Şimdi Ara

Titan Amanda - Su soğutma performansında hava soğutma (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
137
Cevap
0
Favori
19.345
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: acer5030

Bu soğutucu bi adaptör aracılığı ile direk fişe takılmadıkça bence hala su soğutmalar ses ve güç tüketimi yönünden daha avantajlı olacak.Çünkü kasası bu soğutucuyu desteklemeyen biri en azından büyük bir kasa ve uygun bir psu alarak 300-400YTL harcam ayapıcak onun yerine 300-400YTL ye bir su soğutma almak belki daha performanslı olmasada kullanımı daha rahat.

katılmıyorum. su soğutma yada bunun gibi bir soğutmaya yönelen kullancılar zaten az çok bi 450-500w lık PSU ya sahip sistemler kullanıyolar genelde
  • Bu da bulduğum almanca bi sitenin izlenimleri.. ben detayları anlıyamadım almanca bilmiyorum ama mesajı aldım

http://www.allround-pc.com/index.php?reviews/06112/bericht.htm
  • quote:

Orjinalden al�nt�: acer5030

Bu so�utucu bi adapt�r arac�l��� ile direk fi�e tak�lmad�k�a bence hala su so�utmalar ses ve g�� t�ketimi y�n�nden daha avantajl� olacak.��nk� kasas� bu so�utucuyu desteklemeyen biri en az�ndan b�y�k bir kasa ve uygun bir psu alarak 300-400YTL harcam ayap�cak onun yerine 300-400YTL ye bir su so�utma almak belki daha performansl� olmasada kullan�m� daha rahat.

Su sogutmayi kasaya koymayi dusunuyorsan zaten buyuk bir kasa almalisin. Ayrica bu bence su sogıtmadan daha sessiz bir urun olacak gibi. Bunun yaninda su sogutmadaki gibi dert ve riskleri yok. Tabiki isteyen istedigini alir ama bu cok guzel ve ideal bir urun. Ustelik cok performansli.

• Su soğutma aynı anda cpu ve vga yı soğutabiliyor bu ürün ise sadece cpu için bir çözüm üretiyor.
    Riski peltierin sıcak kısmını soğutan aksamının devre dışı kalması.Bence adaptörle fişe takılırsa çok daha pratik olur.Güzel bir ürün ama ne kadar cazip gelince anlıcaz.
  • bu alet gülle gibi olmalı kasaya yay v.b. gibi bişilerle tuturmuşlar birileri alıp ''evet beyler denedim gördüm gerçekten iyi '' demedikçe alınmaz gibi syntec ninja yı da epey övmüşlerdi ancak balonu söndü gibi
  • quote:

Orjinalden alıntı: posıtıve

bu alet gülle gibi olmalı kasaya yay v.b. gibi bişilerle tuturmuşlar birileri alıp ''evet beyler denedim gördüm gerçekten iyi '' demedikçe alınmaz gibi syntec ninja yı da epey övmüşlerdi ancak balonu söndü gibi

syntec değil scythe olacak ...dostum Ninja hâlâ hava soğutmada en iyilerden biridir, Ferraride en hızlı arabalardan biri ama acemi sürücüye ya da hiç araba sürmemişe verirsen doğanada geçilir..Uzun lafın kısası Ninjayı alakası olmayan, düzgün takamayan adamlar ya da 10 yaşında kendini tatmin etmek için ürünü karalayanlar aldım beğenmedim derse öyle gözükür..önemli olan profesyonel kullanıcıların ve sitelerin test sonuçları

• quote:

Orjinalden alıntı: NuriAlcho

quote:

Orjinalden alıntı: posıtıve

bu alet gülle gibi olmalı kasaya yay v.b. gibi bişilerle tuturmuşlar birileri alıp ''evet beyler denedim gördüm gerçekten iyi '' demedikçe alınmaz gibi syntec ninja yı da epey övmüşlerdi ancak balonu söndü gibi

syntec değil scythe olacak ...dostum Ninja hâlâ hava soğutmada en iyilerden biridir, Ferraride en hızlı arabalardan biri ama acemi sürücüye ya da hiç araba sürmemişe verirsen doğanada geçilir..Uzun lafın kısası Ninjayı alakası olmayan, düzgün takamayan adamlar ya da 10 yaşında kendini tatmin etmek için ürünü karalayanlar aldım beğenmedim derse öyle gözükür..önemli olan profesyonel kullanıcıların ve sitelerin test sonuçları

Katılıyorum

mesela bn 9500led 1.55V 4.2 de load tA super pı 1m den sonra 46 derece alıyordum ıdle 41-40 tı gecen soktum taktım oturtamadım )hala oturtamıyorum cıldırcam) ıdle 48 derecelerde gezınıyor Onmlı olan montaj!

• İTİNA İLE 9500LED OTURTTURULUR
  • quote:

Orjinalden alıntı: DjiNN

İTİNA İLE 9500LED OTURTTURULUR

Izmıre gelınce oturt
  • Acil paraya sıkıştığım için iki adet 100w peltieri mi satıyorum.
    Her biri 8A amperdir.

http://forum.donanimhaber.com/m_8855083/tm.htm

İlgilenen arkadaşlar olacağını umuyorum.

Bu arada bu zımbırtı 12v'den 4A çeker korkmanıza gerek yok. Bendekiler 8A çeker mesela. :)
  • quote:

Orjinalden alıntı: Satir Keyn

Acil paraya sıkıştığım için iki adet 100w peltieri mi satıyorum.
    Her biri 8A amperdir.

http://forum.donanimhaber.com/m_8855083/tm.htm

İlgilenen arkadaşlar olacağını umuyorum.

Bu arada bu zımbırtı 12v'den 4A çeker korkmanıza gerek yok. Bendekiler 8A çeker mesela. :)

mani vero.com daki yazını çok beğendim, eline sağlık

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi King_Arthur -- 23 Ağustos 2006; 0:22:33 >
  • adı herneyse işte bu kadar ayrıntıcı olmayın sonuçta zalman ın hava soğutma ürünleri hala en çok tutulan soğutucular arasındadır

amanda ya gelince bu ürün hakkında + konuşan duymadım peltierli olması ve epey yüksek güç ihtiyacı eksileri arasındaır ve epeyde yüksek bir soğutma sağlamıyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi posıtıve -- 23 Ağustos 2006; 0:50:06 >
  • Evet epey bir güç ihtiyacı istiyor. Anlayacağın baştan iyi bir power suply si olmayanlar kaybediyor zaten.
  • bu fıyata daha ıyısını bulmazsam sıze performansını yazarım ama bu fıyata sıvı sogutma bulabılırsem tabıkı sıvı sogutma
  • vanessaya iyi takmış helal olsun
  • aman dedik amandalar sitoğa girmiş bakalım ilk kim test etçek
  • bn su sogutma aldım bnde gectı walla
  • Arkadaşlar öncelikle foruma merhaba.

Bu ürünü alan kullanan deneyen bi arkadaş var mı acaba ? Çok yazılmış ama herhalde alan olmamış yorumlarınızı bekliyorum. Eğer uygun olursa almayı düşünüyorum.
  • kardesım urasamıcam amanda mamanda walla kasama sıgdımı derdı bır vs vs alırım vanessamı kafama gore takılırım ne dersenız deyın
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.