Şimdi Ara

***TIGUAN KULÜBÜ*** 500+ kullanıcı üye... (1978. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
14 Misafir (2 Mobil) - 12 Masaüstü2 Mobil
5 sn
39.775
Cevap
419
Favori
3.764.864
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 19761977197819791980
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 2011 MODEL MANUEL 1.4 TSİ TİGUAN 4 ÇEKER ARACIM VAR. 160BİN KM DE. ARACI YENİ ALDIM 3 AY OLDU. GENELDE 4 VİTESE ATARKEN DAHA COK HİSSEDİLİYOR. VİTESİ ATARKEN DEVİR 2000DEYKEN VE O SIRADA ARACIN HIZINI ARTTIRIRKEN ARAÇTA TİTEEME OLUYOR. DEVİR 2000DEN UZAKLASTIKCA TİTREME AZALIYOR. AMA BUNU GAZI ANİ VERDİGİM ZAMAN YAPIYOR. CADDY DEN İNİP BUNA BİNDİK HALA ALIŞAMADIGIMDAN DOLAYIMIDIR BİLMEM. VARMI BÖYLE BİRŞEY YASAYAN
  • mach2 kullanıcısına yanıt
    Hocam selamlar. Tam olarak hangi donanımları ekleyebiliyorsunuz bir liste var mı?
  • gunners53 G kullanıcısına yanıt

Baskı balata gitmiş gibi görünüyor

• deniz_86 kullanıcısına yanıt

Adaptif Hız Sabitleme

Şerit Takip

Kör Nokta

Geri Görüş Kamerası

Özelden yazıyorum size.

• arkadaşlar herkese merhaba;

2018 1.6 tdi Tiguanım var. multimedia içerisinde App-connect, navigasyon mevcut değil. en kolay yoldan sorunu nasıl çözebilirim. iyi günler diliyorum

• deniz_86 kullanıcısına yanıt
    Benimde 2014 model Tiguanım var. Bluetooth yok. Nasıl olduda resetlenince geldi anlamadım. Cd çalışıyor bende
  • Arkadaşlar merhaba 2011 tiguan 1.4 150 hp yeni aldım alır almaz yüke binince tekleme sorunu başladı bujiler ve bobinler değişti. Değişim sonrası tekleme devam ettiği gibi birde 3 bini geçince gaz yemedi araç bunun için bir valf değişti o sorun düzeldi ama tekleme sorunu çözülmüyor. Pistonlarda sıkıntı vardır diye kompresyon testi yaptık kaçak olmadığını gördük. Şimdi enjektörlere bakarım dedi usta. Ngk buji vardı bobinlerde bir de bosch deneyelim dedi böyle uzayıp gidiyor bu sorunu yaşayıp da çözen biri deneyimlerini yazar mı acaba

• İyi günler arkadaşlar 2013 model 1.4 TSI sport steyla tiguanım var.Arabayı Akşam park ettim sabah arabaya bindiğimde debriyajın boşalmış olduğunu gördüm.Debriyaj basılı kalıyor şanzumandan ayırmıyor,Arabayı stop yaptığımda vitesler geçiyor.Bu durumla ilgili yardımlarınızı bekliyorum
  • İyi forumlar. Kış mevsiminin genelde karlı geçtiği bir yerde yaşayıp 4 mevsim lastik kullanan var mı? Tiguan (2019 model 4 çeker değil) için alsam yaz kış beni idare eder mi?

hocam bende 2020 rline var donanımda geri görüş harici yok, hangi paketlere uygulayabiliyorsun ?

• elektronik park freni arızası yaşayan oluyor mu ?

• caylak1907 kullanıcısına yanıt

Her pakete uygulariz hocam ozelden mesaj atin detayli konusalim

• Arkadaşlar 2020 life paket tiguan ım var serviste geri görüş kamerası taktıran ya da yakın zamanda fiyat alan varmı?
  • sunroof su alma sorunu yaşıyorum, kanal temizliği yapıldı, ekler eklendi sorun çözülmedi. araba göl, çözen, çözümü bilen var mıdır?

2014 model, tavandan su alıyor.

• Bende aranıza R line paket travel asist otonom paket ekstra donanım aracımla katıldım tüm araç kullanıcılarını allah kazalardan korusun
  • Merhaba arkadaşlar bagaj pandizotu standartta sert olduğu için çekip bıraktığımızda içine kapanan bir örtü ile değiştiren var mıdır.

Örnek olarak şöyle bir ürün bulduğum model yılı uymuyor ama örnek olması açısından paylaştım.

Yüksek bir eşya vs taşımak istediğimizde rahatlık olur diye böyle bir ürüne ihtiyacımız var bilen arkadaşlar yardımcı olabilir mi.

https://www.aliexpress.us/item/3256802226925989.html?gatewayAdapt=tur2usa4itemAdapt&_randl_shipto=US

• Arkadaşlar vaqcom yapan yerlerde aracınızda aktif olmayan özellikleri açtırdığıniz zaman garanti kapsamında çıkıyor mu araç?
  • Arkadaşlar, 2010 150 bg 4x4 Tiguan aracın orijinal jantları 235x55x17 , bu jantları 19 inc yaparsak araca bir sıkıntı yaratırmı?

• iyi akşamlar arkadaşlar

yeni bir suv araç almayı düşünüyorum. tiguan kullanan bir arkadaşım çok övdü ancak

otomatikte DSG şanzuman sorun olabilir gibi okudum. sizlerin görüşleri nedir?

• 
Sayfa: önceki 19761977197819791980
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.