Şimdi Ara

Tıp Bıraktım Boğaziçi İşletme Kazandım [SSli] (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
151
Cevap
23
Favori
19.495
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ksenophanes17

Yakın bir akrabam bunun tam tersini yaptı :D boğaziçi işletme bırakıp tıpa gitti.
    Herkes sevdiği bölümü okusun

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tebrikler başarılar ariana grande umarım mutlu olursun hayatta

• Hocam bence simdiden ingilizce academik kelime çalışmaya başla eger istersen birkac tavsiye daha verebilirim nasil calisacagin hakkinda zaten 1 sene kaybetmissin bir de hazırlık okuma derim zaten kilyos kampüsü iyi değil deniyor.

• Tebrikler hocam sizinle daha önce bölüm konusunda konuşmuştuk demek sizde Boun işletmede karar kıldınız.. Bende boun endüstriyi eledim zaten İşletme istiyordum Boun işletmede görüşmek üzere diyelim o zaman

• Hazırlanırken 1. Sınıfta kaç ortalama yaptın? Hangi tıptaydın ve büt'e kaldın mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: baband

Hocam bence simdiden ingilizce academik kelime çalışmaya başla eger istersen birkac tavsiye daha verebilirim nasil calisacagin hakkinda zaten 1 sene kaybetmissin bir de hazırlık okuma derim zaten kilyos kampüsü iyi değil deniyor.
    Hocam bilmiyorum ya emin değilim ingilizcem fena değil aslında ama hazırlığı bi şekilde geçsem bile bölümde sıkıntı çekmez miyim

• quote:

Orijinalden alıntı: Esoes12

Tebrikler hocam sizinle daha önce bölüm konusunda konuşmuştuk demek sizde Boun işletmede karar kıldınız.. Bende boun endüstriyi eledim zaten İşletme istiyordum Boun işletmede görüşmek üzere diyelim o zaman
    Hocam onu öylesine yazdım aslında daha belli değil her an her şey olabilir

• quote:

Orijinalden alıntı: ErsunYanalFanboi

Hazırlanırken 1. Sınıfta kaç ortalama yaptın? Hangi tıptaydın ve büt'e kaldın mı?
    Sbü tıptaydım istanbuldaki
    Son komiteden 23 aldım hiç çalışamadım ona
    Yıl sonu notum 52 ydi finalden 68 almam gerekiyodu girmedim finale

• quote:

Orijinalden alıntı: Ariana Grande

Sbü tıptaydım istanbuldaki
    Son komiteden 23 aldım hiç çalışamadım ona
    Yıl sonu notum 52 ydi finalden 68 almam gerekiyodu girmedim finale

Alıntıları Göster
    Hocam yine çalıştıklarınızı iyi yapmışsınız normal çalışmaya devam etseymişsiniz sınıfı da geçermişsiniz .

• Ariana Grande kullanıcısına yanıt
    İçimden bir his İşletme yazacaksınız diyor :) fakat bu sene ekonomi sıralaması işletmeye baya bir yaklaşacak tamamen ne istediğinizi bulup ona göre bir bölüm seçimi yapmanız gerek .. gerçi ekonomiden çap yapılıyor İşletmeye fakat tabi zorluyor biraz .. bunun dışında İşletme zaten kolay bölüm kendinizi geliştirebildiğiniz kadar geliştirebilirsiniz .. sanki ekonomi teoride İşletme ise pratikte daha faydalı gibi yani birbirini tamamlayan puzzle parçalarını andırıyor .. Çap yapmak mantıklı geldi şuan :) neyse bunları düşünecek daha zaman var ama ben sanırım gene İşletme yazacağım

• quote:

Orijinalden alıntı: ErsunYanalFanboi

Hocam yine çalıştıklarınızı iyi yapmışsınız normal çalışmaya devam etseymişsiniz sınıfı da geçermişsiniz .

Alıntıları Göster
    Hocam okul kolaydı ya baya çıkmış soruyolardı

• Yolun açık olsun kardeşim hayatında başarılar 👍 Tebrik ederim 😝😝😝

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: MetuBlinders

Yolun açık olsun kardeşim hayatında başarılar 👍 Tebrik ederim 😝😝😝
    Teşekkür ederim hocammm

Hazirlik okusan da cekeceksin, 1 2 hafta sonra alisiyosun. boun prep school sitesine gir orada kurlara gore wordlist ve grammae konuları yaziyodur muhtemelen, eksik gördüğün bişey varsa onlara calis derim youtube, podcast; internetten gazete ve article 1 seneni bombos gecirmek istemiyorsan bunlara bak.

• quote:

Orijinalden alıntı: baband

Hazirlik okusan da cekeceksin, 1 2 hafta sonra alisiyosun. boun prep school sitesine gir orada kurlara gore wordlist ve grammae konuları yaziyodur muhtemelen, eksik gördüğün bişey varsa onlara calis derim youtube, podcast; internetten gazete ve article 1 seneni bombos gecirmek istemiyorsan bunlara bak.
    Hocam yarım dönemde de geçiliyomuş sanırım öyle yapsam en kötü sıkıntı olur mu

• Hocam tercih yapmak için kayıt aldırmak gerekiyor mu tercihte okul gelirse mi aldiriosunuz

• quote:

Orijinalden alıntı: Anliyorumm

Hocam tercih yapmak için kayıt aldırmak gerekiyor mu tercihte okul gelirse mi aldiriosunuz
    Hocam tercih sonuçları açıklanınca aldırcam ben nolur nolmaz

• Tebrikler Hocam

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    Anladım yani başka bir okula kayıtlı iken tercih yapınca o tercihler geçersiz sayilmıyor

• quote:

Orijinalden alıntı: Anliyorumm

Anladım yani başka bir okula kayıtlı iken tercih yapınca o tercihler geçersiz sayilmıyor
    Yok hocam o konuda sıkıntı yok

• 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.