Şimdi Ara

Tichwatch Pro - AY SONUNA KADAR ****1100**** LİRA Satılık veya Takaslık

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2
Cevap
0
Favori
153
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    1 Tichwatch Pro - AY SONUNA KADAR ****1100**** LİRA Satılık veya Takaslık
    Telefon görüşmesi, mesaj yazma, cevaplama, sesli kontrol, adım sayma, program yükleme, antrenman gibi her türlü işlem yapılabilir. Google ile senkronize olur.

Su geçirmez, banyoda dahi çıkarmadım.

1 GB ram, 4 GB hafıza. Müzik için kullanılabilir.

Wear os yüklüdür. Amazon.com üzerinden alınmıştır. Şu an 250-300 dolar civarıdır. Türkiye fiyatı 2600 liradır.

Ekranda jelatin koruma vardır.

Saat birkaç ay kullanıldı. GT2 aldığım için sonra kullanmadım. Metal kordon sevdiğim için deri-silikon kordon birkaç gün ancak kullanıldı, yeni gibi.

Şarjı ilk aldığımdaki duruma göre %1-2 ancak azaldı. Çok kullanmadım çünkü.

2 saati var. İlki, normal saat arayüzleri. Play storeden yükleyebilirsiniz. 10-15 tane içinde yüklü gelir.

İkinci saat eski dijital saat görünümü. Bu iki saat ayrı ayrı veya kombine kullanılabilir.

İkisi kombine kullandım ben. Dijital saat sürekli ekranda. Saate bakınca yüklenen kişisel saat açılır. Bu şekilde 2 gün şarjı gitmekte. Çok yoğun kullanımda 1 gün gider.

%5 şarj kaldığında dijital saat yaklaşık 5 saat gitmekte. Saatsiz kalmazsınız.

Ayrıntıları Amazon.com'da bulabilirsiniz veya bana özel mesaj ile sorabilirsiniz.

Pazarlık yapılır.
    işime yarayacak dijital herhangi bir ürün ile olabilir. HDD, Bluray vs...

Ankara içi denetilerek satılacaktır.

Ay sonuna kadar 1100 lira Nakit... Takas fiyatı 1500 lira...

Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.
    Fiyat : 1100 TL Miktar : 1 Sıfır Ürün : Hayır Garantisi Var : Hayır Satıldığı Şehir : Ankara Kargo Ücreti : Alıcı Öder Kargo Şirketi : MNG Kargo İlan Durum : Satışa Açık

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.