Şimdi Ara

Ticari kredi kartı almak istiyorum.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
393
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar ticari kredi kartına ihtiyacım var. Ticari olarak banka geçmişini oluşturmak için şirket yeni kuruldu.

Akbank bireysel kredi kartım var ticari hesap ve kartımı bu bankadan almak istiyorum. Süreç olarak muhasebeciden bilgi alıyorum.

Aklıma takılan soru bireysel kredi kartımla ortak limitli mi olacak ayrıca direk olarak onaylanır mı ?

• Bireysel kartınızla ortak limitli olmaz diye biliyorum hocam, ticari kartlar hem limit olarak çok daha yüksek olabiliyor hem de ticari kredi geçmişi olarak ayrı değerlendiriliyor. Hemen onaylanır mı orasını bilemiyorum :)

Merak ettiğim şey şu, sadece ticari kredi kartı alabilmek için mi şirket kurdunuz? Eğer öyleyse süreç nasıl işledi, ne tür bir şirket kurdunuz vs. dm'den bilgi verebilir misiniz? Benim de yapmak istediğim bir şey olduğu için ilgimi çekti.

• quote:

Orijinalden alıntı: thexp

Bireysel kartınızla ortak limitli olmaz diye biliyorum hocam, ticari kartlar hem limit olarak çok daha yüksek olabiliyor hem de ticari kredi geçmişi olarak ayrı değerlendiriliyor. Hemen onaylanır mı orasını bilemiyorum :)

Merak ettiğim şey şu, sadece ticari kredi kartı alabilmek için mi şirket kurdunuz? Eğer öyleyse süreç nasıl işledi, ne tür bir şirket kurdunuz vs. dm'den bilgi verebilir misiniz? Benim de yapmak istediğim bir şey olduğu için ilgimi çekti.

Hayır hocam geçim sağlamak için sahıs şirketi kurdum. Yaptığım işleri faturalandırmam sigorta primi ödemem gerekiyor tabi bağkur olarak

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Şirket kurman lazım ticari müşteri olman için.

• Saiph kullanıcısına yanıt
    yeni kuruluş lduğu için banka defterlerini görmek isteyecektir. satışların ne durumdadır diye bankalar ise şahıs şirketi olduğun için direk kart çek defteri gibi argümanları gönderebilirler bu tamamen bankaya ve banka geçmişine dayalıdır.. not:: şahıs şirketi için

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Vergi levhası çıktıysa herhangi bir banka şubesine gidip net bilgiyi alman daha sağlıklı olur...çevremde çoğu esnaf garanti ve yapı kredi ağırlıkta kullanıyor

• Şuan ticari kartın hiç bir avantajı yok taksit bile yok pek bir espirisi kalmadı bireysel daha iyi şuanda ticari kartım var bu arada laf olsun diye yazmıyorum .

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.