Şimdi Ara

TIBET TE HERKES ONLINE

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
265
Cevap
0
Favori
2.783
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • TUM FORUMDAKI ARKDAslarım TIBET SERVERINDA OYNICAK OLNLARLA BIRLIKTE BI GUILD KURALM EN BASDAN SONA KADAR BIRLIKTE OLALIM DERIM HERKES BNM DUSUNCEMDEYSE NE MUTLU BANA BURDA OYUN ACILDIGINDA KULLANACAGIMIZ NICKLERIMIZI YAZALM KI BIRBIRIMIZI BULALM OYUN ACILDIGINDA BI YER SOLEYELM ORDA TOPLANP PRTY YAPALM WE QUEST SHOW BASLASN

BNM NICK >>> D!NAMO yada ( DINAMO ) OLCAKK ... BU ARADA 2. BI TOPIC ACIM ORAYA SADECE NICKLERINIZI YAZMANIZI ISTICEM CUMLESIZ SADECE NICK WE NE OLCANIZ ( GLAVİE FULL STR FIRE GIBISINDEN ) RICA EDIORM DAA DERLI TOPLU OLSN DME ... TIBET_NICK acdım herkes yazsın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi K_RAL -- 23 Ağustos 2006; 16:04:16 >

• kesinlikle forum clanında bulunmam knightta bulundu mabi 90k pls 100k pls item pls dyip duruolar vermesek dert yok desek adımızı çıkartıo
  • Ben 3 Gün Sonra Başlaya Bilirim Ama Tibet te Başlarım Nick===>Remi Olur(%99)
    Guild Kurulursa Katılırım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Reminox -- 22 Ağustos 2006; 18:22:52 >
  • ben açinca yazarım arkadaşlar buraya....
  • henüz nick düşünüyorum ama büyük ihtimallen nuker bir char kasıcam kısa sürede lv30 yapıp 3* trade yapmak ve server yeniyken parayı vurmak istiyorum
    bu gün lv16 ya kadar sp farmlı kasarım
    yarın 2x olur ertesi günde nukeler açılır büyük ihtimallen duruma göre ticket ve sincapta alabilirim ama olimpsuta lv39 str glavie var çelişkideyim str yi bırakıp inte dönmek konusunda
    olimpustaki charım fakir diye geçmeyi planlıyorum
  • benim nickimde YABANCI olcak

yaw bu server niye acilmadi hala yaws kore de ayin 23 u oldu

acilinca ekmek cikti diye yazin bizde dalalim hemen
  • Acarsam Bendee Nuker Char Acıcam Server Tam GElişmeden Toplu Kervanlar yapalım Parayı Vuralım
  • quote:

Orjinalden alıntı: LordAmon

Acarsam Bendee Nuker Char Acıcam Server Tam GElişmeden Toplu Kervanlar yapalım Parayı Vuralım

bu fikri çok sevdim 2 nuker 2 tanede str bulsak hotan downhag a işi bağları daha güvenli olur aslında
  • ben yeni char açıcam yarın orda ama nick i tam olarak bulamadım nuker olacağım heralde K_RAL orda guild de kurar mıyız ? ben spear lightning olucam ama swrod da olabilr spear çoq yatar die düşünüorum.giysi arada sırada karışık arada sırada armor giyeceğim
  • nick imi buldum hi_1
  • ben blade str alcaktim ama cok sıkıyor adamı yaws bu sefer nuker olcam sword cold + lighting yaw korede 23 agustos oldu hani server nerde
  • yarın D!NAMO ya pm atarım sizde bana atın hi_1
  • quote:

Orjinalden alıntı: Private

ben blade str alcaktim ama cok sıkıyor adamı yaws bu sefer nuker olcam sword cold + lighting yaw korede 23 agustos oldu hani server nerde

sen gende str blade olsaydın yaw zor mor ama çok avantajlı
    birde şunu bulursak sana tamam işte bitmiştir olay
     TIBET TE HERKES ONLINE

• bende açarım tibette char adı entreri_tr olur
  • hocam server yarın saat kaçta açılıo ? ben saat 10 gibi girerim bu arada guild işini konusalım.. ben sword nuker olacağım ya sizz ?? bu arada 20 olunca hemen kervan yaparak milyoner olabilriz party kuralım ve herkes quest yapsın aramızda lwl farkı olmasın derim ben ya siz ?
  • _AnaKiN_ olucak
  • quote:

Orjinalden alıntı: nickyoksunu

quote:

Orjinalden alıntı: Private

ben blade str alcaktim ama cok sıkıyor adamı yaws bu sefer nuker olcam sword cold + lighting yaw korede 23 agustos oldu hani server nerde

sen gende str blade olsaydın yaw zor mor ama çok avantajlı
    birde şunu bulursak sana tamam işte bitmiştir olay
     TIBET TE HERKES ONLINE

yaw blade olayim aslinda cok istiyorum ama lvl 70 kadar dayanirmiyim bilmiyorum

tabi dayanirsam muhtemelen yenizlmez olurum

• ama ben bu sp farming i uygulamayı düşünüorum hep beraber bu sp farming i uygulayalım mı ??????????

1. Yeni bir Karakter acin, ne giydigi önemli degil, ama silah olarak yay

secin.LvL atladiginizda istediginiz Statlara verebilirsiniz.Bu size kalmis.

2.LvL 5 oldugunuzda Pacheon'u ve Ice Mastery'yi 5 yapin ve Anti Devil

Bow'a ve Ice River Force'a 1 verin.Baska hic birseye vermeyin.

3.LvL 14 oldugunuzda Gap 9 oldugu icin en cok SP yi burada

kazanacaksiniz.

4.LvL 15 oldugunuzda Masteryleri 6' ya cikarabilirsiniz.LvL 16'da da ayni

sekilde aradaki farki 9 tutmalisiniz;Mastery LvL 7'ye cikarilmalidir.

5.Yaniniza bol bol OK,MP herb,HP herb ve yedek YAY alin.Her

zaman Kasaba'ya geri dönmemek icin.

6.Bandit Stronghold'a gidin.Orada Bandit Archerlarin bir spotu var hic

bitmek,tükenmek bilmiyorlar.Kendinizi oraya hapsedin ve yeteri kadar

SP topladiginizda kacin

ALINTIDIR

• benimki si gene
    Mr_Death
    Only4yuO (ilk masterımdı aegede onun anısına)

şimdilik aklıma bu ikisi geldi
    gene yeminimizi bozduk

olimpusta lv39 %60 char satılıktır
    cold/fire heuksal full str yeni charıma çok ufak bir silk alımı karşılığında satıyorum
  • şu sp farming işinine ne diorsunuz ???? cvp larınızı bekliorum sp farm yapalım mı yapmayalım mı ???????
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.