herkesın sızın gıbı ınternetten herseye ulasamadıgını ve bu platformla bır suru evden cıkamayan ınsanın vakıt gecırdıgını unutmayın:
  • quote:

Orijinalden alıntı: menalaus

Tivibu Ev platformunu ılk cıktıgı gunden berı kullanıyorum. Evdekı full paket Digiturk le beraber ıkı ay kullandım ve gıdıp Dıgıturk u ıptal ettırdım. Bugne kadar hıc bır eksıgını gormedım. Istedıgım dızıyı ertesı gun reklamsız seyretmek harıka bı duygu. O reklamları sarıp gecmek varya :) ayrıca ıyıde bı fılm dızı arsıvı var, ence sonuna kadar hakedıyor odedıgım parayı:
    konu hakkında elestrı yaparken herkesın sızın gıbı ınternetten herseye ulasamadıgını ve bu platformla bır suru evden cıkamayan ınsanın vakıt gecırdıgını unutmayın:

arkadaşlar...ülkemizin iptv şifreli yayın şebekesi telekom-tivibu platformunda seçip ve kiralayıp izlemek özellikleriyle şifreli filmler sansürsüz yayınlanıyormuş...dikkatinizi çekerim...bilgilerinize sunarım...

• arkadaşlar bana bir yardım edin. tivibu player'ım işlemlerde gözükmesine rağmen malesef ekrana gelmiyor.
    http://resim.donanimhaber.com/m_56293740/tm.htm
  • tek korkum internetin kesilmesi ve hızımın download yaparken düşmesi.şimdi arkadaşlar tv izlerken hız düşermi? birde şuan için tüplü tv kullanıyorum.şubatın sonuna doğru lcd alacağım.bağlantı olsa bir sorun çıkarmı? cevaplarınız için şimdiden teşekkür.
  • quote:

Tivibu Ev platformunu ılk cıktıgı gunden berı kullanıyorum. Evdekı full paket Digiturk le beraber ıkı ay kullandım ve gıdıp Dıgıturk u ıptal ettırdım. Bugne kadar hıc bır eksıgını gormedım. Istedıgım dızıyı ertesı gun reklamsız seyretmek harıka bı duygu. O reklamları sarıp gecmek varya :) ayrıca ıyıde bı fılm dızı arsıvı var, ence sonuna kadar hakedıyor odedıgım parayı:

aynen bende diji vardı tivibuyu alınca 1 ay denedim ücretsi daha sonra dijiyi iptal ettirdim.
  • Adamlar otoban yokken Ferrari satmaya çalışıyorlar. İnternet kalitesi neki bunları alacağız. 2 senedir Superonline fibernet kullanıyorumda rahatım. Ancak yakında başk bir yere taşınacağım. Orada fibernet olmayacak. Kara kara düşünüyorum açıkçası.
  • TiviBu ev'i aldım, Antalya'da yaşıyorum. Memnunum.
    Artıları:
    Kesilme yok, internet hızı arttı.
    Normalde 8 MBit net ile 1023 KB sn civarı indirme ve 67 Gönderme yaparken şimdi tvbu kapalıyken 1380 KB Sn civarı indirme 67 gönderme yapıyorum.
    Kanallarda takılma yok.
    Geri sarma ilerletme, durdurma iyi.
    Eksileri:
    Tekrar izle seçeneği eski diziler barındırıyor.
    Ayrıca paketimde olan TRT HD kanalını açamıyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: FilozofTR

TiviBu ev'i aldım, Antalya'da yaşıyorum. Memnunum.
    Artıları:
    Normalde 8 MBit net ile 1023 KB sn civarı indirme ve 67 Gönderme yaparken şimdi tvbu kapalıyken 1380 KB Sn civarı indirme 67 gönderme yapıyorum.
    Kanallarda takılma yok.
    Eksileri:

arkadaşım...ülkemizin iptv şebekesi tivibu-ev şifreli yayın platformunda şimdilik toplam kaç adet televizyon kanalı yayın yapıyor?...yerli ve yabancı kanal sayılarını yazarmısın forumdaşım...merak ediyorum...saygılar...

• tivibu web e abone olunca internet hızında artış oluyormu ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: kartilkisi

quote:

Orijinalden alıntı: FilozofTR

TiviBu ev'i aldım, Antalya'da yaşıyorum. Memnunum.
    Artıları:
    Kanallarda takılma yok.
    Eksileri:

arkadaşım...ülkemizin iptv şebekesi tivibu-ev şifreli yayın platformunda şimdilik toplam kaç adet televizyon kanalı yayın yapıyor?...yerli ve yabancı kanal sayılarını yazarmısın forumdaşım...merak ediyorum...saygılar...

Canım kardeşim,
    Benim deneme için aldığım paket 10 liralık standart paket.
    Bu pakette 91 tane kanal var. 1 tanesi çalışmıyor. 90 tane kullanıyorum. Tvnin menüsünde 118 tane kanal var. 28 tanesine üyeliğim olmadığı için ulaşamıyorum. Bu kanalların çoğu HD, yabancı ve spor kanalları.
    Kanal listesi için şuraya bakabilirsin. Tam olarak saymadım ama 10-15 tane yabancı kanal var standart pakette. 75 tane de türkçe kanal var. Eğer Standart Plus alırsan bu sayı artıyor.
    İşin can alıcı tarafı 3'lü pakette. Bu paketle Telefon+8 MBit Sınırsız Net+TiviBu Üst paket veriyorlar. Ben almayı düşünüyorum. Şuan internete 56, Tivibuya 10, ev telefonuna 25-30 ödüyorum. Bu dediğim paket ise 100 liraya hepsi sınırsız. Ben geçmeyi düşünüyorum.
    Fakat TTNet'le önceden yaşadığımız sıkıntılar yüzünden tivibuyu biraz daha denemeyi düşünüyorum. Sonra sağlıklı bir karara varabilirim. Şu TRT HD'yi arayıp sorucam. Eğer düzeltirler ise geçicem 3'lü pakete.
    Eğer Antalya gibi bir yerdeysen, İnternet trafiği çok yoğun değilse öneriyorum
    İnşallah yardımcı olabilmişimdir forumdaşım...

• quote:

Orijinalden alıntı: ZionYıldızı

tivibu web e abone olunca internet hızında düşüş veya artış oluyormu ?

yardımcı olabilirmisiniz acaba ?
  • quote:

quote:

tivibu web e abone olunca internet hızında düşüş veya artış oluyormu ?

yardımcı olabilirmisiniz acaba ?

hayır artmıyor da düşmüyor da.
  • Ben şunu öğrenmek istiyorum.
    Sanırım kutuyla birlikte modem de veriyorlar.İlla onların modemini kullanmak zorundamıyız.Bu modemde ayrıca port açabiliyor muyuz.
  • Arkadaşlar bana bugün kuruluma geldiler.
    VESTEL Cİhaz geldi. Bu aletin arkasında iki tane USB giriş var.Bunlara usb wireless takılsa modeme kablosuz bağlantı yapılabilir mi ?
    böyle birşeyi deneyen var mı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: sesem

Ben şunu öğrenmek istiyorum.
    Sanırım kutuyla birlikte modem de veriyorlar.İlla onların modemini kullanmak zorundamıyız.Bu modemde ayrıca port açabiliyor muyuz.

zorunda degilsin. iptv destekli modem alsan yeterli
  • quote:

Kulağa güzel geliyor eve dönünce şartlar uygun olursa bende satın alabilirim şu mereti (yurtta kalıyorum)

• Teşekkürler GJesper.
    Bende takdırdım.Vestel olanından
    Kuruluma gelenlere sordum.Cihazlar taahhüt sonunda bizim oluyormuş.Eğer tahhüt öncesi kapatrırsan parasını alırlar dedi.Bu konu hakkında bilgisi olan var mı.
  • Arkadaşlar merhaba,

TIVIBU'nun VESTEL setup box'ını (ip4800) bir gün denedikten sonra kilitlenmeler ve kanal geçiş yavaşlığı yüzünden şikayette bulundum.
    dün akşam airties air 7120 modeli başka bir setup box getirdiler.

cihaz hem vestel'inkinden çok daha stable, ham de çok daha hızlı, ayrıca görüntü kalitesinde de bariz bir fark var.

Ayrıca internette incelediğim kadarı ile airties air 7120 modeli setup box, opsiyonel olarak kendi içinde wireless yeteneği ile gelebiliyormuş. ama eminim tivibu'nun sağladıklarında bu özellik yoktur.
    http://www.airties.com/product-details.asp?pn=Air%207120&ci=4&dil=eng

Ayrıca airties'in web sayfasında anlatıldığı kadarı ile bu aletler usb wireless adaptör uyumluymuş. yapılması gereken tek şey yüksek hız destekleyen wireless adaptör almak.

benim merak ettiğim bunu deneyen kimse var mı forumda??

şimdiden teşekkürler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 
Sayfa: önceki 1617181920
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.