Şimdi Ara

TİCARET - ALIM/SATIM TAKTİĞİ (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
38
Cevap
0
Favori
884
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • işte ben bu itemleri ticaretle yaptım 4 senedir oynuorum bu oyunu cok bos kestim ama şans yok ama ticaretten yana vardı işte itemlerim>+7ss/+7lobo hammer/ske belt/dual rol/ep+1/dual c.e+0/f.p dd25 priesst/2x+8 chtn priest/ve clan leaderiyim 59 ardream char priest intci xgenon server pm GHOSTD3VIL ardreama takılanlar bilir beni kesinlikle clanım süper serverin en saglam clanı Bende Tabi ardream
  • ayLar Önce Bende Wood StaffLar La BaşLamıştım İşe..Wood StaffLar ı 2-3m den aLıyordum 4-5m ye SAtıyordum.SürekLi aLıyordum SAtıyordum SOnuna 50m Para Birikti.Md Lere AtıLmaya BaşLadım Eski Pacth ti o ZMn FazLa İtem yoktu.Md İşine Girdim O KAdar Biriktirdim Yeni PActh Beni alLLak buLLak Etti md Ler Her YErde VArdı Ucuzdan Yine SAttım Wood StaffLAra Girdim PAra ÇoğaLttım Sonra Büyük iŞLerew atıLdım Uzman oLDum DenebiLir.Sonra Yenbi CHar Açtım Dizdim az bişey.Sonra Ardreamcı oLunca Daha Büyük Oynamaya başLadım.SürekLi Pazar Upgrade Pazrda KAzanıyordum Upgradede kaybediyordum sorna ikisinden Birden Kazanmaya başLadım Arasıra Yine Magic anviL e Gidip Stress Atıyordum En Son Charımı Dizdim GüzeL oLdu Ama BANYani O KAdar Emek Boş
  • yüz yılın yalanı acil para lazım

stafları sadece eziqler kullanmaz anvil ciler için yakılması güzel bir item bunların yanında +8maul +8bow bunları es geçmeyin
  • bence adam %99 kufur eder ama cok sanslıysan bb der
  • Bunu düşünemeyen biri varsa eğer sorry ama bıraksın oyunu.. :S
  • wood stafdan 100k i.n den 1 gb kar yaparsın bu taktikle
  • eewt gelsin şimdi gb lar
  • quote:

Orjinalden alıntı: Come_ClaRity93

+8 wooda 250 k weririm de
    küfürü ye
    ucuzdan alıp pahalıya satıcaksın arkadasım mantığı bu işte
    ya git adama 5 kuruş aşşa söylüyoruz ne ana kalıyo ne bacı
    yok be artık 1 mlik staffa 10 k diyek adam pm blocklar lan direk

• hem itemi alamazsın hemde ana avrat söver sana xD
  • quote:

Orjinalden alıntı: ClewerAngel

quote:

Orjinalden alıntı: Come_ClaRity93

+8 wooda 250 k weririm de
    küfürü ye
    ucuzdan alıp pahalıya satıcaksın arkadasım mantığı bu işte
    ya git adama 5 kuruş aşşa söylüyoruz ne ana kalıyo ne bacı
    yok be artık 1 mlik staffa 10 k diyek adam pm blocklar lan direk

yoq daha neler

• quote:

Orjinalden alıntı: el_HASAN_

çalıntı diildir el_HASAN_ a ait tamamen

Erdal Demirkıran'ın kitaplarından birinde yazıyordu ama tabıkıde knıght ıcerıklı degıl hayat ıcerıklı. Neyse
  • de şimdi dostum 1m 1m nereye kadar wood staffla uğraşmakta çok kasar adamı yani :)
  • ben woodla uğraşmıyom piyasada 30 m 28 m ye rogue chitin görüyorum 40 a satıyom cleaver +5 alıyom el moradtan maradonda satıyorum bazen basıyorum +7 e çok güzel bi taktik buldum 10 tane +5 cleaverdan 7 tane +7 çıkıyor düşünün mage kağıdını 25 e gördüm çektim sonra takas ettim warrior chitinle onla rogue chitin aldum clup onu 35 e sattım 10m kâr

siz woodla uğraşın 1m 1m ama arkadaşımız wood u örnek verdi bu cleaverda olabilir +8 mesela 80 e al 100 e sat
  • bide asıl kârımı söyliyim size magenin biri +5 md leri ful dolu merchantı 150 k dan koymuş tam önüme bende geziyodum bakam dedim sonra baktım 150k hepsini çektim +7 ye bastım taktiğimle merchantı dolu olduğuna göre 12 tane md var +5 ten +7 ye 8 tane çıktı +7 adamda gb almış +7 md arıyor +8 e basçak biri reversesiz sattım hepsini ona net kar 800m daha fazlada söylemiom
  • teknigi bilior +8 wood la anlatması kötü
    ben kendımden ornek vereyım logosta 2 ayda bı andream magesi dizdım ticaret le lvl 59 43k np
    itemler
    +9 wizart +8 paper set +7 compate set +6 paper dd ske belt dual rom ep +1 me +1 ageteearring +3 reb elix ss+0 +8 crımson 2 tane bi suru sc şimdi ytl ile 200 ytl lık satıs yaptım gcn hafta ve asas actım lvl 53 +9 cleaver +3 reb chıtın set +7 shard alabıldım kalanlar la nyse teknik guzel anlatım biraz kötü ama bıraz daha ticaret teknıkleri var kly gelsın herkese
  • quote:

Orjinalden alıntı: feartycoon

işte ben bu itemleri ticaretle yaptım 4 senedir oynuorum bu oyunu cok bos kestim ama şans yok ama ticaretten yana vardı işte itemlerim>+7ss/+7lobo hammer/ske belt/dual rol/ep+1/dual c.e+0/f.p dd25 priesst/2x+8 chtn priest/ve clan leaderiyim 59 ardream char priest intci xgenon server pm GHOSTD3VIL ardreama takılanlar bilir beni kesinlikle clanım süper serverin en saglam clanı Bende Tabi ardream

seni biliyorum , pazarda da sürekli görüyorum. ancak savaşa girip komutan olup , sonra pazara gelmen ve sürekli birilerine selam göndermen güzel değil. ayrıca şu dark lunar war da komutan olanlarla artık bir anlaşın , savaş süresince yukardan selamlaşma ve özellikle ana avrat küfürleşme görmekten çok sıkıldık. lunar war da hiç böyle şeyler olmuyor. nedir birbirinizle alıp veremediğiniz ? siz küfürleşirken , millet de size bir ton küfür ediyor böyle ezikler komutan olursa böyle olur diye. kendinize ezik dedirtmek hoşunuza gidiyorsa devam edin.

• Ticarette önemli olan sabır ve araştırmadır.En ucuz eşya satışları 3. serverlarda olur.1. serverda 125m olan bır eşyayı 3. serverlarda 90 dan felan bulabilirsiniz.Sonra 1. serverda satarsınız.
  • şakacı arkadaşımm benim
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.