Şimdi Ara

Titan Quest (2007) / Immortal Throne [ANA KONU] #Anniversary Edition Çıktı! (546. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11.147
Cevap
28
Favori
722.771
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 544545546547548
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Titan Quest bırakılacak bir oyun mu oyunu ilk çıktığından beri oynuyorum şu aralar sık sık giriyorum @Seggo1281 bende birsiyle oynamak için sabırsızlanıyorum eğer tunngle dan giriyorsan seninle bir iki oynayalım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi joyester -- 26 Temmuz 2016; 14:05:17 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Seggo1281

titan quest hamaachiden oynıyamıyoruz sebebi ne olabilir ?

Hamachi'den oynanmıyor artık. Nasıl oynayabileceğiniz konusunda yakında bir rehber paylaşacağım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: WaapS

7,75 lira olmuş gold paket yazıyor steamde. Onu mu almalıyım sizce yoksa sadece titan quest yeter mi ? Alınır mı bu saatten sonra oynatır mı kendini bu oyun.

Biraz geç bir cevap olacak ama nasıl Diablo 2, Lord of Destruction ek paketi olmadan tam bir Diablo 2 değilken, Titan Quest de Immortal Throne ek paketi olmadan tam bir Titan Quest değildir. Üzerine eklediği çoook şey var. Hala almadıysan mutlaka Gold paketi almalısın.
  • grinninglich G kullanıcısına yanıt
    Vazgeçmiştim pek önermediler, sağ olun yine de. Almaya kalkarsam bir gün öyle alırım artık anlaşıldı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: WaapS

Vazgeçmiştim pek önermediler, sağ olun yine de. Almaya kalkarsam bir gün öyle alırım artık anlaşıldı.

Titan Quest'i mi önermediler? Komik insanlarmış.

• @Seggo1281 ile titan quest keyfi
  • Arkadaşlar titan quest ve titan quest immortalım var aralarında ne fark var önce hangisini oynayayım?
  • adminastör kullanıcısına yanıt
    İmmortal, ana oyunun ek paketi. Ana oyunun üzerine ek paketi kurarak oynayabilirsin. Önce birini, sonra diğerini oynama gerek yok
  • quote:

Orijinalden alıntı: dewilswale

İmmortal, ana oyunun ek paketi. Ana oyunun üzerine ek paketi kurarak oynayabilirsin. Önce birini, sonra diğerini oynama gerek yok

Teşekkürler
  • YARDIM
    'Secred olive bronch' 'Scroll of invocation' 'Dowry necklace' Hand of bolonce' gibi mor itemleri nasıl kullanacam?
  • quote:

Orijinalden alıntı: BesenFeyyaz

YARDIM
    'Secred olive bronch' 'Scroll of invocation' 'Dowry necklace' Hand of bolonce' gibi mor itemleri nasıl kullanacam?

onlar görev itemleri sen kullanamıyorsun.itemin adını google'a yaz kime götüreceğine bak ya da oyundaki quest sekmesinden bak.
  • C:\Documents and Settings\(kullanıcı ismi)\My Documents\My Games\Titan Quest Immortal Throne\ custommap\ olarak XMOD'u kurdum custom game geldigimde map bölümü boş. MAP'leri nasıl acılacak ?
  • Dün Anniversary Edition geldi ses yok konuda. Oyuna sahip olanların steam kütüphanesine eklendi. Eski kayıtlarda 21 level Haruspex varmış onunla biraz oynadım, Archivementlar gelmiş, çoklu oyunu mevcut sanırım denemedim. Grafiklerde ufak bir elden geçirme var gibi özellikle bizim karakterin dokularında ve antialiasing seviyesi de arttırılmış gibi. Yalnız senaryo ne kadar uzun yahu bu oyunda, bir süre sonra kusma noktasına getiriyor insanı, ilk zorluk seviyesini bitirmek ortalama 40-45 saat sürüyor. Level sistemi de aşırı yavaş işliyor. Şu Haruspex şimdilik keyif veriyor belki ilk kez end game'i görürüm.
  • Az önce gördüm Steam'de alayım mı diye düşündüm,kaç lira bakayım dedim; ''hemen oynayın'' yazıyor (gerçi 7 lira imiş fiyatı) çok mutlu oldum gerçekten.Başarım felan da eklemişler hemen yüklemeye başladım sabırsızlanıyorum.
  • Arkadaşlar bu sürümle birlikte değişen kısımlar neler acaba?Sanırım en çok oynadığım oyundur TQ, yeniden bi bakabilirim.
  • Juvixted kullanıcısına yanıt
    Değişmeyen kısım yok gibi :) :

http://titanquestgame.com/pcchangelog/TQ_AnniversaryEdition_FullChangelog.txt

+++++

Ben bir kaç ay önceki küçük bug düzeltmeleri ile bu anniversary adı altında yapılan sağlam elden geçirmenin boşa olduğunu düşünmüyorum. Sonuçta TQ'yu alan aldı artık, % 75 indirimlere satılıyor. Bi firma artık neredeyse hiç gelir getirmeyecek bir şey için bu akdar zaman harcamaz. Benim fikrim TQ'nun motoruna da ısınmaya çalışıyorlar. Yakın zamanda ek paket belki TQ 2 görebiliriz büyük ihtimal.
  • TQ anniversary edition ile bir gameplay video su çektim bilmem normali ile arasında ne kadar fark var ama online olması çok iyi olmuş
    https://www.youtube.com/watch?v=fbRXqc0O4bE
  • Dün gece arkadaşlarla 3 kişi oynadık. Çok keyifliydi yanlız bu kadar sayfa konu var şimdi bakıp bulamayacağım için usta olanlara tank önerisi istiyorum. Hem tank hem hasar verecek bir build. 2.mastery daha açılmadı o ne olsa iyi olur? statları nasıl vermem lazım? Diğer 2 arkadaş warfare ve mage benim dps kasmama gerek var mıdır? Kafamda deli sorular
  • quote:

Orijinalden alıntı: utku191

Değişmeyen kısım yok gibi :) :

http://titanquestgame.com/pcchangelog/TQ_AnniversaryEdition_FullChangelog.txt

+++++

Ben bir kaç ay önceki küçük bug düzeltmeleri ile bu anniversary adı altında yapılan sağlam elden geçirmenin boşa olduğunu düşünmüyorum. Sonuçta TQ'yu alan aldı artık, % 75 indirimlere satılıyor. Bi firma artık neredeyse hiç gelir getirmeyecek bir şey için bu akdar zaman harcamaz. Benim fikrim TQ'nun motoruna da ısınmaya çalışıyorlar. Yakın zamanda ek paket belki TQ 2 görebiliriz büyük ihtimal.

Teşekkür ederim hocam ama TQ2'nin geleceğini pek sanmıyorum.Aynı oyun motoruyla Grim Dawn çıktı zaten.
  • 
Sayfa: önceki 544545546547548
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.