Şimdi Ara

Titan Amanda - Su soğutma performansında hava soğutma (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
138
Cevap
0
Favori
19.345
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: Speed-Step

Bence kasa içerisindeki sıcaklık fazla değişmez, tasarım gereği sıcak hava egsozdan dışarı atılıyor direk olarak...

+1 heatpipelar aracılığı ile ısı itilip egzıoz fan ile atılıyor mantık bu ayrıca yurtdışında yapılan testlerin hiçbirinde kasa içi sıcaklığın arttığına değnilmemiş.. iyi bir soğutucu olduğu belli, muhtemelen de en iyisi şu anda..
  • Kıng Arthur

Thermalright Ultra 120 bıle 135 mılyon fansız

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Rockford Fosgate -- 19 Ağustos 2006; 16:37:56 >
  • küçük buz dolaplarından alsan daha iyi
  • yurt dışı 70€ civarı > 130ytl falan yapar. burda ne olur bilmem ama 150-160ytl yi geçerse bence espirisini kaybeder..
  • yaa o pci aygıt ne işe yarayacak ben anlayamadım doğrusu , iyi hoş güzel ışıklar filam yanacakta ya bu pci nanay olursa işlemcide mi nanay oluyo

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KabesTr -- 19 Ağustos 2006; 16:38:44 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: 865pe

yurt dışı 70€ civarı > 130ytl falan yapar. burda ne olur bilmem ama 150-160ytl yi geçerse bence espirisini kaybeder..

Insallah bole olurda alırız
  • ne olursa olsun 1kiloluk şeyi hayatta takmam anakarta
  • 100 ytl yapsın sürümden kazansın.
  • tabi hatta amme hizmeti yapsın
  • quote:

Orjinalden alıntı: King_Arthur

tabi hatta amme hizmeti yapsın

Amele hizmeti demek istedin sanırım
  • bunu alan arkadaşların fatura fobisi oluşabilir dikkatli olun derim
  • sonuçlar çok iyiymiş. boyutlarından dolayı montaj sorunu yaratacağını sanmıyorum çünkü nede olsa bunu alan adam soğutmayı ön planda tutacağı için kasayıda büyük seçmiştir..ama güç tüketimi biraz daha iyi olabilirdi
    conroe+o.c+amanda
  • ben peltierle soğutmayla çok uğraştım.başkalarıda tabi.hatta bazı firmalar bu tip üeünler üretmişlerdi.ancak her zaman loadda sorunlar oluyordu.ayrıca peltierin soğumaya çalışan tarafı ısınacağı için sorun oluyordu.bütün bu sorunları halledebilmişler gibi.sonuçlar çok süper bu arada.su soğutmanın her türlüsünden verimlki gibi.wb hariç tabi.
  • quote:

quote:

Orjinalden alıntı: King_Arthur

tabi hatta amme hizmeti yapsın

Amele hizmeti demek istedin sanırım

Su sogutma yerine tercih edilebilir, cok guzel bir sistem. Bu arada amme hizmeti demek istemi$tir yani halk hizmeti yani bedava yani bele$

• Test sonuçları harkulade. O/C yapanlar,yapmayanlar yaşadı.
  • quote:

Orjinalden alıntı: Rockford Fosgate

quote:

yurt dışı 70€ civarı > 130ytl falan yapar. burda ne olur bilmem ama 150-160ytl yi geçerse bence espirisini kaybeder..

Insallah bole olurda alırız

Hakkat yaa...Ama ılk onceden 150 cekerler fıyatını.
  • Firebal a solıyelım ıstek uzerıne bıze onceedn getırsın 5 tane fln verelım parası neyse bn dayanamıcam cunku!!!!
  • quote:

Orjinalden alıntı: GtMaster

Dev gibi bişey bu 400 lük psu da yetmez buna,her kasayada sığmaz kasa al,psu al, masraf masraf...
    Yeni sistem kuruyorsan yada o/c yapıyorsan alınıp takılır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kumanda -- 19 Ağustos 2006; 20:23:06 >
  • yaw tam yapmayı planladığım şey...

1 hafta içinde peltierli kendi soğutucumu yapacaktım,benden çaldılar

Bizim arkadaşta peltier varmış.Onu bakırla kaplayıp soğuk yüzünü işlemciye koyacaktım,sıcak yüzüne ise blue orb 2 bağlayıp soğutacaktım...Tam aklımdan geçeni yapmışlar.Ne zevki kaldı şimdi bunun

Ama gelir gelmez alacağım...
  • Kıng_Arthur,ben,extreme ewet 3 olduk baska alacak olan

onceden sıparıs versek getırırlermı acep
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.