Şimdi Ara

Thor: The Dark World (2013) (22. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
596
Cevap
4
Favori
20.932
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2021222324
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: nettlethrone

Arkadaşlar avenger serisi ile fantastic four bağlantılı mı onu izlemedim ben?

Hayır..Zaten bağlantılı olması şuan için söz konusu değil çünkü birinin hakları Disney'de birinin Fox'ta.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben Toro ne kılığı girmiş öyle ya
  • Filmdeki son sahneler için beklim dedim salon bosalmaya basladi benim de hevesim kaçti

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yarın gidip izleyelim bakalım malum vizelerden fırsat olmamıştı, vizyondan kalkmadan yakaladım sonrada Catching Fire'ı izlerim tam bir sinema haftası olacak
  • Şaka gibi ya The Hunger Games: Catching Fire haftasonunda veya 1 haftada yaptığı USA hasılatı 161 milyon dolar Thor ise şuana kadar 167milyon dolar hasılat yapabildi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KalemKolik -- 25 Kasım 2013; 11:17:56 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: nettlethrone

Arkadaşlar avenger serisi ile fantastic four bağlantılı mı onu izlemedim ben?

evet

kız thor a seni haberlerde görmüştüm diyor :)

son sahneyi yazıyorum.

bilmem ne taşlarından birisini kolleksiyoncuya veriyolar adam oo 5 tane daha kaldı diyor :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: ScAnMaN

Şaka gibi ya The Hunger Games: Catching Fire haftasonunda veya 1 haftada yaptığı USA hasılatı 161 milyon dolar Thor ise şuana kadar 167milyon dolar hasılat yapabildi.

rezalet film çok güzeldi,

bu hafta imaxden kaldırılmış ankarada. tam kodları buldum aldım ve ne göreyim film imaxden kalkmış deli oldum :(

mecbur normal 3d sahnede izledim.

böyle bir film bu kadar kısa sürede kalkmamalıydı.

hungry games in 3d olmasına ne gerek vardı orasıda ayrı konu.

şu 3d film olayını çok abarttılar zaten alt yazılı olunca 3d de adam gibi izlenmiyor. dublaj olsa neyse.
  • quote:

Şaka gibi ya The Hunger Games: Catching Fire haftasonunda veya 1 haftada yaptığı USA hasılatı 161 milyon dolar Thor ise şuana kadar 167milyon dolar hasılat yapabildi.

Açlık oyunlarının ilk filmi tam bir çöp bana kalırsa filmi kaç kere izlemeye çalıştıysam hepsinde yarıda kapattım
    Hasılat değeride bayağı iyiydi galiba
    Kitabını okumadım ama ciddi bir hayran kitlesi var herhalde yoksa bu kadar hasılatın açıklaması olamaz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • emre_virüs kullanıcısına yanıt
    İşk filmi yeminle 3 veya 4 defa izlemeye çalıştım sonunu getiremedim. Zaten ilk filmi bitirmeden 2. Filme gittim gitmez olaydım

• Filmi izledim bugün genel olarak çok beğendim

Yalnız kafam biraz karıştı

İlk başta bir adam geldi Odin'e Karanlık dünyada Thor yok sadece bir ceset vardı dedi, Odin Loki dedi sonra adam hafif gülümsedi.

En sondada Loki'nin yaşadığını gösterdiler Odin'in yerine geçmiş.

Ne oldu yani hiç anlamadım.

• Malekith aslında thorun düşmanıdır marvel da.Odin falan ağır kaçıyor.Bence o yüzden filmde odin çok halsiz gösterildi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Anthony Hopkins -- 26 Kasım 2013; 10:40:46 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: emre_virüs

quote:

Açlık oyunlarının ilk filmi tam bir çöp bana kalırsa filmi kaç kere izlemeye çalıştıysam hepsinde yarıda kapattım
    Hasılat değeride bayağı iyiydi galiba
    Kitabını okumadım ama ciddi bir hayran kitlesi var herhalde yoksa bu kadar hasılatın açıklaması olamaz

2. film çok iyiydi.

• quote:

Orijinalden alıntı: Real Madrid

Filmi izledim bugün genel olarak çok beğendim

İlk başta bir adam geldi Odin'e Karanlık dünyada Thor yok sadece bir ceset vardı dedi, Odin Loki dedi sonra adam hafif gülümsedi.

Loki orda askerin kılığına girip, Odin'e Loki'nin öldüğü haberini verdi,daha sonra Odin'i öldürüp tahta geçti(yanlışım varsa düzeltin)

• quote:

Orijinalden alıntı: taarruzZ

quote:

Loki orda askerin kılığına girip, Odin'e Loki'nin öldüğü haberini verdi,daha sonra Odin'i öldürüp tahta geçti(yanlışım varsa düzeltin)

Öyle mi.yoksa çr de ki gibi olsaydı loki yanına bile yaklaşamaz yoksa odinin

• Film en iyi görsel efekt dalında oscar adayları arasına girdi. Adayları görünce şaşkınlık geçirmemek elde değil. O yüzden gönlüm Thor'un almasından yana.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: The Evil Dead

quote:

quote:

ney olmus mu odin

• quote:

Orijinalden alıntı: mahmutzahitcelik

quote:

Orijinalden alıntı: The Evil Dead

quote:

quote:

ney olmus mu odin

Ben öyle düşünmüyorum. Eğer 3. Film final olursa büyük ihtimalle düşman surtur olur.Yada ymir.Odini o zaman öldürürler.

• Hocam siz filmi.izlemis miydiniz?

• quote:

Hocam siz filmi.izlemis miydiniz?

İzledim, vizyona girdiği hafta gitmiştim ama bu sefer izlememin akabinde beğendiğim/beğenmediğim noktalarıyla filmin yorumunu foruma yazmadım, bu da uzun süredir bir Marvel filminde kendi adıma ilk oldu sanırım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Maximum_Carnage

quote:

Hocam siz filmi.izlemis miydiniz?

İzledim, vizyona girdiği hafta gitmiştim ama bu sefer izlememin akabinde beğendiğim/beğenmediğim noktalarıyla filmin yorumunu foruma yazmadım, bu da uzun süredir bir Marvel filminde kendi adıma ilk oldu sanırım.

Yazacak misiniz? Yazilarinizi okumak guzel oluyor Su odin meselesini de acikliga kavusturmus oluruz

• 
Sayfa: önceki 2021222324
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.