Şimdi Ara

Thor: Ragnarok (2017) | Chris Hemsworth - Tom Hiddleston (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
949
Cevap
27
Favori
51.530
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Thor: Ragnarok (2017) | Chris Hemsworth - Tom Hiddleston

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ürüng Ayığ Toyon -- 21 Mayıs 2014; 19:09:48 >

• quote:

Orijinalden alıntı: MERT*

quote:

Orijinalden alıntı: TheMARVEL

Thor: The Dark World iyiydi filmin sonuda merak konusu.

Filmin sonunda ne oluyordu ki? İzleyeli bayağı oldu, unutmuşum.

Thor Odin in yanına gitti Odin de ona krallığı Thor a bırakacağını söyledi Thor Loki nin ölümüne üzüldüğü için krallığı istemedi ve arkasını dönüp gitti o sırada Odin Lokiye dönüştü.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: MERT*

quote:

Thor: The Dark World iyiydi filmin sonuda merak konusu.

Filmin sonunda ne oluyordu ki? İzleyeli bayağı oldu, unutmuşum.

Thor Odin in yanına gitti Odin de ona krallığı Thor a bırakacağını söyledi Thor Loki nin ölümüne üzüldüğü için krallığı istemedi ve arkasını dönüp gitti o sırada Odin Lokiye dönüştü.

Evet hatırladım, teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MERT* -- 21 Mayıs 2014; 19:58:48 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Herr Goethe Pergel

Thor 3 2017'de. Villainler ise;

görsel eklemişsin iyi güzelde yanına isimlerinide yazsaydınya hocam.benim gibi sadece filmleri takip edenlerde öğrenmiş olurdu filmde kimin olacağını.

yeşil kız poison ivy ama diğerlerini ilk defa gördüm.

• quote:

Orijinalden alıntı: Holy Templar
    görsel eklemişsin iyi güzelde yanına isimlerinide yazsaydınya hocam.benim gibi sadece filmleri takip edenlerde öğrenmiş olurdu filmde kimin olacağını.

Thor'un üçüncü filminin kesinlikle geleceği dışında filme dair henüz hiçbir şey belli olmadığı için bu fotoğraftakilerin hiçbir önemi yok aslında ama ilki aynı zamanda İskandinav mitolojisinde de yer alan ateş devlerinin lideri Surtur, ikincisi Enchantress, üçüncüsü ise Executioner.

Bu tarz cismi belli olup ismi belli olmayan fotoğrafları sağ tıklayıp Google'da aratın en kötü ihtimalle, çıkan sonuçlardan resimleri eklenenlerin sadece isimlerinden çok daha fazlasına bile ulaşırsınız.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Herr Goethe Pergel

Thor 3 2017'de. Villainler ise;

yeşil kız poison ivy ama diğerlerini ilk defa gördüm.

Poison Ivy değil o hocam. Poison Ivy Dc Comics'in karakteridir. Bunlar Marvel'ın.

• quote:

Orijinalden alıntı: Maximum_Carnage

quote:

Thor'un üçüncü filminin kesinlikle geleceği dışında filme dair henüz hiçbir şey belli olmadığı için bu fotoğraftakilerin hiçbir önemi yok aslında ama ilki aynı zamanda İskandinav mitolojisinde de yer alan ateş devlerinin lideri Surtur, ikincisi Enchantress, üçüncüsü ise Executioner.

Bu tarz cismi belli olup ismi belli olmayan fotoğrafları sağ tıklayıp Google'da aratın en kötü ihtimalle, çıkan sonuçlardan resimleri eklenenlerin sadece isimlerinden çok daha fazlasına bile ulaşırsınız.

o mesajı telefondan yazdığım için görselden aratamadım ama cevap için yinede teşekkürler.

@Lord of Atlantis
    hocam marvel/dc ayrımı biliyorum ama karakteri görünce benzetebileceğim tek poison ivy vardı bende onu yazdım.mesela o 3 fotodaki elemanlarıı ilk defa burda gördüm.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Holy Templar -- 21 Mayıs 2014; 22:04:25 >

• Bu Marvel 3 filmde bitiricek gibi karakterleri , o kadar iyi kadro toplamissin çek hepsine 5 tane film . 4 tane de Avengers yap . Zaten hepsi gişe canavari zarar etme durumu yok. Iron Man gibi seriye devam filmi gelmiyor , olacak gibi değil ...

• quote:

Orijinalden alıntı: lovekrand

Bu Marvel 3 filmde bitiricek gibi karakterleri , o kadar iyi kadro toplamissin çek hepsine 5 tane film . 4 tane de Avengers yap . Zaten hepsi gişe canavari zarar etme durumu yok. Iron Man gibi seriye devam filmi gelmiyor , olacak gibi değil ...

Hocam zaman geçiyor, sözleşmeler sorun oluyor. RDJ dediğiniz 50'sine merdiven dayadı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: TqMaqe

quote:

Bu Marvel 3 filmde bitiricek gibi karakterleri , o kadar iyi kadro toplamissin çek hepsine 5 tane film . 4 tane de Avengers yap . Zaten hepsi gişe canavari zarar etme durumu yok. Iron Man gibi seriye devam filmi gelmiyor , olacak gibi değil ...

Hocam zaman geçiyor, sözleşmeler sorun oluyor. RDJ dediğiniz 50'sine merdiven dayadı.

Öyle ama bu adamlar üst düzey bakimli adamlar 55 e kadar ustun performans verebilirler. Simdi RDJ Avengers 3 tede oynayacak . O arada bir film daha rahat çekerdi.Daha sonra da bir 5. kapanis hoş bir final yaparlardı mesela .

Simdi iron man filmleri bundan 10-15 yil sonra tekrar çekilecek . Yeni elemanda herkes RDJ özellikleri arayacak ve aslindaki tadi alamayacak muhtemelen .RDJ yi takip ediyorum adam gayet fit , tipi falanda yerinde. Zorlanmadan çekerdi . Belki kendiside istememiş olabilir tabi 3 filmden sonra, bilemeyiz ama adamda dünya kadar para kaldirdi bu karakterden

• quote:

quote:

quote:

Öyle ama bu adamlar üst düzey bakimli adamlar 55 e kadar ustun performans verebilirler. Simdi RDJ Avengers 3 tede oynayacak . O arada bir film daha rahat çekerdi.Daha sonra da bir 5. kapanis hoş bir final yaparlardı mesela .

Simdi iron man filmleri bundan 10-15 yil sonra tekrar çekilecek . Yeni elemanda herkes RDJ özellikleri arayacak ve aslindaki tadi alamayacak muhtemelen .RDJ yi takip ediyorum adam gayet fit , tipi falanda yerinde. Zorlanmadan çekerdi . Belki kendiside istememiş olabilir tabi 3 filmden sonra, bilemeyiz ama adamda dünya kadar para kaldirdi bu karakterden

Çekileceğine şüphe yok, o zamanki teknolojidir şeydir çekerler. Derler önceki seri çizgi romanına uygun değildi falan. Ama şu da var, bu adam sonuçta bir sanatçı. Oyuncu. Iron Man'a takılarak hayatını geçiriyor. Belki de sadece para kazanmak istemiyordur, çok iyi bir oyuncu olmak istiyordur. Iron Man'dan başka bir filmini izlediğimi sanmıyorum. Geçen Chris Hemsworth'un Rush filmini izlemiştim, adama hala Thor gözüyle bakıyorum. Bir yandan zehirleniyor gibiyiz.

• quote:

quote:

quote:

quote:

Çekileceğine şüphe yok, o zamanki teknolojidir şeydir çekerler. Derler önceki seri çizgi romanına uygun değildi falan. Ama şu da var, bu adam sonuçta bir sanatçı. Oyuncu. Iron Man'a takılarak hayatını geçiriyor. Belki de sadece para kazanmak istemiyordur, çok iyi bir oyuncu olmak istiyordur. Iron Man'dan başka bir filmini izlediğimi sanmıyorum. Geçen Chris Hemsworth'un Rush filmini izlemiştim, adama hala Thor gözüyle bakıyorum. Bir yandan zehirleniyor gibiyiz.

Hocam bilemiyoruz tabi simdi konuşmak mantiksiz , Marvel be RDJ yeterince iron man i kullandılar aslinda ama filmlerine bakicak olursak farklı konularda benzer birçok film rahatlıkla çekilebileceğini görüyoruz . Neyse her güzel seyinde bir sonu var . Bu adamlar tadinda birakiyolar .

Bu arada RDJ nin çok sağlam filmleri de var. Sherlock Holmes vs. Rush filminde de Chris Hems. ben burdayim diye kendini gösteriyordu ama gayet basariliydi bence filmi izlerken aklim hic thor a falan kaymamisti. Chris un de Avengers la beraber en iyi filmiydi bence .

• Posion Ivy dedi ya la

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • avengers serisinde bir tek thor ilgimi çekmiyor...

içlerinde en beğenilmeyen kaptan amerikanın devam filmini herkes izlemiştir umarım..süper kahraman dediğin böyle olacak aga..çıplak elle dövüşecek..
  • quote:

Orijinalden alıntı: bcan402

avengers serisinde bir tek thor ilgimi çekmiyor...

içlerinde en beğenilmeyen kaptan amerikanın devam filmini herkes izlemiştir umarım..süper kahraman dediğin böyle olacak aga..çıplak elle dövüşecek..

Ben daha izleyemedim. Henüz yify'ye düşmedi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MERT* -- 22 Mayıs 2014; 10:42:44 >
  • zaten mitoloji hastasıyım, thor çok ayrı hastayım filme çıksa da izlesek.
  • çeksinler izleriz. 1-2 güzeldi marvel da bağlantılar da güzel oluyor zaten ...
  • Filmin IMDb sayfası açılmış ama vizyon tarihi henüz belli değil.
  • Thor kadın olcaktı?
  • Abi 2017 demiş biri çok geç yav! 2016 diyin bari.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kartal Göz -- 24 Ekim 2014; 0:22:22 >
    < Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.