Şimdi Ara

TikTok, 2022'nin ilk çeyreğinde en çok indirilen uygulama oldu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
1
Favori
134
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • TikTok, 2022'nin ilk çeyreğinde en çok indirilen uygulama oldu

Kısa video hizmeti TikTok, bu yılın ilk çeyreğinde 175 milyondan fazla kez indirildi ve onu dünyanın en hızlı büyüyen sosyal medya platformu haline getirdi. Bu istatistik, araştırma şirketi Sensor Tower tarafından yayınlanan yeni bir raporda yer alıyor.

Ayrıca Bkz.Instagram sabitlenmiş gönderiler özelliğini test ediyor

TikTok rekoları kırmaya devam ediyor

İndirme sayısı açısından ikinci ve üçüncü sırada, 150 milyondan fazla kez indirilen Instagram ve Facebook yer alırken, dördüncü sırada 125 milyon indirme ile mesajlaşma platformu WhatsApp yer alıyor. Beşinci sıra ise 100 milyondan fazla kez indirilen Telegram tarafından kapatılmış durumda.

TikTok, 2022'nin ilk çeyreğinde en çok indirilen uygulama oldu

Toplamda TikTok, lansmanından bu yana 3.5 milyardan fazla kez indirildi ve bu göstergeye sahip beşinci uygulama ve Facebook'un ana şirketi Meta'ya ait olmayan tek uygulama. WhatsApp'ın 250 milyon kez indirildiği 2018'in başlangıcından bu yana hiçbir uygulama TikTok'tan daha fazla indirme sayısına ulaşamadı.

Kaynak:https://go.sensortower.com/rs/351-RWH-315/images/Sensor-Tower-Q1-2022-Data-Digest.pdf

• Ben hariç herkes mi indirmiş :))
    YouTube da bazen sevimli hayvanların Short lara bakıyorum araya alakasız şeyler giriyor tiktok tan zaten istisnasız engelliyorum tiktok u düşünemiyorum içerik tüketenlere sabır diliyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-A94FA7CCA -- 29 Nisan 2022; 9:56:16 >
  • Bir şey itiraf etmek istiyorum. Hiç indirmedim diye ortalıkta geziniyordum. İtiraf ediyorum. Ben de indirdim. Yenildim. Evet ben de tiktok kullananlardanim. Yalnız hala daha saçma salak insanlara ve videolarına tahammülüm yok.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İnsanoğlunun zamanını ve enerjisini ne kadar boşa harcadığının bir başka göstergesi.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • 2022 gerçekten zor bir yıl olacak.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Ne var bunda diye indirip indirdiğim gibi silmiştim. Dünyanın en balon, en anlamsız, en boş uygulaması olabilir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Galiba hep böyleydi. Tek fark internet sayesinde artık görüyoruz.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.