Şimdi Ara

Timeless (2016-2018) | NBC (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
38
Cevap
3
Favori
1.767
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Gecmise gidiyorsun onemli olayi degistiriyorsun ama hala hayatinin cogu ayni sacmalik degil mi ?

İlk bolumde kizin hayati degisti ama hala o proje var oluyor ve hepsi muhabbeti biliyor nasil oluyorsa .

O ekiptekiler bu kadini gecmise yolluyor ama tekrar dondugunde ona inanmiyorlar veya dalga geciyorlar e kardesim madem bu proje o zaman cizelgesinde de devam ediyor sen niye 1 numarali zaman yolcuna inanmiyorsun ?

Artik sunu gecin ya Fringe gibi bir yapim gelmeyecek sanirim

Yine de izleyecegim zaman makinesi icerikli olaylar hep ilgimi ceker

X files i da bu yuzden birakmistim 3 sezon bitirdik tonlarca olay oldu hala yeni olayda bir ajan digerine inanmiyor . Kardesim o kadar olaydan sonra gozun kapali tamam demen lazim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TheCaliph_ -- 6 Şubat 2017; 4:37:7 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sezon finali guzeldi bence yine ucunu acik biraktilar.Umarim yeni sezon onayi alir.

• Dizi iptal edildi.
  • Haydaaaa

• İptal edileceğini başladıktan sonra söylemiştim

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Vazgeçmişler. 2.sezon onayı gelmiş.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ron Swanson

Vazgeçmişler. 2.sezon onayı gelmiş.

böyle garip şeyi de ilk defa gördüm
  • Birinci sezonu bitirdim. Her zaman yolculuğu içeren yapımda olduğu gibi bunda da elbet paradox olaylar ve sonuçlar göze batıyor. Ama bunlara fazla kafa yormadan vakit geçirmek isterseniz gayet çerezlik ve eğlencelik dizi. Zaten fazla kafa yorarsanız keyif almak mümkün değil. (Cem Yılmaz'ın kesin ip var dediği şey :) Tarihi karakterlerle karşılaşmak tebessüm ettiriyor ve hatta küçük genel kültür bilgileri ediniyorsunuz.

Amaaa 1. sezonun son bölümü olan 16. bölümde öyle bir hata var ki bütün paradoks olaylardan daha fazla rahatsız etti.

15. Bölümde Mason şirketinde Rittenhouse'un tutsağı olan ve gücü göçerten Jiya, 16. bölümün başında bir anda bizimkilerin yanında belirdi. Ajan Christopher çıkmasına yardım etmiş de falan. ''Jiya'yı oradan çıkarmak hiç kolay olmadı'' diyor. Ya senin (Ajan Christopher'ın) ne yetkin kaldı ki Mason'da orada çıkarttın Jiya'yı. Adamlar her şeyi kontrol ediyor, seni tesise sokmuyorlar, bütün yetkiyi almışlar. Jiya'nın yaptıklarından dolayı neredeyse oracaktı kafasına sıkmak üzereler, araya birini soktun ve bıraktılar öyle mi? :)) Gerçekten çok tırt olmuş orası.

Sanırım iptal edilecekken seyircinin isteği üzerine 2. sezona de onay gelmiş. Ama ilk sezon kadar uzun olacağını ve daha da devam edeceğini düşünmüyorum.

.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi C-TRanger -- 20 Eylül 2017; 18:10:56 >

• ikinci sezon 11 Mart'ta başlıyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: C-TRanger

Birinci sezonu bitirdim. Her zaman yolculuğu içeren yapımda olduğu gibi bunda da elbet paradox olaylar ve sonuçlar göze batıyor. Ama bunlara fazla kafa yormadan vakit geçirmek isterseniz gayet çerezlik ve eğlencelik dizi. Zaten fazla kafa yorarsanız keyif almak mümkün değil. (Cem Yılmaz'ın kesin ip var dediği şey :) Tarihi karakterlerle karşılaşmak tebessüm ettiriyor ve hatta küçük genel kültür bilgileri ediniyorsunuz.

Amaaa 1. sezonun son bölümü olan 16. bölümde öyle bir hata var ki bütün paradoks olaylardan daha fazla rahatsız etti.

15. Bölümde Mason şirketinde Rittenhouse'un tutsağı olan ve gücü göçerten Jiya, 16. bölümün başında bir anda bizimkilerin yanında belirdi. Ajan Christopher çıkmasına yardım etmiş de falan. ''Jiya'yı oradan çıkarmak hiç kolay olmadı'' diyor. Ya senin (Ajan Christopher'ın) ne yetkin kaldı ki Mason'da orada çıkarttın Jiya'yı. Adamlar her şeyi kontrol ediyor, seni tesise sokmuyorlar, bütün yetkiyi almışlar. Jiya'nın yaptıklarından dolayı neredeyse oracaktı kafasına sıkmak üzereler, araya birini soktun ve bıraktılar öyle mi? :)) Gerçekten çok tırt olmuş orası.

Sanırım iptal edilecekken seyircinin isteği üzerine 2. sezona de onay gelmiş. Ama ilk sezon kadar uzun olacağını ve daha da devam edeceğini düşünmüyorum.

.

Baya uzun zaman sonra gelen alıntı

Benim takıldığım nokta. Adamın karısını kurtarmasına izin vermiyorlar neden ? Tarihin akışı bozulur diye. Ancak 1 sezon boyunca her bölümde her tarihte yolculuklarında karşılarına hayatlarını plan dışında etkiledikleri insanlar çıkıyor ve kelebek etkisi dediğimiz olay niyeyse hiç olmuyor.
    Yani onlar görev icabı geriye gidebilir, yolda birine çarpabilirler, birinin ölümüne sebep olabilir veya kurtarırlar ama tarih değişmez. Ancak 3 kişiden 1 tanesi bile kendi karısını, kocasını, akrabasını kurtaramaz aman tarih çöker gider. Diziyi de izleyeli baya oldu şu an karakterleri hatırlamıyorum da kötü karakter olarak bildiğimiz adam ve ekibi neler neler yaptı her bölüm. Illuminati tarikatını çökerttiler şu oldu bu oldu döndüklerinde dünya yine aynı hala yaşayabiliyorlar. Çok ufak tefek değişiklikler oldu kız kardeşi gitti annesi hasta değil falan filan.

• TheCaliph_ kullanıcısına yanıt
    Çok vardı ya öyle şeyler :) Ona bahane olarak da şey getirmişlerdi. Efendim siz onla uğraşırken kötü adam başka bi yere atlarsa takip edemezsiniz. Makina soğur :D Cihaz şarj olmaz.
  • aşk meşk işlerini soktular iyice boka sardı dizi ya.
  • Dizi iptal potasındaymış yine

• 2*10 son sahnede aletten Marty Mcfly çıkacak sandım...
  • iptal edildi, belki film çekilebilirmiş
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
  • filme onay geldi, iki bölüm halinde final onayını aldı.
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
  • O sezon finalini yarıda bırakmak olmazdı zaten..
  • Diziyi daha önce listeme almıştım sonra iptal olunca çıkardım sonra final çektiklerini görünce tekrar aldım Son zamanlarda da biraz zaman yolculuklu dizileri arka arkaya izlemişken buna da bir bakayım dedim genel olarak memnun kaldım. Zaman yolculuğu ile gittikleri dönemler güzel. ABD tarihinde zenci karşıtı ve kadını düşük gören dönemler bol olduğundan tipik NBC dizisi buradan da bir ders vereyim çabasına giriliyor. Finali aceleye getirmiş diyenleri görüyorum kendi yorumları bir şey diyemem ama beni fazlasıyla tatmin etti finali. Birkaç açık noktayı mümkün olan en iyi şekilde bağladıklarını düşünüyorum.

Diğer zaman yolculuğu dizilerini merak edenler belki olur diye kendi sıralamamı yapayım:

1- 12 Monkeys
    2- Dark
    3- Travelers
    4- Timeless
    5- Continuum
    Bonus: 11.22.63 bunu sıraya koyamadım

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.