Şimdi Ara

Thermalright Macho HR02 İncelemesi [Tosun Paşa] (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
102
Cevap
3
Favori
11.899
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Ceann Capall

Yeni nesil soğutucuları artık hep aynı model de çıkartıyorlar sanırım. Forumda 2-3 tane işlemci soğutucusuna baktığımız zaman kalıpları hep aynı bir fan hızları birde direk işlemci ile temas eden yüzeyler biraz farklılık gösteriyor.

Alıntıları Göster
    İnceleme efsane olmuş YalnızAğaçTepesi :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Aysat

İnceleme efsane olmuş YalnızAğaçTepesi :)

Alıntıları Göster
    Merhabalar, ürünü almak düşüncesindeyim, fakat boyutları biraz ürküttü desem yeridir.

Kasa olarak ;
    http://www.vatanbilgisayar.com/Bilgisayar%20Kasas%C4%B1/thermaltake-vk97021n2z-element-t-700w-midt-atx-siyah-kasa/productdetails.aspx?I_ID=48321
    Anakart olarak ;
    http://www.asus.com.tr/Motherboards/Intel_Socket_1366/SABERTOOTH_X58/#overview

1 - ) Kasama sığar mı ?
    2 - ) Tripple Channel ram kullanıyorum, sıkıntı yaratır mı ?

Sorun olmayacaksa direk alacağım, şimdiden teşekkürler..

• quote:

Orijinalden alıntı: orkuncand

Merhabalar, ürünü almak düşüncesindeyim, fakat boyutları biraz ürküttü desem yeridir.

Kasa olarak ;
    http://www.vatanbilgisayar.com/Bilgisayar%20Kasas%C4%B1/thermaltake-vk97021n2z-element-t-700w-midt-atx-siyah-kasa/productdetails.aspx?I_ID=48321
    Anakart olarak ;

1 - ) Kasama sığar mı ?

Kardeşim soğutucu 16,5 cm yüksekliğinde kasa genişliğide 21 cm sorun olmaz

• quote:

Orijinalden alıntı: people1

quote:

Orijinalden alıntı: ErenOlca

quote:

quote:

quote:

quote:

hocam 2011 kiti ayrımı aldınız kutudanmı çıktı?benden çıkmadıda nerden sipariş verdiniz.bu arada soğutucuyu bende kullanıyorum önüme gelene öneriyorum kendi fiyat aralığında rakipsiz bence akasa vodoo falan hikaye..

incelemede venom var.
    venom la
    venom vodoo iki farkli model.

hangisinin olduğunun bir önemi olmadığını biraz araştırırsanız görürsünüz

http://www.rwlabs.com/article.php?cat=&id=582&pagenumber=6
    cok fark goremedim hikaye olacak kadar.

aradaki ses farkını duymadıysanız hikaye kısmı abartı gelmiş olabilir

birde gönderdiğiniz linkte fan boyutuna 12 yazıyor ama normalde 14 başka bi fan kullanılmış sanırım yada orjinal olanı vardır görememişte olabilirim

vodoo yu kullaniyorum.kullanirken sesten rahatsizligim yok su anda.
    en iyi olmayabilir ama basarili bence.
    fiyatida bircok benzerinden uygun.

Alıntıları Göster
    aynı fiyata daha performanslısı daha sessizi varken almak biraz saçma gibi.

• quote:

Orijinalden alıntı: amour_61

quote:

Kasa olarak ;
    Anakart olarak ;

1 - ) Kasama sığar mı ?

Kardeşim soğutucu 16,5 cm yüksekliğinde kasa genişliğide 21 cm sorun olmaz

Alıntıları Göster
    Teşekkürler, peki ram slotlarını kapatır mı acaba ?

• quote:

Orijinalden alıntı: WOADISH

aynı fiyata daha performanslısı daha sessizi varken almak biraz saçma gibi.

Alıntıları Göster
    Örnek gösterirsen daha açıklayıcı olacaktır. @erenyurt
  • quote:

Örnek gösterirsen daha açıklayıcı olacaktır. @erenyurt
    Kapatmaz hocam hem kapatsa bile en baştaki slotu kullanamazsınız diğer beyaz slotlarla triple channel kullanabilirsiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: amour_61

Kapatmaz hocam hem kapatsa bile en baştaki slotu kullanamazsınız diğer beyaz slotlarla triple channel kullanabilirsiniz.
    Teşekkürler, tenkobiyotikten alacağım, beklentilerimi karşılayacağını düşünüyorum.
  • quote:

Teşekkürler, tenkobiyotikten alacağım, beklentilerimi karşılayacağını düşünüyorum.
    Hocam aynı üründen bende alacağım. Bu fiyata en iyi soğutucu aynı zamanda sessiz. İyi bir seçim yaptığınızı düşünüyorum. Elinize ulaştıktan sonra , ürün hakkında ki yorumlarınızı bizimle paylaşırsanız sevinirim. Hayırlı olsun
  • hocam süper incelemeler yapıyorsun eline sağlık
  • quote:

Orijinalden alıntı: BogachanF

hocam süper incelemeler yapıyorsun eline sağlık
    inceleme için çok teşekkürler. benim ufak bi sorum olacaktı arkadaşlar. Ben ASUS M5A99X EVO R2.0 ana kart kullanıyorum. fan herhangi bi donanım kısıtlamasına sebep verir mi (ram yuvalarını kapatması gibi) ? son olarak Akasa Venom Voodoo ile kıyaslandığında hanigisi daha iyidir ? teşekkürler şimdiden.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ugurgtfr

inceleme için çok teşekkürler. benim ufak bi sorum olacaktı arkadaşlar. Ben ASUS M5A99X EVO R2.0 ana kart kullanıyorum. fan herhangi bi donanım kısıtlamasına sebep verir mi (ram yuvalarını kapatması gibi) ? son olarak Akasa Venom Voodoo ile kıyaslandığında hanigisi daha iyidir ? teşekkürler şimdiden.

Alıntıları Göster
    Corsair 500r kasamda kullanıyorum 1 ay oldu en ufak bir ses bile yok.Mükemmel bir soğutucu aldığıma çok memnunun.Profilime bakabilirsiniz.
  • OneTreeHill kullanıcısına yanıt
    arkadaşlar öncelikle bende macho almayı düşünüyorum yanlız duyuklarıma göre bende olan corsair carbide 400R kasasına sığmıyor diyorlar

yan kapak bombeli olmasına rağmen nasıl sığmaz ? yaklaşık 2.5 - 3 santim bombe var yan kapakta , he eğerki yan kapağın üst bölmesinde fan var o şekilde sığmıyor diyorlarsa

o zaman birşey diyemiceğim , sizin düşünceleriniz nelerdir ? eğer alırsam yan kapak üst bölümdeki fanı bir aşşağıya çekebilirim. sanırım o zaman sorun olmaz ...
  • quote:

Orijinalden alıntı: MR.BYKUSH

arkadaşlar öncelikle bende macho almayı düşünüyorum yanlız duyuklarıma göre bende olan corsair carbide 400R kasasına sığmıyor diyorlar

yan kapak bombeli olmasına rağmen nasıl sığmaz ? yaklaşık 2.5 - 3 santim bombe var yan kapakta , he eğerki yan kapağın üst bölmesinde fan var o şekilde sığmıyor diyorlarsa

o zaman birşey diyemiceğim , sizin düşünceleriniz nelerdir ? eğer alırsam yan kapak üst bölümdeki fanı bir aşşağıya çekebilirim. sanırım o zaman sorun olmaz ...
    Yan kapagın üstündeki sogutucuya denk gelen yerde fan varsa sıgmaz ama 300R ye kendim montajladım bu sogutucuyu ben.
  • OneTreeHill kullanıcısına yanıt
    anladım peki 400R de ram slotunun 1 adetini kapatma söz konusu varmı ? bazılarında kapatıyor da

msi z77a g43 anakartı kullanıyorum
  • Arkadaşlar bu sogutycuyu almayi düşünüyorum kasan silverstone ps06 kasaya sığar mi bir de anakartın asus p8z68 v le
  • Hocam dışarıda kalabilir bu nedenle yan kapak açık kullanma durumun var
  • quote:

Orijinalden alıntı: PROOFF

Hocam dışarıda kalabilir bu nedenle yan kapak açık kullanma durumun var

Hocam benim kasa 21 cm yan kapak soğutucu 17 boşluk cok var yan kapak derken ondan bahsediyorsaniz...kasa boyutlari Kasa Boyutu (Yük x Gen x Der) 520 x 210 x 525 mm soğutucu boyutu Uzunluk 140mm x En 102mm x Yükseklik 162 mm sigmazmiki...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi casperfriendly -- 14 Ağustos 2013; 13:42:27 >
  • Fotoğraflarına baktım da kasanın ondan öyle bir yorum yaptım , bende aerocool predator x var 5 cm daha boşluk var buna göre sen bir kıyaslama yapabilirsin
  • quote:

Orijinalden alıntı: PROOFF

Fotoğraflarına baktım da kasanın ondan öyle bir yorum yaptım , bende aerocool predator x var 5 cm daha boşluk var buna göre sen bir kıyaslama yapabilirsin
    kasa
    boyutlari Kasa Boyutu (Yük x Gen x Der) 520 x 210 x 525
    mm soğutucu boyutu Uzunluk 140mm x En 102mm x
    Yükseklik 162 mm sigmazmiki... ne dersiniz hocam ben
    biraz anlamadım bu boyut isini http://
    www.akortek.com/...rog-x-soket-uyumlu.html burdada
    uyumluluk listesi var anakartın sana zahmet bir
    bakiversen ..

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.