Şimdi Ara

Tıkladıktan sonra hareket ediyorrrrrrrrrrrr

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
20
Cevap
0
Favori
533
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar merhaba bu aptal knight ın yaptıklarından sonra bu oyuna merak saldım csizce nasıl çünkü ben bi ara oynarken yürümek için tıkladığım zaman biraz bekliyor sonra yürüyordu u sizde oluyormuydu

• arkadaşlar bir evet veya hayır dieceksiniz yani bunudamı çok görüyorsunuz
  • O olay lagdan bende bazen oluyor onun yüzünden kaçtane Exp gitti
  • oluyor yani tühhh
  • Kardeş lag olduğu zamanlarda buna katlanacaksın. Bu aralar telekom sağolsun. Oyun nispeten düzeltmişti kendini bu konuda ki telekom el koydu soruna. Yani "lag foreverrrr"
  • telekomun taaaa!!!!!!!
  • yaw seninki duruo mu benimkini ben savaşırken görmüomadam savaşı ya ölüo ya ölmüo
  • yalnız dikkatli ol 3ten fazla canavarın arasına girme hele intsen
    mouse tamamen kitlenio basıom kaçmak içn hem tıklıorm hem instantı basıom sonuç Mefta.. sonra dwye düşüorm bi bakıom başlıo instantı basmaya
    Sonra bu lagGGG ın Ssorumlularına
  • oyun okadar çok dc werio ki lvl 32 lik karakterimi silecektim az kalsın.bi de tradelik yapıom tam kaleye geliom dc

• eet bana da aynısı oluo kaçmak istim kaçmıyor adam kıl oluyorum.kimbilir kaç kere ölmüşümdür bıu yüzden.

• herşey olabilir insanlık hali türk telecome

• ttnetin sitesini hackleyip sloganı deiştirelim MALLIK yaptık SİZE SRODA LAG YAPTIK
    AFFEDİN BİZİ AGALAR

• amlamıyom sizde nası lag var bende bi gıdım yoq walla mutyuyum
  • Sorduğun şey kontrollerle alakalı. Hiç lag yokken bile hatta server neredeyse boşken bile oluyor. Karakter senin tıklamana anında karşılık vermiyor. Aynı şey skiller ve iksir kullanımı için de geçerli. O konuda pek akıcı değil. Ama böylesine güzel grafiklerle düşük sistemlerde bile çalışmasına izin veriyor. Yakında düzeltirler umarım.
  • KADERSİZ ARKADAŞIM BENİM SANA LAGG VURMUŞ

• Tıklamadan önce hareket edicek hali yok tabi tıkladıktan sonra........
  • bunu buraya deilde adamların forumuna ingilizcesi ii olan bi arkadaş düzgün bi yolla hatırlatma amaçlı anlatsa daha yararlı olur die düşünüorum...
  • quote:

Orjinalden alıntı: Lord Sıth

Tıklamadan önce hareket edicek hali yok tabi tıkladıktan sonra........

• quote:

Orjinalden alıntı: Lord Sıth

Tıklamadan önce hareket edicek hali yok tabi tıkladıktan sonra........

• SANA ŞİDDETLE BU OYUNUN OYNAMAMANI VE KNİGHTA GERİ DÖNMENİ TAVSİYE EDİYORUM
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.