Şimdi Ara

Thorton u barton a dönüştürmede problem.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
331
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • gecen gun aldıgım thorton işlemci icin bir denemede bulundum ve sonuc bir facia oldu ve anakart yandı...bu islemde epox rda+ ve yeni biosunu kullandım...kopruleri tasırmadan birlestirdim...ama bir kac kilitlenmeden sonra anakart bir daha islem yapmadı...eski islemcimi takmama ragmen calısmadı...buyuk ihtimalle biosu sildi...benim tavsiyem bu olayı deneyen herkesin dikkatli olması ve sansınıda pek zorlamaması...sonucta anakart gitti...ve buda benim ilk anakart lesimmm...

• işlemciniz yeşil miydi?
    viredox yeşil thorton ların dönüşümünün çok zor olduğunu söylemişti
  • hayır maviden aldım...kahverengi...darkhardwaredeki ile aynı...belkide anakart yuzunden oldu pek emin degilim...
  • bu arada işlemciyi kopruleri birlestirmeden 1.7 voltta denedim ve 2400 mhz yapabiliyor..200*12
  • çok iyi o zaman...
    ama anakarta yazık olmuş
  • evet anakartı yedik yaw...ama ne oldugunu hala anlamis degilim...epox cok nazik galiba...cunku anlamı yok boyle bir sorun yaratmasının...
  • ondan eminim cunku hic overclock yapmadan bu olay oldu..yaw sistem bile acmadi...overclock niye yapayim daha sistemi acmadan ve modun ise yaradigini gormeden ...islemciyi ben abit nf7-s ile daha sonra overclock edip denedim...ama kopru birlestirmeyi iptal etmistim denedigimde... yani overclocktan gitmedi....
  • rev 1.1 ben de kullandım
    hatta arkadaşım da kullanıyor
    hiç sorun çıkarmadı bize hemde bol oc li günlerde bile :)
  • bende uzun zamandır kullanıyorum ve bende bugune kadar sorun yasamamıstım, defalarca overclock yaptım birsey olmadı....ama nedense bu sefer hic anlayamadan gitti....
  • dun aksam abit nf7-s ile tekrar denedim ve sonuc farketmedi....bilgisayar hic acmadi ve buradanda anlasılabildigi gibi benim islemcide ek 256 kb lık bellek ne yazıkki bozuk...bu bir sans isi bende pek sanslı degilim herhalde...
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.