Şimdi Ara

Thronebreaker: The Witcher Tales [ANA KONU]

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
1
Favori
2.015
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Thronebreaker: The Witcher Tales [ANA KONU]

Bildiğiniz gibi The Witcher serisi artık Geralt'ın hikâyesini tamamladı ve evren The Witcher Tales ile yeni bir şekil aldı. The Witcher Tales'in ilk oyunu Thronebreaker ile Kuzey Krallıklarından Lirya ve Rivya'nın kraliçesi Meve'in Nilfgaard ile sürdürdüğü gerilla savaşına tanıklık ediyoruz.

Çıkış tarihi
    23 Ekim 2018 (PC), 4 Aralık 2018 (Konsol)

Platformlar
    PC (GOG.com, Steam), PlayStation 4, XBox One

Yapımcı
    CD Projekt

Tür
    Rol yapma, strateji, fantezi, kart, point & click

Diller
    Almanca, Brezilya Portekizcesi, Çince, Fransızca, İngilizce, İspanyolca, İtalyanca, Korece, Lehçe, Latin Amerika İspanyolcası, Rusça

Fiyat
    ₺159 (PC, Steam), $29,99 (PC, GOG.com), ₺122,00 (PlayStation 4), ₺160,75 (XBox One)

Türkçe altyazılı fragman

Oynanış videosu

Lirya haritası

İncelemeler

• Critical Hit: 9/10 "Thronebreaker: The Witcher Tales quickly establishes itself as more or less the paradigm of a genre. The alchemy of its RPG roots, addictive gameplay and wonderful story make it a far more fleshed-out package than many may have expected. While non-series fans may not find too much to write home about in terms of the tale it weaves, what remains in terms of gameplay is a fundamentally worthwhile package and one that one will provide many, many hours of entertainment."
    • GameSpot: 9/10 "Its tale is mandatory if you're looking for more Witcher lore to chew on and manages to engage you with a strong cast of well-written characters and a suitably dark plot that challenges your morals every chance it can."
    • GamesRadar+: 5/5 "An amazing marriage of world-class storytelling and strategic card gaming, Thronebreaker: The Witcher Tales is a fantastic RPG in its own right."
    • IGN: 9.4/10 "Thronebreaker: The Witcher Tales is one of the best-written RPGs in years, with exciting card battles that are kept cleverly fresh throughout."
    • Merlin'in Kazanı: 77/100 "Thronebreaker: The Witcher Tales, 30 saate varan oynanış süresiyle, kart oyununa eklediği farklı oynanış dinamikleriyle, özellikle hikaye anlatımına verdiği önem ile dikkat çeken bir yapım olarak karşımıza çıkıyor."
    • PCGamesN: 7/10 "Thronebreaker struggles as a card game but excels as a Witcher game due to its rich narrative and excellent, if simple, worldbuilding."
    • PC Gamer: 81/100 "A captivating story and varied card battles ensure this light-touch RPG remains entertaining throughout its lengthy campaign."
    • WCCFtech: 9/10 "With its excellent story, charming characters, varied and engaging gameplay experience, Thronebreaker: The Witcher Tales can be considered a true The Witcher game, despite not being a traditional RPG. The game may be too easy, but this small flaw in no way compromises the game's overall quality."

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi deepthroattoyouall -- 27 Şubat 2019; 1:28:27 >

• Meraktan çatlıyorum ama indirime girmesini bekleyeceğim. 30 dolar şimdilik pahalı.
  • Oyunu merakla bekliyordum satın alacaktim ama tr dil yok cdpr ayıp etti

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ah keşke türkçe de olsaydı dil seçenekleri içerisinde.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Oyun steama eklenmiş 50 lira gibi güzel bir fiyatla. Ben almayı düşünüyorum. Var mıdır Türkçe yama çalışmasına girişen acaba?
  • Oyunu aldım ancak Türkçe yama olmadan anlamıyorum. Hiç gelişme yok mu ? Türkçe yama ile ilgili bir haber gören duyan var mı ?
  • Şu elimdeki oyun bitsin bunuda çevireceğim.
  • saner08 kullanıcısına yanıt
    50 mi ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-225FEBD6D

50 mi ?
    Oyun ilk yayınlandığında 50 liraydı. Bir kaç gün sonra maalesef ciddi bir zam yaptılar.
  • Bu oyun çıktığında elli liraydı sonra zam geldi şimdi baktım hala pahalı. Burada oynayan da yok herhalde. Millet beğenmiş ekşide falan. Meta puanı da 85. Fiyat uçunca Türkiyede tutmamış sanırım.
  • Acaba bu oyunda dlc mevcut mu?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Thronebreaker: The Witcher Tales [ANA KONU]

Merhaba arkadaşlar ;

@hunistbey arkadaşimiz , emek verip Türkçe yama çıkartmış. Eminim bu yamayi görmeyenler vardir..

https://forum.donanimhaber.com/thronebreaker-the-witcher-tales-turkce-cevirisi-test-surumu--147901296

Burdan yamayi indirip oyuna erişebilirsiniz.. Harika olmuş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Absnthe -- 18 Temmuz 2022; 0:32:34 >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.