Şimdi Ara

THERMOS SK 2010 STAINLESS 1.2 LT 189,90 TL (HEPSİBURADA) (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
30
Cevap
1
Favori
6.823
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Alanlara hayırlı olsun geçen sene ben Amazon'dan aldığım için almadım yararlanan olduysa ne mutlu.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Evde üç dört tane termos var ama sıcak performansları iyi değil...Yakalasaydım alırdım bir tane...Neyse,kısmet değilmiş...
  • Zamanında Amazon dan 2 tane almıştım. Fazla diye birini 160 a mı ne satmıştım. Onu sattığıma çok pişmanım. Uzun yolculuklarda çok iyi iş goruyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Johny Constantine kullanıcısına yanıt
    Dostum bütün termos konuları açan sensin değil mi?

Sayende ben de almistim amazondan kargo sifirlayarak, birde termosta hafif bir yamukluk vardı ona da kısmı para iadesi almıştım. Ancak hakkaten çok iyi iş görüyor yolculukta çay kahve eksik olmuyor süper valla.

• quote:

Orijinalden alıntı: istceko

Sayende ben de almistim amazondan kargo sifirlayarak, birde termosta hafif bir yamukluk vardı ona da kısmı para iadesi almıştım. Ancak hakkaten çok iyi iş görüyor yolculukta çay kahve eksik olmuyor süper valla.
    Yok hocam benim ilk termos konum bu. O arkadaş Absoulute nickli arkadaştı herhalde vefat etti diye biliyorum.
  • 2 sene önce Stanley 1.9 olanını Amazon usa+enpara+kargo ucretsiz ile 30 liraya getirmiştim. Bu fiyatları gördükçe aldığım için şükrediyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BuZ-MaViSi -- 17 Ekim 2019; 0:25:26 >
  • Geçen sene Tekzen kampanyasından almıştım, o da yetkili distribütörü olan AtlasOutdoor ürünü satıyormuş ki yaz sonu termos bozulduğunda garantisine gönderdim yenisiyle değiştirdiler. Güzel ürün ama standart model, termos arayanlar için bence daha iyisi yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: istceko

Birkac sene önce amazon stanley 1.9 konusunu ben acmistim herşey dahil 109 a geliyordu sanırım, enpara falan baya indirimli almisti insanlar

Siz söyleyince hatırladım

• Johny Constantine kullanıcısına yanıt
    Aynen geçmiş mesajlara baktım şimdi 14.53 usdye almışım yamukluga da 5.08 iade vermişler.
    Allah razi olsun Allah rahmet eylesin vefat etmediyse Allah uzun ömürler versin

@fezalii hocam link bu

https://forum.donanimhaber.com/araliklarla-yenileniyor-thermos-stainless-king-40-ounce-beverage-bottle-stainless-steel-14-53--135056523-24#135218806

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi istceko -- 17 Ekim 2019; 10:42:17 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.