Şimdi Ara

***TIGUAN KULÜBÜ*** 500+ kullanıcı üye... (1952. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
10 Misafir (1 Mobil) - 9 Masaüstü1 Mobil
5 sn
39.775
Cevap
419
Favori
3.764.923
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 19501951195219531954
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    evvela hayırlı olsun. ben şu an için tiguan kullanmıyorum ama teorik olarak ağırlıkları farklı (tiguan 220 kg daha fazla galiba) olduğu için t-roc'un daha az benzin yakmasını beklemek hatalı olmaz gibi geliyor. ayrıca sizin aracınız gemiden indi mi? benim beklediğim araç bugün gelecekti ama yarına kaldı deniyor. o sebeple soruyorum.
  • suwar S kullanıcısına yanıt
    Arac pazartesi cekici ile bayiye geldi. Sigortasini yaptirdim, plaka ruhsat islemlerini bekliyorum. Aksilik olmazsa cuma gunu teslim diyor bayii

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • F-G kullanıcısına yanıt
    daha az yakacaktır. yakıt tasarrufu için kullanım klavuzu kafi desekte 250k bandında araç için kasmaya gerek kalmadı be hocam.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • uraltay85 U kullanıcısına yanıt
    Haklisiniz, ancak engelli muafiyeti ile aldigimdan dolayi teorik olarak benim icin 160 bin liralik araba

• E bu X6 olmus :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GurcellOnline -- 23 Temmuz 2020; 13:20:33 >

• selamlar 2013 DSG S&S ile aranıza katılmış oldum ben de.

alır almaz bir problem yaşadım. Araçta hiçbir uyarı ikaz sesi çalışmıyor. (Park uyarı sesi çalışıyor). sinyal sesleri, dörtlü sesleri, fark açık kaldı ikazı, benzin azaldı ikazı vs. sesli ikaz yapmıyor. sorduğumda gösterge paneli arkasındaki bir hoparlörden geldiğini söyledi usta. ancak henüz servise gösteremedim. tavsiyeniz var mıdır?
  • Sa cümleten iyi forumlar herkese.

1 hafta once ilk arabami aldim, 2020 sifir tiguan comfortline, Hazir sürecin cok basindayken kesin şunu yap yada yapma dediğiniz tavsiyeleriniz var mi ? Mesela gizli özellikleri merak ediyorum, actirmali miyim yada açarsak garanti durumu ne olur ?
  • Hayırlı olsun ben de beklemedeyim. 2016 YENİ KASA TİGUAN isimli forum daha aktif bilginiz olsun.

• Yeni alan arkadaşlara Tiguları hayırlı olsun...11 yıldır kullanan biri olarak çokjavascript:void(0) memnun kalacaksınız.
  • Arkadaşlar kışlık lastik alcam ama continental mi nokian mi? 225-50-r18

• FaRCoN kullanıcısına yanıt
    235/55/18 değilmi? Ebat

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi N KUL -- 22 Ağustos 2020; 0:15:35 >
  • N KUL kullanıcısına yanıt
    Valla ben alırken üstündeki lastik ebatları buydu. O zaman satıcı olana chrome model jant yazmıştı ama tam olarak ne bilmiyorum.

Düzeltme : yanlış okumusum 235/50zr18 diyor. Bu 50z ne acaba

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FaRCoN -- 23 Ağustos 2020; 10:45:4 >
    Chorome 18 jant için ebat; 235/50/18 diye biliyorum.
    225/55/18 ebat kışlık kullanılabilir.

• Herkese merhabalar fikir danışmak ıstiyorum...2013 model 1.4 tsi sport style dsg 152 bin km tiguan 170 bin tl bir tanıdık verecek. Sizce fiyat iyi mi? 152 bin km yuksek mi? Fikir verebilir misiniz?

Aynen hocam ben yanlış okumusum yalnız tam olarak 235/50zr18 yazıyor. 50z ne

Z hız kodu diye biliyorum,240km hız üzerindeki araçlar için.
    R; Radyal lastik. Tiguan için yük endeksi 99 ve üstü olmalı,hız endeksi, kışlık lastikler için; S-T-U-H-V olabilir.
    Yaz lastikleri hız sembolü; V ve yukarısı olabilir. Lastiik profili (yanak) düşük olunca 55 ve aşağısı,düşük hız sembolü olan lastik bulmak zordur,siizn ebat spor ve hızlı suv ebatı. Benim araçtaki ebat, 215/65/17 bu ebat için seçenek çok olabilir,traktör ebatı çünkü:) Kış lastiği performas sınıfı (V) olunca fiyat yükselir. Tiguan için kışlık H sembolü olan bir lastik yeterli bence V gereksiz.

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Valla bu bilgileri bilmiyordum ki bilsem de H olanına hiç denk gelmedim ararken. Bugün nokian wr snowproof p 101v XL 2020 üretim kış lastiği aldım 4 tane hocam baya baya tuzlu toplam 4600₺

Hayırlı olsun hocam,İyi lastik= güvenli sürüş.

• 
Sayfa: önceki 19501951195219531954
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.