Şimdi Ara

Tiger Girl Operasyonu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
73
Cevap
0
Favori
77.516
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Tiger girl için bi operasyon düzenledik sonuç mu işte :))
     Tiger Girl Operasyonu

Tiger Girl Operasyonu

Tiger Girl Operasyonu

Tiger Girl Operasyonu

• işte operasyon başlıyor...

Tiger Girl Operasyonu

€£it€Turks SA£DIRIYOR!

Tiger Girl Operasyonu

Tiger Woman direniyor!

Tiger Girl Operasyonu

Sonuch mu??? TABİ Kİ YÜZDE YÜZ BAŞARI

Tiger Girl Operasyonu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mr.CoWbOy -- 7 Mayıs 2006; 21:37:20 >

• ahah :)) kovboy olm sen sp yi düzeltmedin mi hala.. bak ben senden çok exp almışım o levelle bile.. :p

Bu arada bu 2. operasyondu.. ilkinde de başarı saglandı onu da kovboy kesti..tiger girlin çıkma saatine yakın pusumuzu kurduk..sonra kestik.. zaten çıktıktan sonra 5dk içinde öldü :) 2 de 2 gidiyoruz... İşte operasyon budur
  • Düzeltemedin mi deil beaf... düzeltmiom durmadan sp lazım malum büssürü skill açıom {sefiom } ...

EEt aslında bu ikinci operasyon... Bunda başkaları da vardı ama yüzde 10 bile vuramadılar onlar ztn en sonra resledik hepsini ilki daha zevkliydi beaf yanlızca biz eh bakalım sırada uruchiyi tek başımıza kesmek ka£dı...

Önceden dediğim gibi SAĞ£AM ADIM£AR£A GE£İYORUZ...

Mr.CoWbOy

• BEN HAYATIMDA İKİ KEZ TİGER GİRL GÖRDÜM VE YEMİN EDERİM Kİ İKİSİNDEDE ONU KESTİM BİRİ 36'DA BİRİ'DE 21'DE

http://img97.imageshack.us/my.php?image=sro20060309105123975ig.jpg

http://img81.imageshack.us/my.php?image=sro20060225144431106du.jpg

• Alın Bi Sste Benden :)

Tiger Girl Operasyonu
  • ne diyelim helal valla
  • Sao£ arkadaşım...

Bu arada 3 te 3

Tiger Girl Operasyonu

Tiger Girl Operasyonu

• beyler konu dışı olcak ama yeni topic açmak istemedim bu ss leri nasıl çekiyoruz çekilen ss ler nereye kayıt oluyo bana biriniz söyleyebilirmisiniz?
  • quote:

Orjinalden alıntı: 7up

beyler konu dışı olcak ama yeni topic açmak istemedim bu ss leri nasıl çekiyoruz çekilen ss ler nereye kayıt oluyo bana biriniz söyleyebilirmisiniz?

ewet haklısın konu dışı olmuş... nesee...

oyun içerisindeyken klavyenin sağ üst tarafındaki print screen tuşuna basıosun... oyunu pc nde nereye kurmuşsan orada bi screenshot klasörü açılıo... ve hepsi onun içine direk kaydoluo... bol şans...
  • bunun çıkış saatleri neler bi yazarmısn acaba? (babeldeyim hepsinde aynı anda mı çıkıyor?)
  • Artık 4 de 4 oldu

Tiger Girl Operasyonu

Tiger Girl Operasyonu

Tiger Girl Operasyonu

• tiger girl kesince bir seymi kazanıyosun exp den ve sp den baska. ya da gorevmi???
  • quote:

Orjinalden alıntı: theren

tiger girl kesince bir seymi kazanıyosun exp den ve sp den baska. ya da gorevmi???

Ya tebrik et yada hiç bişey yazma.. böyle bi yazıyla başarıyı gölgelemek niyetindesin bence.. bu kadar açık bi şekilde kıskançlığını ve çekememezliğini açığa vurmana da gerek yok.. Orada kendi isminin çıkması kadar anlamlı ve gururlu bişey olamaz..Bu başarıyı sağlayamadığın için de başaranlara laf atıyosun.. bu egoizmle bi yere varamıyacagını da ekliyim..
    Ayrıca bu konu başlıgındaki amaç.. aha işte kestim harikayım süperim felan tarzı bişey değil.. sadece tiger girlü kesmek isteyen kişilere bunun imkansız bişey olmadıgını göstermek.. ve onlara kesmenin en güzel yolunu belirtmek..tabi senin için geçerli degildir bu.. bu ekip işidir.. birlik dayanışma ve paylaşımdır esas olan burada.. senin gibi bencil ve egoizmine yenik düşmüş biri asla yapamaz böyle birşeyi..
    Dalga geçer gibi bide kestin de noldu sanki tarzı bi cevap yazıyosun..daha ağır konuşurdum da şimdilik bu kadar yeter sanırım sana..

• quote:

Orjinalden alıntı: theren

tiger girl kesince bir seymi kazanıyosun exp den ve sp den baska. ya da gorevmi???

peki ben sana senin tarzında soru sorayım...

Bu oyunu niye oynuyorsun?

Sadece exp ve sp için mi?

Ya da böyle saçma sapan srular sorarak dikkati üstüne toplamak için mi?

Yoksa ben YAPAMADIM yaptılar diye çekememezlik için mi?

Duyduğum kadarıyla guild master mışsın... {pek inanmadım neyse} bi guild master bu soruların cevabını bilmiyorsa ona guild master mı denir? noob un teki mi denir? Eğer denmesse senin sordukların çelişki değil midir? Çelişkilerle seni boğacağımızı bilmediğinden dolayı mı bu saçmalamayı yaptın yoksa demin de dediğim gibi NOOB luktan dolayı mı? Osmanlı guildinde aklı başında adam£ar var sanıyordum... Tabi herkese £af yok ma£um İSTİSNA£AR KAİDEYİ BOZMAZ...

Hadi canım dersine iyi ça£ış...

• ARKADAŞLAR KİMSE ELEŞTİRMESİN ADAMLAR ORGANİZE OLUP KESMİŞLER TEBRİK ETMEK'TEN BAŞKA BİR YAZI YAZMANIN ANLAMI YOK

TEBRİKLER.

YANLIZ ALLAHIN GARİBAN TİGER GİRL'ÜNE BU KADAR YUKSEK LEVELLİ ADAMIN BİRDEN ÇULLANMASI HOŞ DEİL
  • Dün 42 Lvlli Bi Adam kesti :)
  • Zavallı kadın.
    KENDİNİ TİGER SANAN MASUM KÖYLÜ BACI
  • 5 de 5 oldu fakat artık konu başlıgını bırakıyoruz..Bu da Son SS...
     Tiger Girl Operasyonu
  • 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.