Şimdi Ara

Thermaltake Armor Mid VH8000BWS ya da ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2
Cevap
0
Favori
823
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Kasa mı değiştirmeyi planlıyorum ve düşündüğüm kasa thermaltake armor mid ve linki buradahttp://www.mavibilgisayar.com/ud/9709

bunun yerine psu suz başka bir kasa önerirmisiniz aynı fiyatlar göz önünde bulunarak yada bu kasayı kullanıpta şikayet eden kişiler varmıdır?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi newsagent -- 28 Aralık 2008; 22:52:00 >

• Bende bu aralar asus vento a9 mid kasamı bu kasa ile değiştirmek istiyorum.Olmazsa fiyatı çok daha uygun olan ve psu ile gelen COOLER MASTER RC-690 almayı düşünüyorum.Sessiz olması benim için çok önemli küçük bir odam var ve artık pc'nin sesi başımı ağrıtmaya başladı. :( 460 watt güç kaynağı beni ne kadar götürür bilemiyorum.Sli gibi yapılar kurmayacağım.Şu anki sistemim 3 hdd bir dvdrw p4 c2duo 2,13 6420 2gb ram ve 8600 gts ekran kartı var.İleride işlemcimi ve ekran kartımı yükseltince 460 watt yeterli gelirmi bilemiyorum.Bu konuda bir tavsiyeniz varmı?

Lakin armor kasalarda çok çekici.Ancak bu kasayı alınca birde güçlü psu almak gerekiyor.Toplam 500 ytl civarına geliyor.RC-690 alsam eksende 209 ve ücretsiz kargo ile çok cazip geliyor doğrusu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mersinaki -- 5 Ocak 2009; 2:25:07 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.