Şimdi Ara

ThunderFury e gel :)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
40
Cevap
0
Favori
2.104
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Kaliteli item düşürme şansının yanı sıra kaliteli craft'tada şans artmış gibi
    Dün primary'deki avarage damage'te 8 denemede, taban damage hep 1100 den başladı.15m harcadıktan sonra şuanlik son hali bu.
    Herkese düşmesi dileği ile iyi oyunlar.

ThunderFury e gel  :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi savrotin -- 22 Mayıs 2014; 15:03:01 >

• silah akıyor..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Noxius*

silah akıyor..
    oyyy :)) harika gozukuyoo
  • quote:

Orijinalden alıntı: AusteRe

oyyy :)) harika gozukuyoo

Alıntıları Göster
    Şu silahı bir tek ben düşüremedim koca dünyada...
  • quote:

Orijinalden alıntı: DaldanSarkanElma

Valla dostum bana 1 tane düştü oda sağlam düştü bende sürekli oynayan biriyim herkese düşüyodu uyuz ediyordu.umarım sanada böyle bişey düşer.
  • quote:

Orijinalden alıntı: savrotin

quote:

Valla dostum bana 1 tane düştü oda sağlam düştü bende sürekli oynayan biriyim herkese düşüyodu uyuz ediyordu.umarım sanada böyle bişey düşer.

Alıntıları Göster
    Ben de şöyle bir şeyle akıyorum ortamlara.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi feverfire -- 19 Mayıs 2014; 22:47:51 >

• quote:

Orijinalden alıntı: feverfire

Ben de şöyle bir şeyle akıyorum ortamlara.

Alıntıları Göster
    Çok güzel thunderfury'ler. Lakin oyun thunderfury üzerine kurulu değil.
    Vyr cdr archon; çok etkin fire elemental mümkün.
    İyi oyunlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kiss-of-Death -- 19 Mayıs 2014; 23:32:33 >

• Kiss-of-Death K kullanıcısına yanıt
    Şu anda blizz fire builde zorluyor insanları. Ancak ileride gelecek tek bir patch ile mevcut itemlara re-roll atabilirler. Bizim source lara yaptıkları gibi.
    Her ihtimale karşı kenarda tutmakta yarar var.
  • quote:

World of Warcraft ta bu silahı yapabilmek için aylarca arkadaşlarla uğraşmıştık. Diabloda hala düşmedi ya bir garip oluyorum. Warcraftta bu silahı almanın zorluğunu bilen bilir.
  • quote:

Şu anda blizz fire builde zorluyor insanları. Ancak ileride gelecek tek bir patch ile mevcut itemlara re-roll atabilirler. Bizim source lara yaptıkları gibi.

Mevcut item üzerinde bir değişiklik yapamazlar, anca skill üzerinden değişiklik yaparlar.
    Kenarda dursun tabi, hiçbir şey olmasa bile, silah üzerindeki fire-arcane dışındaki bir silah dmg elemental exposure tetikliyor. Lakin bir sankis ya da devastator dövebilir bunları daha düşük dps ile, daha yüksek elemental ile.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kiss-of-Death

quote:

Mevcut item üzerinde bir değişiklik yapamazlar, anca skill üzerinden değişiklik yaparlar.
    Kenarda dursun tabi, hiçbir şey olmasa bile, silah üzerindeki fire-arcane dışındaki bir silah dmg elemental exposure tetikliyor. Lakin bir sankis ya da devastator dövebilir bunları daha düşük dps ile, daha yüksek elemental ile.

yeni eşyalar gelicek gelmezse kimse oynamaz oyunu sıkılır bırakır. tarih veriyorum haziran başı veya ortası. blizzardın politikasıdır bu tatile çıkan öğrencilerin iştahını kabartıp oyuna saldırmalarını ve dolayısıyla onlar için tamamen duygusal bi durum $$$

• quote:

Orijinalden alıntı: yildiraykanka

quote:

Orijinalden alıntı: Kiss-of-Death

quote:

yeni eşyalar gelicek gelmezse kimse oynamaz oyunu sıkılır bırakır. tarih veriyorum haziran başı veya ortası. blizzardın politikasıdır bu tatile çıkan öğrencilerin iştahını kabartıp oyuna saldırmalarını ve dolayısıyla onlar için tamamen duygusal bi durum $$$

Alıntıları Göster

• quote:

Orijinalden alıntı: v1gor

Alıntıları Göster
    vay bee , enteresan
  • quote:

Orijinalden alıntı: AAYYAARRSSIIZZ

vay bee , enteresan

Alıntıları Göster
    Süper roll tebrikler. Fakat oyunun şu an ki halinde core buildlerinde ne yazık ki pek etkili değil,keşke olsa... Tüm classlar belli bir element üzerine yoğunlaştığı için 2100 Dps i olupta %20 Elemental damage li silahlar nedense tokatlıyor bunları,craft fire mace in yaptığı gibi.Saçmalık....

• quote:

Orijinalden alıntı: Ledox

Süper roll tebrikler. Fakat oyunun şu an ki halinde core buildlerinde ne yazık ki pek etkili değil,keşke olsa... Tüm classlar belli bir element üzerine yoğunlaştığı için 2100 Dps i olupta %20 Elemental damage li silahlar nedense tokatlıyor bunları,craft fire mace in yaptığı gibi.Saçmalık....

Alıntıları Göster
    mace

• quote:

Orijinalden alıntı: Noxius*

mace

Alıntıları Göster
    Barbar için bu silahı istiyorum ama Ros çıktığından beri 1 tane bile düşmedi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Noctivagant

68 level'de benim barbarıma düştü ve üstümden çıkartamıyorum o kadar etkili geliyor bana resmen wizard gibi kullanıyorum barbarı alan vuruyor sürekli umarım düşer hocam
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kaçak Mazot

quote:

Orijinalden alıntı: Noctivagant

68 level'de benim barbarıma düştü ve üstümden çıkartamıyorum o kadar etkili geliyor bana resmen wizard gibi kullanıyorum barbarı alan vuruyor sürekli umarım düşer hocam

Alıntıları Göster
    Al sana silah,mis mis

http://eu.battle.net/d3/en/item/the-burning-axe-of-sankis

http://eu.battle.net/d3/en/artisan/blacksmith/recipe/utars-roar

• Gençler sigara ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: savrotin

Gençler sigara ?
    Abi şu sankisin 2200+dpslisini bulamıyorum ki düşüyor düşmesine ama hep 2100 dps alayı çöp elemtal damage bile kurtarmıyor
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.