Şimdi Ara

Tıp hakkında sohbet (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir (1 Mobil) - 1 Masaüstü1 Mobil
5 sn
35
Cevap
0
Favori
2.088
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
    meslek seçiminde çok kararsızım. sayısal yeteneğim fazla. şu an sevdiğim dersler matematik ve biyoloji ama matematikte daha başarılıyım. biyoloji daha çok sözel. tıp okurken zorluk çeker miyim
  • gigied G kullanıcısına yanıt
    Bende o şekildeydim.Yönelimlerden çok ben devamlı çalişabilir miyim sorusu önemli tıpta.
  • bilinenx kullanıcısına yanıt
    Şöyle anlatayım 100lük sistemde 80 üstü almak için ortalama üstü çaba gerekir.60 80 arasıda çaba gerekir.(Sınava 1 ay kala düzenli her gün kütüphaneye gidilir)
  • Hocam okul bittikten sonra ne yapmayı düşüniyorsunuz ? TUS'a mı hazırlanacaksınız yoksa yurtdışı da düşünür müsünüz çünkü bildiğim kadarıyla Almanya'ya gitmek için uğraşan çok fazla dokor var.Sizin böyle bir hayaliniz var mı ?
  • uzmanlığını hangi alanda yapmayı düşünüyorsun ve tus hakkındaki düşüncelerin neler

şimdiden teşekkürler
  • bu tıpa gidenlerin zeka seviyesi düşüyor sanki. Çok kişide en yakın arkadaşlarımda gözlemledim. Düz düşünmeye başlıyorlar şöyle ise böyledir gibi. Sanırım ezber yapıp problem çözmedikleri için oluyor.

Yanlış anlamayın sizde farkına vardınız mı?
  • HugenkuL7 H kullanıcısına yanıt
    Çok farkında olmadim kendimde veya yakın çevremde.
  • oktoberfest O kullanıcısına yanıt
    Tus düşünüyorum.Beni buraya bağlayan sebeblerim var :)
  • Tus hakkında söyleyebilceğim şey pahalı ve çok zor bir sınav.Kardiyo/Nöro/Cerrahi duşünüyorum ben.
  • Arachnoidea A kullanıcısına yanıt
    Merhaba. İlk soruya cevabınıza yanıt verme gereksinimi duydum. Diş hekimleri atanamadığında devlette çalışan diş hekimlerinin söylediğine göre onların da bir günde baktıkları hasta sayısı çok fazla ve hatta insanlar devlette diş hekimlerine sıra bulamıyor. Ama yine de devlet atamadı ve bu şekilde twitterda etkinlik başlattılar. Tıp için farklı bir durum nedeniyle iş bulma sorunu olmayabilir ama, kişi başına düşen hasta sayısıyla meslek garantisinin alakası yok maalesef. Devlet istemezse almıyor.
  • Öyle bir durum olursada inan şaşırmam,herşeyi beklerim başımızdakilerden.Heryere fakülte açmayı çözüm sanıyorlar.
  • Not ortalamaniz nedir , cogu ogrenci 3. 4. Sinifta tusa basladi sizin ilerleme planiniz nedir tusdata da tus 1.sı 1.sınıftan itibaren tus çalıştığını soylemisti bunlar gerceği yansıtıyor mu ?

Tıp ing hazirlikdayim
  • LET THE LINC BEGIN kullanıcısına yanıt
    Benim not düzeyim yüksek.Henüz tus çalişan tanidiğim yok.Genel kanı 5.sınıfta başlanır üzerine.Ancak sürekli çalışan piskolar var mıdır eminim vardır.
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.