Şimdi Ara

TITANFALL™ | XBOX ONE ANA KONU | SEASON PASS ÜCRETSİZ! | (75. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
1.560
Cevap
6
Favori
41.022
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7374757677
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: profxxx

Beyler Xbox One Ana konusundan o kadar kişi ekledim yarısının da beni eklemesini bekliyorum.Titanfall etkinliği yapalım.Almayanlar Şuan 25$ oyun.Xbox live'dan indirebilirsiniz.Çok iyi bir fırsat.Bunlar da benim uploadlarım.

Beni ekleyebilirsin, ben genelde sadece Titanfall oynuyorum :) GT: bado6100

Al bu da benim olsun :)

Şu oyunu seviyorsam en büyük sebebi, CoD gibi 1-2 saniye geriden gelip beni küplere bindirtmemesidir :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bado6100 -- 13 Ağustos 2014; 15:44:32 >

• quote:

Orijinalden alıntı: mstfyldz.bjk

BU season pass olayının mantığı nedir ?
    şimdi oyunu alsam. sonra sp alsam yine aynı işlevmi oluyor ?
    yoksa sp alsak oyunda beraberinde geliyormu?

Season Pass dediği, Titanfall için çıkan/çıkacak toplam 3 adet map paketinin tamamı.

1 ve 2 paketler çıktı, her pakette 3 yeni map var yani 6 tane çıktı 3 tane daha çıkacak.

Season pass alırsan bunların tamamına sahip oluyorsun. SP 25 dolardı en son.
  • Yeni prestij çıkmış galiba. 10'dan sonra +1 e dönüyor. Birde yeni DLC açıklandı oysa ikincisi yeni çıkmıştı daha ach'larını açmadık.

http://www.titanfall.com/news/titanfall-imc-rising
  • Abi Gold aldım 1 aylık sırf bu oyunu almak icin Reedem Code sayfası acılmıyor WTF..W.W.F.FW
  • quote:

Orijinalden alıntı: Magnificentx

Abi Gold aldım 1 aylık sırf bu oyunu almak icin Reedem Code sayfası acılmıyor WTF..W.W.F.FW

PC üzerinden deneyin. Ben bütün kodlarımı PC üzerinden giriyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: C.Tsubasa

Yeni prestij çıkmış galiba. 10'dan sonra +1 e dönüyor. Birde yeni DLC açıklandı oysa ikincisi yeni çıkmıştı daha ach'larını açmadık.

Benim gördüğüm 1'ler Prestij 1'di, eskiden onun logosu yoktu, yani ilk başlayanlara da G1 diye logo koydular onların G sütünu boş kalmasın diye.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bado6100

quote:

Yeni prestij çıkmış galiba. 10'dan sonra +1 e dönüyor. Birde yeni DLC açıklandı oysa ikincisi yeni çıkmıştı daha ach'larını açmadık.

Benim gördüğüm 1'ler Prestij 1'di, eskiden onun logosu yoktu, yani ilk başlayanlara da G1 diye logo koydular onların G sütünu boş kalmasın diye.

Öylemiymiş bende yeni çıktı sandım.

• Oyun iyi hoşda 3 dk bekleyim 5 dkda bölüm bitmesi sizide illet etmiyor mu?

En uzun süreli oyun modu hangisi ve kaç dk sürüyor?
  • quote:

Orijinalden alıntı: melinoz

Oyun iyi hoşda 3 dk bekleyim 5 dkda bölüm bitmesi sizide illet etmiyor mu?

Aslında bu kadar hızlı bitmesi iyi bile oluyor benim için. BF4' bir giriyorsun 30 dakika, yoruluyorsun. TAbi benim için bu iyi. En uzun süren bilmiyorum vallaha belki özel maçların süresi ayarlanıyordur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: vbalikci

quote:

Aslında bu kadar hızlı bitmesi iyi bile oluyor benim için. BF4' bir giriyorsun 30 dakika, yoruluyorsun. TAbi benim için bu iyi. En uzun süren bilmiyorum vallaha belki özel maçların süresi ayarlanıyordur.

Yok hocam oyunu sırf bu yüzden askıya aldım,tam oyuna adapte oluyorsun milletin oyun yapısını çözüyorsun bekle bi 3 dk.Bu şekilde ya takımlar eksiliyor yada eşitlenmesini beklerken oyunun tekrar yüklenme süresi daha da uzuyor.Biz 2.oyunda bunların düzelmesini beklerken cod respawndan önce davranıp titanfall 2 yi çıkardı:D

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: vbalikci

quote:

Yok hocam oyunu sırf bu yüzden askıya aldım,tam oyuna adapte oluyorsun milletin oyun yapısını çözüyorsun bekle bi 3 dk.Bu şekilde ya takımlar eksiliyor yada eşitlenmesini beklerken oyunun tekrar yüklenme süresi daha da uzuyor.Biz 2.oyunda bunların düzelmesini beklerken cod respawndan önce davranıp titanfall 2 yi çıkardı:D

ahaha :D kesinlikle katılıyorum Activision çıkarttı :D

• Bence de Call of Duty : 'Fall' olmalıymış, zira bitek Titan'ı eksik
  • Silah çeşidi çok azbe ya. SMG kullanıyorum sadece.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Magnificentx

Silah çeşidi çok azbe ya. SMG kullanıyorum sadece.

Maalesef ama level'a gore de degisiyor bazi ozellikler. Ben suan G2'um.
  • Bu generation atladıkça değişen şeyler oluyor mu amblem dışında?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: K U N

Bu generation atladıkça değişen şeyler oluyor mu amblem dışında?

xp puanının katsayısı değişiyor o kadar
  • Silah sayısı gerçekten az işe yarar bir silah var R-101C Carbine. Onun dışındakileri generation atlamak için mecbur oynuyorum. G7 oldum bende.
  • quote:

Silah sayısı gerçekten az işe yarar bir silah var R-101C Carbine. Onun dışındakileri generation atlamak için mecbur oynuyorum. G7 oldum bende.

Gayet iyi gitmissiniz. Oyun bir sure sonra sikiyor cunku belli mode'lari var ama yine de en iyi multiplayer video game Xbox one'daki.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Celtic Warrior

quote:

Silah sayısı gerçekten az işe yarar bir silah var R-101C Carbine. Onun dışındakileri generation atlamak için mecbur oynuyorum. G7 oldum bende.

Gayet iyi gitmissiniz. Oyun bir sure sonra sikiyor cunku belli mode'lari var ama yine de en iyi multiplayer video game Xbox one'daki.

Evet çok sıktığı zamanlar oldu, ama bazende bir oynama isteği geliyor esip geçiyorum.
  • Keşke robot gibi sendeleyerek hareket etmese oyuncumuz, midemi bulandırıyo oynarken
  • 
Sayfa: önceki 7374757677
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.