Şimdi Ara

TIDAL HiFi 6 Ay Ücretsiz (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
152
Cevap
14
Favori
23.222
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
19 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: gokteke

Yapamayan arkadaşlara bir öneri de benden gelsin. Opera ile VPN açarak deneyip siyah ekran almıştım. Tüm tarayıcılarda denedim olmadı. Sonunda internet Explorer ile denediğimde oldu. Microsoft edge ile olmayacak yalnız. İnternet Explorer ile deneyin arkadaşlar.

çok saol hocam senin yöntem sayesinde aldım

internet explorer + seed4.me vpn ile sorunsuz oldu. Kart bilgilerini girme aşamasında vpn kapatın yoksa hata verir. Bir de sanal kart kullanın.

Seed4.me vpn için 1 haftalık kod var ''octsd1year'' bu işlem için vpn arayan varsa işini halledebilir.

• 2 farklı kredi kartıyla denedim ama bir türlü olmuyor. "Your transaction could not be completed." hatası alıyorum. Bunu çözebilen var mı acaba?

• feanor86 F kullanıcısına yanıt

Yukarıda bir arkadaş yazmış.İnternet Explorer ile deneyin diye.Veya ödeme adımında VPN kapatmadiysaniz birde kapatıp deneyin isterseniz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Konu sahibine ve konu içerisinde bilgilendirici mesajlar atan arkadaşlara teşekkürler. @Dark Brotherhood hocamın dediği şekilde yaptım.  

• quote:

Orijinalden alıntı: Sta07

Yukarıda bir arkadaş yazmış.İnternet Explorer ile deneyin diye.Veya ödeme adımında VPN kapatmadiysaniz birde kapatıp deneyin isterseniz.

Internet Explorer ile denedim, VPN de kapalı. Normalde TIDAL Hi-Fi satın almak istediğim zaman da aynı hatayı veriyor. 2 farklı kartta da hata veriyor.

• İnternet explorer ve seed4.me vpn ile 6 aylık hifi üyeliğini aldım. Ödeme kısmında vpni iptal ettim. Çok teşekkürler bilgi için. @Winter Is Coming

• quote:

Orijinalden alıntı: Dark Brotherhood

çok saol hocam senin yöntem sayesinde aldım

internet explorer + seed4.me vpn ile sorunsuz oldu. Kart bilgilerini girme aşamasında vpn kapatın yoksa hata verir. Bir de sanal kart kullanın.

Seed4.me vpn için 1 haftalık kod var ''octsd1year'' bu işlem için vpn arayan varsa işini halledebilir.

Alıntıları Göster

hocam yeni üyelik almak şartmı yoksa hali hazırdaki hesabımız ile alabiliyor muyuz ? yine tidalın önceki kampanyasından yararlanmıştım.

• quote:

Orijinalden alıntı: whitelated

hocam yeni üyelik almak şartmı yoksa hali hazırdaki hesabımız ile alabiliyor muyuz ? yine tidalın önceki kampanyasından yararlanmıştım.

Alıntıları Göster

ben yeni üyelik açıp aldım bilmiyorum tam olarak

• kupon süresi dolmuş.

• quote:

Orijinalden alıntı: whitelated

kupon süresi dolmuş.

boşver zaten yasaklandı  

ağlanacak halimize gülüyoruz artık bu memlekette

• BlackLead kullanıcısına yanıt
    Ben de siz diyince fark ettim. Lisans sorunu sebebiyle engellendi sanırım.

Spotify, Deezer’a devam.
  • reiz kapatmış, ödeme alamayınca.
    oturun diriliş ertuğrul müzikleri dinleyin, neyinize sizin tidal

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Nemesis-Prime kullanıcısına yanıt

Deezer da gitti diye gördüm

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ulan yeni 1.99a üyelik aldıydım tüüüü

• whitelated kullanıcısına yanıt

hocam zaten bitmişti kampanya, ben de senin gibi 1.99 a 4 ay aldım :)

• Ohol Oula kullanıcısına yanıt
    O zaman Spotify’a devam.
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.