Şimdi Ara

Titan Siege Online AÇILDI!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
41
Cevap
0
Favori
2.755
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Titan Siege Online oyunu Türkiye'de 2. defa oyunculara sunulacak. Oyun hakkında sorusu olan varsa buradan yardımcı olabilirim. Biz Katarsis klanı olarak hepi birlikte başlamayı düşünüyoruz. 2 haftalık kapalı beta sürecinden sonra oyunu 24 Haziranda açık betaya alıyorlar.

Oyun Resmi Sitesi:www.titansiegeonline.com/
    Resmi Facebook Adresi:www.facebook.com/TitanSiegeOnline

Katarsis Klan Sayfası:www.facebook.com/katharsisgaming
    Ts3 Adresimiz: ts3.katharsisgamers.tk:9007

1)Oyun Türkiye'de yeni mi?

Oyun daha önce Türkiye'de yaklaşık 2 yıl önce Arkarena adlı firma tarafından çıkarıldı. İlk başlarda kalabalık bir kitlesi vardı. Zamanla oyuncuların bulduğu buglar, pk sistemindeki orantısızlıklar v.b. olayların bildirilmesine rağmen firma zamanında ve etkili müdahale edemedi. Oyun desteğinin ve oyun içerisinde gmlerin hataları yüzünden zamanla oyunda oyuncu kalmadı firma battı ve oyun kapandı.

2)Bu sefer hangi firma açıyor?

Şimdi oyunu Consola Games diye bir firma açıyor. kapalı beta sürecinde insanlarla çok ilgilendiler geri dönüş yaptığımız hatalar kapatıldı. Ancak açık betada nasıl olurlar hep birlikte göreceğiz.

3)Oyunda kaç sınıf var?

Savaşçı, Ruh çağıran, Şifacı, Katil ve Büyücü olmak üzere 5 sınıf var her sınıfında 2 yetenek ağacı var isterseniz bir yetenek ağacı üzerine isterseniz iki ağaca yönelebilirsiniz.

4)Oynanabilirlik nasıl?

Oyun içeriği bayağı düşünülmüş zindanları, etkinlikleri son derece zevkli sadece görev üzerine kurulu değil isterseniz görev yapar, isterseniz zindanda kasarsınız. İkisi de aynı derecede exp veriyor. Binekler ve savaş petleri iyi düşünülmüş. Oyuncuyu memnun ediyor. Benim gözüme çarpan eksiler binekten indiğinizde direk deponuza gidiyor yanınızda gezdiremiyorsunuz. Diğeri ise oynayanlar görür skill atarken karakter (Archeage oynadım uzun süre ona oranla) bir nebze sabit duruyormuş gibi geliyor.

Aramıza katılmak ve detaylı bilgi almak isterseniz konu altından ya da ts3 adresimize gelerek istediğinizi sorabilirsiniz. :)
    Hata ettiysek affola.

Titan Siege Online AÇILDI! Titan Siege Online AÇILDI!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Begee -- 3 Temmuz 2016; 2:23:36 >

• Savaş sistemi nasıl? pvp iyi mi ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ns.xombe

Savaş sistemi nasıl? pvp iyi mi ?

Hocam iyi mi derken pvp olayı kişiden kişiye değişir tabi. Ben zevk alıyorum ama isterseniz bir girin siz deneyin açıldığında :) dediğim gibi savaşta benim gözüme çarpan tek eksi yönü skilli vururken sabit duruyormuş gibi geliyor ancak zamanla alışılıyor. Siz ne anlamda soruyorsunuz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: jett1995

quote:

Hocam iyi mi derken pvp olayı kişiden kişiye değişir tabi. Ben zevk alıyorum ama isterseniz bir girin siz deneyin açıldığında :) dediğim gibi savaşta benim gözüme çarpan tek eksi yönü skilli vururken sabit duruyormuş gibi geliyor ancak zamanla alışılıyor. Siz ne anlamda soruyorsunuz?

Yani partili şekilde mi oluyor solo mu oluyor. Ne bileyim belli bi yer var herkes kesen kesene mi yada düello tarzı arena felan mi var. Kısaca knighti bırakmış adami sarar mi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: jett1995

quote:

Yani partili şekilde mi oluyor solo mu oluyor. Ne bileyim belli bi yer var herkes kesen kesene mi yada düello tarzı arena felan mi var. Kısaca knighti bırakmış adami sarar mi

Soloda takilabiliyorsunuz. Partiyle yeralti zindanlarindada takilabiliyorsunuz. Benim tercihim partiden yana oluyor daha zevkli gibi. Arena var ayrica oyun pk uzerine kurulu belli bir yer yok her yerde pk acabiliyorsunuz. Knight taki tadi baska bir yerde bulamazsinis diye dusunuyorum. :) Ama ısınabilirseniz işinizi görür.

• Son 4 gun kaldi. Konu guncel.

• Blade and souldan sıkıldıgım ıcın bu oyuna başlamayı düşünüyorum size pişman edermi

• quote:

Orijinalden alıntı: berkay1074

Blade and souldan sıkıldıgım ıcın bu oyuna başlamayı düşünüyorum size pişman edermi

Oyun acildiginda kalabalik bir kitle bekleniyor. Zaten yogun olunca zevklide oluyor. Deneyin bir sey kaybetmezsiniz. Bana kalirsa zevk alirsiniz tabi zindanlari eventleri filan zevkli oyunun buyurun gelin ts3 adresimize yardimci olalim. :)

• birde oyunun boyutu 5 gb ı ? çok dusuk degılmı :D
  • quote:

birde oyunun boyutu 5 gb ı ? çok dusuk degılmı :D

Oyun çok çok yüksek boyutlu bir oyun değil. Çok yeni bir oyunda değil daha öncede açıldı Türkiye'de firma battı kapandı. Yani grafik bakımından vasat değil ama büyük beklentiye girmemek lazım. :)
  • beklentiyi yüksek tutmayım o halde :D
  • quote:

beklentiyi yüksek tutmayım o halde :D

Çok yüksek beklentiyle gelmemek lazım. Oyun sistemi savaş, pk üzerine kurulu o yüzden zevkli :)
  • eyv. hocam saol işteyim şuanda tw le bağlanıp indireyim :p
  • quote:

eyv. hocam saol işteyim şuanda tw le bağlanıp indireyim :p

Tamamdır hocam haber edersiniz. :)
  • oyunu indirdim yükledim fakat giriş yapıyorum sıradasınız lütfen bekleyin önünde 0 oyuncu var bekleme süresi 30 sn yazıyor lakin 5 dk dır beklıyom oyun kapalı 23 ündemi acılıypr
  • berkay1074 kullanıcısına yanıt
    Aynen serverler su an kapali 24 Haziran'da giris yapilabilecek.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Begee -- 22 Haziran 2016; 9:26:30 >
  • Tamam dostum kusura bakma sazan gibi atladım öyle :d

• berkay1074 kullanıcısına yanıt
    Estagfirullah cok soran oluyor bu soruyu :)

• oyun 24 ünde saat 20:00 da kesin olarak acılıyor değil mi ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: borbarr

oyun 24 ünde saat 20:00 da kesin olarak acılıyor değil mi ?

Evet Hocam.

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.