Şimdi Ara

tiguan mi ? 3008 mi ? tucson mu ? (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
113
Cevap
1
Favori
36.502
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
Giriş
    xtrail zevksiz tasarımsız aşırı pahalı. eat8 tam otomatik 1.5 3008 varken karşılaştırma bile yapmam ben :) tiguan ile 3008 açık ara çizgisi önde. diğerleri basit kaba yada zevksiz bence heryonuyla. zevk meselesi ama genel ort. bu yani.
  • Arkadaşlar 3008 ile tiguan aynı parada diyelim. birisi tam otomatik eat8 şanzıman. diğeri manuel. motor şanzıman 3008 zaten önde. tartışılacak birşey yok da. konfor & sürüş keyfi & güven & arka yaşam alanı & 2. el düşününce sizce ne olur ? yoksa hepsinin + - leri va.r
  • quote:

Orijinalden alıntı: singlewalf

Arkadaşlar 3008 ile tiguan aynı parada diyelim. birisi tam otomatik eat8 şanzıman. diğeri manuel. motor şanzıman 3008 zaten önde. tartışılacak birşey yok da. konfor & sürüş keyfi & güven & arka yaşam alanı & 2. el düşününce sizce ne olur ? yoksa hepsinin + - leri va.r
    Şıklardan biri manuel Tiguan'sa gerçekten tartışacak birşey yok

Takip edemedim konuyu, öncesinde mesaj attığımı hatırlıyorum da, test sürüşlerini yaptınız mı?
  • Hiç biri c5 aircross derim ben
  • VW ABD’de 3008’in Türkiye’de kullandığı 8-vites şanzımanı Tiguan’da (Allspace) kullanıyor. DSG patlamasını kaldıramayacağı ülkede sağlam şanzıman seçeneği olarak Aisin marka ön plana çıkıyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Jeremy Klakson kullanıcısına yanıt
    Ben de tucson diyorum.

• Hangisinin tasarımını sevdiyseniz onu alın hepsi güzel suv araçlar. Ben tucson derim heybeti, dayanıklılığı, konforu yeter. Ama 3008 de alabilirdim, iç mekan 10 numara araçta. Zaten piyasayı bu iki suv süpürüyor.

• 3008 lerde eat 8 sadece gtlinedonanımda var artık. Diğer donanımlarda 1,5 motor ve eat 6 var. Peugeot 'nun bu yaptığı gerzeklik midir, yavşaklık mıdır bilemedim şimdi..

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: trust06

İçi mokkadan hallice 3008 önermiş forum ahalisi paraları olsa almazlar o başka.

4 çeker tuscon alırım en azından nispeten büyük bir Jeep aldım derim.

Ailem ile ferah ferah binerim.
    Keske tercih ettiginiz aracin ismini de dogru bilseydiniz:)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi maverick666 -- 14 Ocak 2020; 9:17:27 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: impostoryw

allah aşkına, sadece şu 3 fotoğraftan hangisinin alınacağı bile tek seferde ortaya koyuluyor.

tiguan mi ? 3008 mi ? tucson mu ?

😍😍

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-DFABFCB25 -- 14 Ocak 2020; 13:57:3 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Kesinlikle Tiguan 10 numara her türlü. km77 de diğerleri yol tutuşu vasat

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hevdidik -- 16 Ocak 2020; 22:18:58 >
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.