Şimdi Ara

thermaltake mi??? tagan mı???? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
27
Cevap
0
Favori
451
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • gördük tomshardware in yaptıklarını hangi üretici firma onlara az ürün gönderirse ona b.k atıyorlar msı anakart içinde bug var demişlerdi şimdi de göklere çıkarmışlar, sen tomu boş ver bilip bilmedende yazma dijicileri de gördük senin gibi sinekli bakkalları da
  • abi bırakın ya adam iyi der kötü der ya savunması size mi kaldı? tagan bence kötü değil ama teknolojisi eski var mı ötesi ben tezimi bilgisayar bileşenleri üzerine yaptım bi babayiğit çıksın hadi kalitesi süper desin var mı ötesi ya??? Biz yıllardır k..çımızı yırtıyoruz burada.. Tagan 2 sene önce süperdi ama şu an yetersiz..YENİ SİSTEMLERDE PROBLEM çıkarır!!!!!!!!!!! Deneyinde görün anyayı konyayı başka lafım yok..istediğiniz yerinizi yırtın taga n da tagan diye ben sizi yakında görürüm duale geçince..Yapsın tagan yeni teknoloji o zaman eyvallah...
  • eyvallahına eyvallah
  • başka inceleme yapıldığında toms u örnek gösteriyorsunuz ama ????
  • quote:

Orjinalden alıntı: ozyoldas

tagan 480w ya da fsp 550w
    termaltake yanlarına bile yanaşamaz.

+1
  • arkadas lar yenı bı tartısma konusu acmak ıstemem ama bıde zalman hakkında dusncelerınızı almak ıstıyorum. az para degıl alacaz bı kere ne ne alsak dıye kara kara dusunuyorum.
  • extra özellikleriyle rakipsiz....
    ü TAM ANLAMIYLA LGA 775 DESTEĞİ...!!!
    ü PCI Ekspress çıkışı (480Watt'da + 6-pin PCI-E)
    ü SLI Ekstra VGA çıkışı (Çift PCI-E ekran kartları için)
    ü Dual 80mm otomatik ve ayarlanabilir sessiz fan
    ü Dual SATA çıkışı (480Watt'da +2 çıkış, toplam 4)
    ü Aktif PFC (Düzeltme değeri: 0.99, %70'in üzerinde verim)
    ü Dual XEON işlemci desteği (SSI, EPS desteği)
    ü ATX 20-pin / 24-pin dönüştürülebilir kablo
    (BTX ve SERVER anakartlar için)
    ... detaylarıyla benzersiz
    ü Güç kabloları TAGAN'a özel Elektromagnetik yayınımı azaltan örgü şeklinde tasarlanmış. (iXeye modelinde; tüm kablo uçları siyah. Farklı olmak isteyenler için)
    ü VGA kablosunda özel kaplama sayesinde.. kimi zaman monitörlerdeki incecik görülen dalgalanmaları ortadan kaldırır
    ü UL, CSA, TUV, FCC, CB, CE, NEMKO, SEMKO, DEMKO ve FEMKO standartlarını karşılıyor ve bütün bu onaylara sahip (iXeye modeli; diğer pencereli hiç bir güç kaynağında olmayan FCC onayına sahip dünyadaki tek üründür)
    ü Güç kaynağınız tam koruma altında...
    OVP - Aşırı Gerilim Koruması
    OCP - Aşırı Akım Koruması
    SCP - Kısa Devre Koruması
    OPT - Fazla Isınma Koruması
    OPP - Fazla Yüklenme Koruması
    Giriş Gerilim Koruması
    ü Fazla kabloları derleyip toparlamak için Velcro bantlar ve vidalar

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.