Şimdi Ara

Tıp için tablet

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
30
Cevap
1
Favori
1.019
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Alınır mı ve alınacaksa ne önerirsiniz?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• bence böyle küçük hafif laptoplar daha iyi olur.

huawei nin falan oluyor öyle.

klavye ile yazmak vs. daha iyi olur.

tablette zorlar gibi

• Up

• tabiki kainatın tableti tab s7

• bizde huawei matebook 13 var ama şarjı çok çabuk bitiyor ben ipad air almayı düşünüyorum

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Alınmaz, ince hafif 14" civarı max 15.6" ekranlı bir laptop çok daha iyi olur. İlla tablet alacaksan da ipadden başka seçenek yok. Ama laptop hem çok daha uygun fiyatlı hem de çok daha etkili oluyor

• Uçamayan Pegasus kullanıcısına yanıt
    ikisinin arasındaki fark ne sizce neden daha avantajlı laptop

• kalemi olan ortalama bir tablet işini görür

• android tabletteki deneyim paranı çöpe atmaktan farksız ya ipad bak ya da civarı fiyatındaki laptoplara

• Hocammm çek bi mekbuk havan olsun

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Ipad 8.nesil fazlasıyla işini görür.

• ilk sebep depolama alanı. bir Laptopta cok daha rahat şekilde veri depolayacaksin, her türlü belgeyi acabileceksin, ağır olmayan programlari kullanırken sorun yaşamayacaksin. kablosuz ve kablolu bağlantılarin cok daha rahat olacak. usb flash bellek harici hard disk vs. mouse ve klavye ile kullanım kolaylığı cok daha üst düzeye çıkıyor. tablet kullanmanin pek bir esprisi yok bir tableti sadece yapacağın işi onda yapabiliyorsan alman gerekiyor diye düşünüyorum. pdf okumak not tutmak için tablet işlevsiz kalıyor yarın bir gün ödev hazirlarsin başka bir sey yaparsin laptop cok daha etkili oluyor.

• Uçamayan Pegasus kullanıcısına yanıt

bence yüksek hafızalı bir ipad bu dediklerinizin tamamını yapabilir. ayrıca mause nasıl kulanım kolaylığı sağlıyor ya üstüne not alırken felan aşırı sıkıntılı

• ipad bu dediklerimin tamamini yapamıyor malesef. bir laptop ile bir tablet arasında dağlar kadar her konuda fark var ve ios ürünlerden veri aktarımı sadece insana baş ağrısı yaşatıyor baska hiçbir şey degil. yüksek kapasite sadece tek bir örnekti ve tablet alırken de sırf yüksek kapasite icin fazladan binlerce tl veriyorsunuz 128gba falan yükseliyor onda da. 500gb harici disk bile 300 400tl civarında

• Air 4 kullanıyorum tavsiye ederim 👍

• sinyorsebastian kullanıcısına yanıt

Hocam ben de alacağım ne kadara aldınız

Klavye kalem kullanıyor musunuz

Keşke bilgisayar alsaydim dediniz mi  

• ben de düşünüyorum up

• Daneres kullanıcısına yanıt
    Tablet kalem kılıf ve ekran koruyucu toplam 6000 lira gibi bir fiyata gelmişti. Her yere yanımda götürüyorum. 64 gb aldım daha da hafızası dolmadı.(Yarısından biraz fazla) Şarjı da bilgisayara göre kat kat iyi gidiyor. 10 saat ekran süresi var. Yine olsa yine air 4 alırdım.

• iPad Air ve klavye al ömürlük

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.