Şimdi Ara

This Account Has Been Suspended nedemek ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
46.016
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • bu nedemek bu siteye girmek bana mı yasak yoksa sitenin serverla bir sorunumu var?

This Account Has Been Suspended nedemek ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi OguzhanKeskinbalta -- 8 Kasım 2007; 2:19:20 >

• ikiside değil

İlgili site hostunu nerden aldıysa firma hostu suspend etmiş yani askıya almış

Genelde sebepleri şudur,

1-) Server fazla trafik yada disk alanı kullanıyor
    2-) İllegal içerik var yada lisanssız yazılım kullanıyor
    3-) Hosting firması sahibi kız arkadaşından ayrıldı ve sıkıntıdan askıya aldı

3. maddeye güldüğüme bakma kız arkadaşı terk etti kendini diye servere format atan yer bile gördüm ben ondan belirteyim dedim

Bilginize,
  • teşekkürler ilgilendiğin için server fazla trafik ve disk alanı kullanınca siteye giremiyoruz ama site olduğu yerde duruyormu demek

ayrıca ne gülüyon kardeşim kızdan ayrılmak kolaymı ben olsam romayı yakarım yakamadım o ayrı mesele

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi OguzhanKeskinbalta -- 8 Kasım 2007; 2:37:21 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: keskinbalta

ayrıca ne gülüyon kardeşim kızdan ayrılmak kolaymı ben olsam romayı yakarım yakamadım o ayrı mesele

Aman takılma gidene gelen çok daha mükemmel oluyor emin ol

Şaka bir yana firma ile irtibat kur dediğim gibi çok büyük ihtimal disk alanı yada trafiği aşmışsındır

Umarım en kısa zamanda halledersiniz sorunu.

Saygılarımla,
  • quote:

Orjinalden alıntı: byLiLattah

ikiside değil

İlgili site hostunu nerden aldıysa firma hostu suspend etmiş yani askıya almış

Genelde sebepleri şudur,

1-) Server fazla trafik yada disk alanı kullanıyor
    2-) İllegal içerik var yada lisanssız yazılım kullanıyor
    3-) Hosting firması sahibi kız arkadaşından ayrıldı ve sıkıntıdan askıya aldı

Merhaba. Hakan beyin açıklamalarına katılmaktayım.Fakat genel sebeplerdeki 3.Maddeyi düşünmem lazım katılıp katılmayacağıma.Hosting Aldığınız yer hosting hesabınızı askıya almış anlamına geliyor. Hesabın Askıya Alınma Sebeplerine Bende Bir Kaç Madde Ekliyeyim
    1 - Ödeme işlemlerinde aksaklık meydana gelmiş olması
    2 - Cpu izni veya yasadışı içerik
    3 - Yasadışı gerçekleştirilen ilişkiler
    4 - Panellerin yanlış kullanılıyor olması
    5 - Kullanım Şartları İhmali
    6 - Ddos,botnet vb saldırı algılanması
    7 - Olağan ilişkiler (yasadışı,saldırı,spam vb) karşısında önlem alınabilmek
    amaçları ile hesabınız durdurulmuş olabilir.

Saygılarımla.

• teşekkürler karizma sitil
  • quote:

Orjinalden alıntı: keskinbalta

teşekkürler karizma sitil

Rica ederim umarım yardımcı olabilmişimdir.
    Saygılarımla.
  • quote:

Orjinalden alıntı: carisma-style

Merhaba. Hakan beyin açıklamalarına katılmaktayım.Fakat genel sebeplerdeki 3.Maddeyi düşünmem lazım katılıp katılmayacağıma.

Sizin dedikleriniz daha açıklayıcı olmuş ama üçüncü maddeyi espiri olsun diye yazmadım firma adını hatırlamıyorum ama ilgili şahıs kız arkadaşından ayrılınca makineye format attı daha sonra intihar etti bu konuda ciddiyim

Saygılarımla,
  • Hosting ücreti ödenmeyince de askıya alınıyor.
  • nice hort nice hort
  • Site, hosting sağlayıcısı tarafından devre dısı bırakılmış anlamına gelmektedir. Bunun bırcok sebebı olabilir bır tanesı asırı zıyaretcıye baglı cpu sorunu veya site borcunun odenmemısıdır kı bu genel bır sorundur, sızden kaynaklanmamaktadır.
  • sene 2016 hort sa
  • Eğer hosting sıfırladıysan domainleri tekrar eklemeden evvel bu hatayı verir.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.