Şimdi Ara

Asus H610 M-E / M-D / M-K Farkları / max 25k için sistem önerisi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
547
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • merhaba arkadaşlar. hazır sistem bakıyorum genelde kartlar h610 chipsetli oluyor. asusun m-r m-d m-k anakartları var. fiyatları da birbirine çok yakın. acaba ne farkları var?

www.asus.com
    PRIME H610M-D D4、PRIME H610M-E D4、PRIME H610M-K D4 Ürünleri karşılaştır|ASUS Türkiye
    https://www.asus.com/tr/product-compare?ProductID=20283,19235,20281&LevelId=motherboards-components-motherboards

kıyaslamasını buradan yaptım ama bir giriş farklılığı var sanırım yanılıyor muyum?

2. duruma gelirsek i5 12400f, 1tb m2 ssd, nvidia 3070li hazır sistem bakıyorum. (Ti de olabilir) ryzen ve radeon düşünmüyorum. hazır sistemlerin hep bir yanı kötü oluyor, anakart giriş seviyesi, kasa mesh (önü delikli) veya psu su çok kötü vb... 1080p 165 hz monitör ile kullanılacak. dengeli sistem için pek bir artısı yoksa tek tek kendim de toplayabilirim. önerilerinizi paylaşırsanız sevinirim. şimdiden teşekkürler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mikailc78 -- 4 Şubat 2023; 22:41:23 >

• Hepsi aynı anakrtlar .Bi kaç slot farkı,vs. Hepsi bu Bi anakrtı güçlü kılan VRM ve soğutma yapısıdır. Bunların hepsi,giriş seviyesi,zayıf /orta VRM yapısına sahip anakartlar.

Kasanın önünün mesh olması istenen bi durum Kasa içi havalndırmasına çok büyük etkisi olur.

Şöle bi makinayı düşünebilirsiniz Power gayet iyi. Anakrtta,yeterli bi anakrt.

gaming.gen.tr
    NOVA-3070Ti / INTEL i5-12400F / ASUS TUF GeForce RTX 3070 Ti GAMING OC 8GB / 16GB RAM / 500GB M.2 SSD Gaming Bilgisayar - Gaming.Gen.TR
    https://www.gaming.gen.tr/urun/150581/nova-3070ti-intel-i5-12400f-asus-rog-strix-geforce-rtx-3070-ti-gaming-oc-8gb-16gb-ram-500gb-m-2-ssd-gaming-bilgisayar/

• anakartlar arası çift m.2 destekli farklar var aura sync destekli farkları var asus anakartların

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.