Şimdi Ara

TIP FAKÜLTESİ KİTAPLARI

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
2
Favori
8.902
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Var mı bilgisi olan, kitaplar için çok pahalı deniyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• İlla kitap almak zorunda değilsin PDF'leri de var bir çok kitabın.Eğer almak istiyorsan da ikinci el alabilirsin Facebook'ta bunların grupları oluyor.

• bende oyle dudum fakulteden birisini buldum 4. sinif benden alir kullanirsin dedi bakalim olursa ondan alicam

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Nobel kitapevi sınıf sınıf bölmüştü alırsın oradan yada Güneş de bir kampanya başlayacak Eylülde sobotton 150 tl satılacak böyle kampanyaları kaçırma dostum
  • Kaç kitabı var peki toplamda varmı bilginiz

• hocam üniversiteye göre değişiyor kitaplar bazen kitap bile alınmıyormuş tamamen okulun fotokopilerini felan alıyorsun
  • 2 arkadaşım da tıp okuyor 1. sınıf bitti daha kitap almadılar hoca slaytın fotokopisini dagitiyor

• Kitap zorunlu değil hiçbir kitap almak zorunda değilsin hatta kitaba vereceğin paraya tablet alıp pdfleri yüklemeni tavsiye ederim. Sevdiğin, çalışmak istediğin bir ders olur onun kitabını alırsın ama sürü psikolojisiyle kitaplara abanma hiçbirini açıp çalışacak zamanın olmuyor.

• Dr. Surgery kullanıcısına yanıt
    Hocam tablet fikri mantıklı ama çoğu kitabın pdfsi oluyor mu ki? Ayrıca kitapların genel olarak pdf fiyatları ne kadar?
  • iPad Pro alın. Hem PDF için hem de not etmek için. Arkadaşlarınızın notu da fotoğraflayıp, iCloud'a atarsınız. Hafif olması da cabası.
  • quote:

Orijinalden alıntı: JetescwrV

Hocam tablet fikri mantıklı ama çoğu kitabın pdfsi oluyor mu ki? Ayrıca kitapların genel olarak pdf fiyatları ne kadar?

Evet tüm kitapların pdf'si var türkçesi olmasada ingilizcesi bulunuyor ancak guyton fizyoloji, robbins patoloji ve anatomi atlasları (zaten çeviri gerektirmez) türkçe bulunuyor ki bunlar en temel gerekli kitaplar. PDF fiyatları derken? PDF bedava

• Tablet gerçekten çok daha mantıklı ama arkadaşın dediği gibi her pdfyi kitaptaki gibi bulabilecek miyiz orası sıkıntı

• Kazmatör28 K kullanıcısına yanıt
    Ya pdf bulunuyor da tabletten calisabilecegine inanıyor musun kardeş ben calisamam açıkçası eski usül kağıt kalem lazim bana

• Yz_Hakan Y kullanıcısına yanıt
    Bencede öyle hocamda ne bileyim çok pahalı diyorlar sürekli masraf çıkarmak istemiyorum ama çıkacak gibi

• quote:

Orijinalden alıntı: Kazmatör28

Bencede öyle hocamda ne bileyim çok pahalı diyorlar sürekli masraf çıkarmak istemiyorum ama çıkacak gibi

Eğer bi kitap alacam diyorsan yalnızca netter gerekir onuda ikinci el eski baskını ucuza bulursun

2.sınıfta da guyton fizyı önerilir sakın alma mesela solunum komitesi guyton pdf sinden solunum kısmının çıktısını alırsın oda komite başı max 10 tl eder çok masraf olmaz

Daha güzeli var alırsın renkli yazıcı yada belki vardır bide doldurma seti alırsın tüm notları renkli çıkarırsın anatomi notlarıda dahil netter atlasa gerek kalmaz guytonun istediğin bölümünü çıkarırsın mis gibi olur
    Tanıdığım biçok insan var 3 kişi ortak yazıcıya giren senelik max 20 25 veriyo kişi başı günlük not yazdırmalarına rağmen

Ayrıca pdf link istersen hepsi mevcut bende özelden ulaşırsan atarım

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.