Şimdi Ara

Tielemans ve Orta Saha Hakkında|||Fm15

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
236
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Newcastle ı çalıştırıyorum artık ligin en iyi takımı halindeyim.
    4-2-3-1 sisteminde oynatıyorum takımı

Elimde Ruben Neves,Sissoko ve Tielemans var.Tielemans bu sezon kiralık verdim bordeaux A.

Sissoko artık eskisi kadar skora ve oyuna katkı yapamıyor,bu yüzden sezon sonu hala para ediyorkem satacağım.Sorun şu ki,sağ bekimde hector bellerin var ve değiştirmek istiyorum artık ayrıca Ruben Neves de sağ bekte çok güzel oynuyor ama orta sahada da harika oynuyor.

Sezon sonu ne yapayım?
    Ruben Neves tielemans orta sahası kurup sağ bek mi alayım?
    Bir orta saha alıp yanına tielemans koyup Ruben nevesi sağ beke mi çekeyim?
    Yoksa Ruben Neves orta saha olsun yanına bir orta saha ve sağ bek mi alayım?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Ruben Neves'i sağ beke çekersen adam intihar eder yapma, O ve Tielemans'ı ortada oynat, Bellerin'i neden degiştirmek istiyorsun iyi degil mi ? Ama o ikiliyi bozma sag bek al

• Hocam bellerin iyi DE artık sıkmaya başladı yeni oyuncu alamıyorum çünkü hepsi iyi,ben de bellerini satayım diye düşünüyorum.Bir de tüm takımı 4-5 yıldız yapmak gibi bir hedefim var.Bellerin çok iyi baya orta yapıyor ama yıldızı 2,5 üstüne çıkmıyor.Belki de satmam

• o oyunda tielemans muhteşemdi, bence onu kullan seneye. bende tielemans 3 sene üst üste dünyada yılın 11 ine seçilmişti
    edit: şimdi hatırladım yanında da andreas cubas oynuyordu, bence ona da bak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi soulstriper -- 11 Mayıs 2017; 22:49:45 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.