Şimdi Ara

ThrottleStop 'Could not open WinRing0.dll' hatası

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
1.206
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Haftalardır undervolt için sorunsuz şekilde kullandığım throttlestop programı bugün aşağıdavereceğim"Could not open WinRing0.dll" hatasını vermeye başladı. Windows 1909 sürümünden 2004 sürümüne geçtim sorunum düzelmedi ne yaptıysam açamadım programı. Daha sonra OpenHardawareMonitor programından baktığımda işlemci sıcaklıklarını vs. göremediğimi farkettim ikisinin bağlantığını olduğunu düşünüyorum nasıl çözebilirim bu sorunu

ThrottleStop "Could not open WinRing0.dll" hatasıuThrottleStop "Could not open WinRing0.dll" hatası

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bekoa -- 29 Nisan 2020; 23:24:49 >

• hocam bende de aynı problem vardı, faceit ac varsa o yapıyor
  • aynı sorun bendede var bende hep kullanıyordum bugün bu hatayaı aldım lütfen yardım
  • HOCAM faceit derken hangi uygulamadan bahsetmek istedin
  • Yaklaşık 2 senedir kullanıyorum,aynı şekilde valorantın anticheat sistemi de throttlestop'u engelliyor. Vazgeçtik bakalım oyundan.
  • quote:

Orijinalden alıntı: yigit13213

Yaklaşık 2 senedir kullanıyorum,aynı şekilde valorantın anticheat sistemi de throttlestop'u engelliyor. Vazgeçtik bakalım oyundan.
    sayende çözdüm sorunu anti cheatı kapatınca açıldı fakat ben bu uygulamayı valorant için yüklemiştim zaten anti cheatı kapatınca pcyi baştan açmak gerekiyor oynamak için yok mudur çözümü
  • Anti Cheatı Nasıl Kapatıyoruz bilen varmı
  • Hocam aynı problem dün bende de oldu, gecenin bir saati normal çalışan sistemi birşey için yeniden başlattım ve açıldığında bu hatayı alıyordum. Valorantın anti-cheat sistemi bu dosyayı engelliyormuş, uyarı verdi kendisi. Bayağı bir uğraştım valoranttan vazgeçmemek için ama nafile. Riot Vanguardın başlangıçta çalışmasını kapattım ama hata devam etti, vanguard ve valorantı sistemden komple kaldırarak çözüme ulaştım .

Bende Faceit AC bir sorun yaratmıyor, ekstra karşılaşırsam birşeyle haberdar ederim.
  • Hocam vallaha aklımın ucundan geçmezdi faceit ac den yapacağı açıldı gerçekten teşekkür ederim inşallah çözemeyen arkadaşlarda anti cheat yazılımlarına dikkat etsinler çözsünler sevgiyle kalın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bekoa -- 25 Haziran 2020; 4:42:41 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.