Şimdi Ara

Tivibu'da seç izle ozellıgı kaldırıldımı?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
3.324
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaslar şikayet varda gordum uydu üzerinden tivibuda' da seç izle özellıgı kaldırıldımı?

• Merhaba,

En son kullandığımda vardı, 1 kaç hafta oldu bu söylediğim.
  • Eğer kaldırıysa cok sacma olur gercekten. Sinema kanallarının da cogunu kaldırdılar zaten. İflasmı edıyorlar nedır
  • seç izle özelliği devam etmekte. yalnız dil seçme ve altyazı açma yok ki büyük eksiklik
  • The Islander kullanıcısına yanıt
    Pekı bu ozellıgın sızde olup baskasında olmama gıbı bır durum soz konusumudur acaba? bende tivibu var kablo cektırcem modem bıraz uzakta. Bosuna ugrasmım dıyorum : ) Dil secenegı bence cok onemli. Nedense yabancı fılmlerı turkce dublajlı ızlemeyı sevmıyorum. Fılmın kalıtesı bozuluyor sankı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ugur5392 -- 26 Temmuz 2018; 12:20:30 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ugur5392

Pekı bu ozellıgın sızde olup baskasında olmama gıbı bır durum soz konusumudur acaba? bende tivibu var kablo cektırcem modem bıraz uzakta. Bosuna ugrasmım dıyorum : ) Dil secenegı bence cok onemli. Nedense yabancı fılmlerı turkce dublajlı ızlemeyı sevmıyorum. Fılmın kalıtesı bozuluyor sankı
    Tivibu GO aboneliğiniz var ise aynı özellikler sizde de var. Genelde Tivibu aldıkdan sonra mesaj yoluyla geliyor şu kadar ay hediye diye.
  • ANLOVE kullanıcısına yanıt
    Olup olmadıgını bılmıyorumkı. Tarifeye ek ayda 1 tl ye super paket hedıye ettıler bıze. Sanırım bu dedıgınız yok. Yanı sec ızle ozellıgını kullanamıcakmıyım ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ugur5392

Olup olmadıgını bılmıyorumkı. Tarifeye ek ayda 1 tl ye super paket hedıye ettıler bıze. Sanırım bu dedıgınız yok. Yanı sec ızle ozellıgını kullanamıcakmıyım ?
    Eğer ki Tivibu Uydu abonesi iseniz GO üyeliği şart.
    Tivibu İPTV ise standart olarak geliyor.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.