Şimdi Ara

Tıptan Sinemaya (SS'li, ÇAPA HAKKINDA SORULARI ALABİLİRİM)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
138
Cevap
4
Favori
10.658
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
23 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar merhaba,bu sene 3. sınıftan tıpı bırakmaya karar verdim ve hayalim olan sinema için sınava girdim.

İlk olarak özel durumlardan ötürü bursa ihtiyacım var ve bunun için ilk 100 hedeflemem şarttı.
    77 OBP, 95 TYT, 38 Ed-Sos1, 39 Sos2 ile ilk 100 gelir mi sizce?

İkinci olarak, Çapa'yı bıraktım. Okulla alakalı her türlü sorunuzu cevaplayıp yardımcı olabilirim.

Tıptan Sinemaya (SS'li, ÇAPA HAKKINDA SORULARI ALABİLİRİM)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi firat95 -- 18 Temmuz 2018; 16:14:25 >

• İdealist insanlara destek vermek yerine kötülemek, alay etmek... İşte bizim ülkemizin insanı. Dilerim ileride çok büyük başarılara imza atarsınız, büyük fedakârlıklar yapmayan büyük başarılar elde edemez. Herkes tıp okuyayım garanti işim maaşım olsun sürekli belli bir standartta aynı hayatı yaşayayım kafasında olmak zorunda değil.
    Sadece maddi imkanları ve sosyal statüsü için doktor olan insanlardan nefret ediyorum. Tedavi etmemek, başından savmak için 40 takla atıyorlar. Artık hastaneye gitmeden önce internetten ön araştırma yapıp, doktor arkadaşlardan tavsiyeler alıp doktora hangi tetkikleri istediğimi söyleyerek zorla kendimi tedavi ettiriyorum. Bu iş sevmiyorsanız yapılacak bir iş değil.

Çok doğru bir karar almışsın dostum. Hem hayallerinin peşinden koştuğun hem de böylesine bir toplum baskısını göze alabildiğin için tebrik ediyorum dostum Umarım filmin sonu mutlu biter
  • UP
  • inşallah hayaller karın douyurur
  • NO SS NO GÜVEN

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Pek guven vermedin be hocam

• Nasıl vereyim hocam başka :( Senin canın sağolsun.
  • Hocam sen ne içtikten sonra böyle bi karar aldın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aristocratic_colonel -- 18 Temmuz 2018; 16:19:48 >
  • İdealist insanlara destek vermek yerine kötülemek, alay etmek... İşte bizim ülkemizin insanı. Dilerim ileride çok büyük başarılara imza atarsınız, büyük fedakârlıklar yapmayan büyük başarılar elde edemez. Herkes tıp okuyayım garanti işim maaşım olsun sürekli belli bir standartta aynı hayatı yaşayayım kafasında olmak zorunda değil.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aidenholmes19 -- 18 Temmuz 2018; 16:22:55 >
  • aristocratic_colonel kullanıcısına yanıt
    Ustam ben tıpı sevmiyordum, hiç alışamadım 3 sene boyunca. Huzursuz bi hayat sürüp para kazanmayı da tercih etmek istemedim. Bence herkes tıp okumamalı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: aidenholmes19

İdealist insanlara destek vermek yerine kötülemek, alay etmek... İşte bizim ülkemizin insanı. Dilerim ileride çok büyük başarılara imza atarsınız, büyük fedakârlıklar yapmayan büyük başarılar elde edemez. Herkes tıp okuyayım garanti işim maaşım olsun sürekli belli bir standartta aynı hayatı yaşayayım kafasında olmak zorunda değil.
    eyvallah hocam, umarım hepimiz başarılı oluruz sevdiğimiz mesleklerde.
  • Ailenin tepkisi ne oldu onu merak ettim

• Umarım yeni hayatınızda başarılı olursunuz

• quote:

Orijinalden alıntı: Avcı Bekılayv

Ailenin tepkisi ne oldu onu merak ettim
    Zor oldu açıkçası en başta, sonra alışıyorlar.
  • ilk 100 rahat gelir hocam. hedefiniz ne sinema alanında?
  • hocam ilk 100 bursunu alır, o parayla her ay bir film çekersiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: baband

ilk 100 rahat gelir hocam. hedefiniz ne sinema alanında?
    Eyvallah hocam, ben öncelikli olarak yönetmenlik ve akademisyenlikte ilerlemek istiyorum. Hayırlısı.
  • Kardeşim sana güvenmeyen bu vasat heriflere kanıtlamak zorunda değilsin tüm tornacılar gelmiş yorum yapıyor ...

• agrkan kullanıcısına yanıt
    sağol hocam, inşallah
  • quote:

Orijinalden alıntı: Z-Gear

Kardeşim sana güvenmeyen bu vasat heriflere kanıtlamak zorunda değilsin tüm tornacılar gelmiş yorum yapıyor ...
    kardeş mezarcı desen tamam da tornacı falan ayıp oluyor.
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.