Şimdi Ara

Titan Siege Online AÇILDI! (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
41
Cevap
0
Favori
2.756
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yaz için bir oyun arıyordum, ya oyun içerikleri güzel değil ya da çok güzel ama benim pc kaldırmıyor. Bu oyuna bakıyorum şimdi umarım hoşuma gider. Çizimleri hoşuma gitti, umarım çok p2w değildir. Seversem parayı veririm fakat sevemiyorum nedense oyunları uzun süredir. Sağlam bir MMO arayışındayım inşallah bu mutlu eder bakalım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: LttleHedgehog

Yaz için bir oyun arıyordum, ya oyun içerikleri güzel değil ya da çok güzel ama benim pc kaldırmıyor. Bu oyuna bakıyorum şimdi umarım hoşuma gider. Çizimleri hoşuma gitti, umarım çok p2w değildir. Seversem parayı veririm fakat sevemiyorum nedense oyunları uzun süredir. Sağlam bir MMO arayışındayım inşallah bu mutlu eder bakalım.

Hocam ben daha once bir yil oynadim eskiden agir p2w idi. Zaten bu yuzden firma batti. Bu sefer ki firma bayagi titiz calisiyor marketi tekrar duzenlediler suan iyi gidiyor ama bu sekilde giderler mi hep beraber gorecegiz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Çok fena sikintidaydim iyi oldu bu yarın başlarim oyuna beni haberdar etmeyi unutmayın hocam klaniniza katılmak isterim.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: muminkacmaz

Çok fena sikintidaydim iyi oldu bu yarın başlarim oyuna beni haberdar etmeyi unutmayın hocam klaniniza katılmak isterim.

Buyurun gelin. Hareketli bir ortam var ilk gun oldugundan oyun cok kalabalik. 70 kisi var suan online bizim klanda :)

• Bu oyuna başlamayı düşünüyorum da benimle birlikte oynayacak var mı 0 dan karakter açıp party yapa yapa?
  • quote:

Orijinalden alıntı: General00

Bu oyuna başlamayı düşünüyorum da benimle birlikte oynayacak var mı 0 dan karakter açıp party yapa yapa?

Gelin isterseniz aramiza parti bulursunuz su anda 1-30 arasi her levelden oynayan var aramizda.

• Konu gunceldir arkadaslar katilmak istiyeni aramiza bekleriz. Ts3 kanalimizdan bir goruntuyu konuya ekledim. :)

• Son oynadığımda oyun betadamıydı alphadamıydı neydi artık bilmiyorumda, cidden rezaletti. Oyun resmen metin2 mantığıyla çalışıyordu, başta bikaç görevi yapıp level atlayabiliyordun, sonra yaratık keserek level almaya kalıyordun, hele birde yüksek lvlların seni kasabilmesi durumuda vardı. Doğru dürüst pvp falanda yoktu.

Şimdi oyun nasıl o zamandan beri ne değişti biraz bilgilendirirseniz sevinirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: thalmar

Son oynadığımda oyun betadamıydı alphadamıydı neydi artık bilmiyorumda, cidden rezaletti. Oyun resmen metin2 mantığıyla çalışıyordu, başta bikaç görevi yapıp level atlayabiliyordun, sonra yaratık keserek level almaya kalıyordun, hele birde yüksek lvlların seni kasabilmesi durumuda vardı. Doğru dürüst pvp falanda yoktu.

Şimdi oyun nasıl o zamandan beri ne değişti biraz bilgilendirirseniz sevinirim.

Mekanik bakimindan değişim olmadı. Ancak pk sistemi değiştirildi artık yüksek leveller düşükleri pklayamıyor. Pvp için karargah savaşı getirildi. Klanlar giriyor 2 saat karargah ele geçirip diğer klanlardan korumaya çalişiyor. Kasmak zor ancak doğru kombinasyonlarla(doğru pete doğru skilleri yerleştirerek) kolay kasılabiliyor. Şu anda oyun kalabalık boş slot bulmak zor. Üst düzey bir oyum keyfi vaat etmiyor ama vasatında üstünde olduğunu düşünüyorum.

• Kac gb iniyor oyun ? Birde race ayrimi varmi oyunda wowdaki ally horde gibi ?

• quote:

Orijinalden alıntı: mert1905x

Kac gb iniyor oyun ? Birde race ayrimi varmi oyunda wowdaki ally horde gibi ?

5-6 gb oyun. Irk olaraj soruyorsaniz oyunda irk ayrimi yok tek irk var. Bireysel pk ya da klan savaslarinin oldugu belli gunler ve haritalar oluyor.

• ben de indiriyorum bakalım. bu tür oyunlarla pek aram yok fazla oynamadım. en fazla oynadığım oyun ultima online'dı. yeni başlayan varsa benim gibi oynayabiliriz.
  • yeterli disk alanı yok diyor. 350 gb bos alan var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: rjager

yeterli disk alanı yok diyor. 350 gb bos alan var.

Ticket atin destege bende pcye gectigimde bakarim. Baslamak istiyorsaniz ts3 adresimize gelebilirsiniz yardimci oluruz. :)

• quote:

Orijinalden alıntı: jett1995

quote:

Ticket atin destege bende pcye gectigimde bakarim. Baslamak istiyorsaniz ts3 adresimize gelebilirsiniz yardimci oluruz. :)

tesekkürler kardesim baslayınca gelirim ts nize de, sinir etti ben kayıt yerini c/program files yapmıstım sanırım orj yerini değiştirmeden indirmek gerekiyormus tüm dosyaları silip yenıden kurmaya calısıyorum ama kayıt yerini değiştiremiyorum indiremedim bi türlü
  • quote:

quote:

quote:

tesekkürler kardesim baslayınca gelirim ts nize de, sinir etti ben kayıt yerini c/program files yapmıstım sanırım orj yerini değiştirmeden indirmek gerekiyormus tüm dosyaları silip yenıden kurmaya calısıyorum ama kayıt yerini değiştiremiyorum indiremedim bi türlü

Onar butonu var mi?

• quote:

quote:

quote:

quote:

Onar butonu var mi?

var ama onda da aynısı oluyor. şimdi torrent la indiriyorum :) 1.83 Gb mı boyut?

• rjager kullanıcısına yanıt
    Bakin hic aklima gelmedi torrent mantikli :) aynen setup boyutu o kadar.

• günceldir.
  • Oyun ne alemde 65 asas çar duruyor girmedim uzun zamandir.

Oyun çok iyidide bizim millet metin2 gibi gereksiz šeleri daha çok sever.

Oyunda sadece 2 eksik var 1-)savaşci karakterler çok abarti güçlü. 2-) atak yapacağiniz skill sayısının çok çok az olmasi.

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.