Şimdi Ara

tıp okuyorum sorularınız varsa cevaplayabilirim (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
118
Cevap
2
Favori
4.826
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yere düşen koterleri ne yapıyorsunuz ?

• Hocam elimde biraz titreme var.Hareket ettirirken neredeyse yok gibi.Bu bir sorun çıkartır mı okurken ve sonrası için?

• Tıp ve diş arasında kesinlikle tıp bunu diş okuyan biri olarak söylüyorum ama bilgisayar mühendisliğine geçicem. Diş hekimliği dışarıdan göründüğü kadar kolay değil ve artık garanti meslek sınıfında değil. Tek garanti meslek tıp ama o da çok uzun ben olsam seçmem. Bence mimarlık, bilgisayar mühendisliği falan daha güzel.

• Sorum yok ricam var lütfen mezun olunca her "eli kafasina çarpan" hastadan bt istemeyin. Teşekkürler.

• Nedense tıp okuyanlara aşırı saygı duyuyorum. Yaptığınız/yapacağınız iş gerçekten çok önemli, riskli bir iş. Bir insanın kaderi sizin elinizde resmen.

Sorum yok fakat mezun olduktan sonra lütfen günümüz doktorları gibi burnun havada , egolu olma. Güleryüzlü olmak varken somurtma.

• quote:

Orijinalden alıntı: shapeofmyheart2

11 lere tavsiyen ?

Sen 11de çalışıyor muydun?https://forum.donanimhaber.com/2018-ygs-lys-calisma-gunlugum--124859061-2#12412 istersen yorumlayabilirsin

yanlıs hatırlamıyorsam 11 ın sonuna dogru baslamıstım hocam , tavsıyem 11 dekı konulara ve yazılılara asılın otomatık olarak lys kasmıs oluyorsunuz 12 de o konuları calısırken cok daha rahat oluyor

• quote:

Orijinalden alıntı: das Beste vom Besten

quote:

Orijinalden alıntı: Bordoklavyelihekim

quote:

Orijinalden alıntı: DiAlucardV

El becerine güveniyorsan diş okumanı öneririm. Okuması daha zor tıpa göre(bence) ama ilerisi biraz daha avantajlı.

ne gibi zorluklar dostum diş fakültesınden de tonlarca aarkadasım varda merak ettım su tıptan daha zor kılan durumları ?

Tip kazanip da "de"leri ayri yazmayi bilmemek nasil bi duygu onu merak ettim.

güzel oluyor arada boyle acızce bok atmaya calısanlar felan

• quote:

Orijinalden alıntı: AsSakallıDede

Hocalar, kolunu göstererek anatomiden aklımda bir tek bu femur kaldı diyorlar mı?

4 anatomı hocası da prof bayagı hakımler alanlarına
  • quote:

Orijinalden alıntı: First Premolar

Verecek cevabın yok :) Diş tıptan daha zordur, bitti :)

mutlu olacaksan öyle olsun dostum ego yarıstırmıyoruz
  • Hocam başım ağrıyor bir öneriniz var mı

• quote:

Orijinalden alıntı: THINK

Benim de benzer bi konum vardı bu bölümde. Yakında senin konuyuda silerler yanlış bölüm de diye.

tıcaret bolumunde mı ınsanlara yardımcı olacaz tıp hakkında anlamadım kı
  • quote:

Orijinalden alıntı: They Killed Kenny

Son sınıf tıp. Sorun varsa cevaplayım evlat

girdikçe acılıyor dıyorlar agabey dogru mudur
  • quote:

Orijinalden alıntı: First Premolar

Özelden sonuç belgemi atmamı ister misiniz? Ya da internete bi diş hekimliği fakülteleri diye yazın, ilk 10 üniversiteye bakın. Bu kişiler tıpa girebiliyor mu giremiyor mu bi ona da bakın derim :)

dostum az ötede ego kas hadi hadi
  • quote:

Orijinalden alıntı: SHIHAD

Nickinle uyumlu bir insan mısın?

hekım olamadım henuz bordoklavyelı olmak ise forum ruhunda var bılırsın :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: By_Lancer

Hocam elimde biraz titreme var.Hareket ettirirken neredeyse yok gibi.Bu bir sorun çıkartır mı okurken ve sonrası için?

sanmıyorum dostum belkı cerrah olursan sıkıntı yasıyabılırsın
  • quote:

Orijinalden alıntı: Prince Hydron

Tıp ve diş arasında kesinlikle tıp bunu diş okuyan biri olarak söylüyorum ama bilgisayar mühendisliğine geçicem. Diş hekimliği dışarıdan göründüğü kadar kolay değil ve artık garanti meslek sınıfında değil. Tek garanti meslek tıp ama o da çok uzun ben olsam seçmem. Bence mimarlık, bilgisayar mühendisliği falan daha güzel.

her bölum kendınce guzel her meslek kendınce zor ve degerlı hocam bosverın su ego yarısına gıren acız ınsanları
  • Bordoklavyelihekim kullanıcısına yanıt
    Hocam bir yerde okudum bazı cerrahlarda da varmış ilaç kullanıyorlarmış doğru olabilir mi?DrTus diye bir sitede okumuştum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi By_Lancer -- 25 Mart 2017; 22:49:42 >
  • Hacettepe Tıp 6. sınıf. Sorularınız varsa cevaplanır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Muhafız-

Nedense tıp okuyanlara aşırı saygı duyuyorum. Yaptığınız/yapacağınız iş gerçekten çok önemli, riskli bir iş. Bir insanın kaderi sizin elinizde resmen.

Sorum yok fakat mezun olduktan sonra lütfen günümüz doktorları gibi burnun havada , egolu olma. Güleryüzlü olmak varken somurtma.

öncelıkle ıncelıgın ıcın cok tesekkur edıyorum, gunumuz doktorları dıye genellemeyelım cunku bı kac ornek yuzunden hakıkaten ıyı kalplı ınsanlara on yargı beslenılmesı hos olmaz tavsıyene katılıyorum ve ınsallah makamın kıbırlı kıldıgı hekımlerden olmayacagım
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.