Şimdi Ara

thoughness hk.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
732
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

socketlerden gem çıkarmak pahalı olduğundan deneme fırsatım pek olmadı bu yüzden soruyorum..
    bir char ın thoughness ini diamond mi amethyst gem mi daha çok artırıyor?
    t2-3 riftlerde monk ile ayakta kalmak istiyorum mesela.. tavsiye edeceğiniz all res, thoughness, hp rakamları nelerdir?

şimdiden teşekkürler,

• monkta all resist e gerek yok ztn. bir tane resist i max tutup pasiflerdeki one with everything miyi ismini tam hatrlayamadm. o skill ile hepsini esitleyebilirsn.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kobrakai

monkta all resist e gerek yok ztn. bir tane resist i max tutup pasiflerdeki one with everything miyi ismini tam hatrlayamadm. o skill ile hepsini esitleyebilirsn.

All res onun üzerine+ olarak geliyor; monklar baya sağlam, ayrıyetten monk ve barblar diğer classlardan %30 daha az hasar alıyor bu yüzden Monkta bol bol all res+ armor+ life regen çok sağlam bir tank karakter oluşturmaya yetiyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: serhanytu

herkese merhaba,

socketlerden gem çıkarmak pahalı olduğundan deneme fırsatım pek olmadı bu yüzden soruyorum..
    t2-3 riftlerde monk ile ayakta kalmak istiyorum mesela.. tavsiye edeceğiniz all res, thoughness, hp rakamları nelerdir?

şimdiden teşekkürler,

statlarda diminishing return oldugu icin belli bir rakamdan sonraki getirisi pek olmuyor ar yerine tekli resistleri kullan passive ile cunku itemlarda ise yaricak tek secondary stat o benim monkla t2 de oynuyorum hc oldugu icin ayakta kalmaktan fazlasi var dps 700k %35 elite damage %40+ lightning damage var iyi dps yapiyom olmuyorda statlara itemlara bakabilrisin hala bir cok sey eksik hemde
  • quote:

Orijinalden alıntı: D3monHunter

quote:

herkese merhaba,

şimdiden teşekkürler,

statlarda diminishing return oldugu icin belli bir rakamdan sonraki getirisi pek olmuyor ar yerine tekli resistleri kullan passive ile cunku itemlarda ise yaricak tek secondary stat o benim monkla t2 de oynuyorum hc oldugu icin ayakta kalmaktan fazlasi var dps 700k %35 elite damage %40+ lightning damage var iyi dps yapiyom olmuyorda statlara itemlara bakabilrisin hala bir cok sey eksik hemde

Hem de neredeyse sıfır gold ile üretilmiş bir Monk. İyi biliriz.

• quote:

herkese merhaba,

şimdiden teşekkürler,

Birofilo#2463 benım nıck dıabloda
    Eklersen ordan yardımcı olayım

Amacın ayakta kalmaksa arkanda dps yapacak saglam arkadaşların varsa buıld drgıserek ayakta kalabılırsın :)

• herkese çok teşekkürler ancak sormak istedigim baska birsey :)))
    4m thoughness im var diyelim sockete diamond mu amethyst mi taktigimda daha çok artıyor (Aynı kalitede taktigimi dusunursek)
    atiyorum 10M thoughness a ulasmak istiyorum itemlardaki ozellikler disinda hangi gem daha rakamı daha yukarilara cikartir?
    thoughness in bir matematigi yok mu, atiyorum diamond gem x 2000 + vitality x1000 + armor x100 = thoughness vs gibi..

iyi oyunlar.
  • serhanytu S kullanıcısına yanıt
    sabit değerleri yok, karakterinin hangi özelliği en düşükse onu arttırman toughnessi daha çok arttıracaktır.
    örnek olarak 100 life, 100 allres var diyelim. diğer tarafta 200 life, 100 allres olsun. bu iki karaktere 10 life eklemen toughnesslerini farklı oranda etkiler.
    gem değiştirmek pahalı geliyorsa paragon puanlarıyla tek tek oynayarak etkileri görebilirsin.
  • Toughness hesabı o kadar kolay değil çünkü karakter üzerindeki birçok şey etkileniyor. Doğal olarak çok karmaşık bir formül ortaya çıkıyor ki ne olduğunu bilmiyoruz bile. Nelerin etkilediğini toughness üzerinde durarak görebilirsin oyun içinde

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.