Şimdi Ara

themeforest da satılan tema kaç alan adına kurulabilir ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
3.658
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

themeforest dan tema aldım. Sitenin çok geç açıldığını için satıcının ticket sisteminden destek talebi oluşturdum. Destek içeriğinde de temayı bir kaç alan adına da kurduğumda yine aynı yavaşlığı ve sitenin geç açıldığını belirttim.

Satıcı da bana mesaj olarak temanın sadece bir alan adına yüklenebildiğini, birden fazla için çoklu lisans almam gerektiğini söyledi. Acaba böyle birşey varmı.

Hi Friend,

One license for one domain only, you cannot use for other domains. If you use same theme multiple site means buy more license too.

Thanks,

• Istedigin kadar kur birsey olmaz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • alpmirza kullanıcısına yanıt
    Bende öyle sanıyordum. Satıcı artık destek vermeyecek herhalde, yazdım cevap yazmıyor. Aşağıda ki linki buldum

https://themeforest.net/licenses/terms/regular
  • EfeUğur E kullanıcısına yanıt
    Normalde yasak. Yani bu şey gibi yayanın kırmızıda geçmesi gibi. Yasak ama kurup da sıkıntıyla karşılaşan var mı hiç görmedim. Temadan temaya da değişebilir bu söylediğin.https://themeforest.net/item/moldavite-bootstrap-administrator-template/20036201?s_rank=17 şunun gibi admin temalarında problem olmaz mesela.
  • bir sıkıntı çıkmaz
  • Satıcıya sordum. Bir domain için geçerli, birden fazla domainde multiple olarak satın alın dedi. (Şaşırdım)
  • Satıcı tabi ki aksini söylemez size. TTNET'i arayıp biz 3 daire ortak internet alıyoruz 1 kişi bağlatacak 3 kişiye dağıtacaz deseniz muhtemelen yasal prosedürden falan bahsedecek. Aynı durum geçerli.
  • Merhaba, peki yüzlerce supdomaine kurulum yapsak prosedür olarak herhangi bi sıkıntı olur mu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: alicangurdag

Merhaba, peki yüzlerce supdomaine kurulum yapsak prosedür olarak herhangi bi sıkıntı olur mu?

Cevabı kendim buldum. faydası olur diye paylaşıyorum.

Do I need to buy a new license if I use the theme in a subdomain?
    If you are going to use the item on one domain or multiple subdomains, you only require one Regular Licence (ex:www.domain.com/siteOne - siteTwo.domain.com - site.Three.domain.com). However, if you are going to use the item on multiple domains, then you will need to purchase a Regular Licence for each domain (ex:www.domain-site-one.com -www.domain-site.two.com -www.site-three-domain.com/).

alını yapılan yer:https://support.undsgn.com/hc/en-us/articles/115000880409-ThemeForest-licenses

• yani türkçesinde ne diyor ???????
  • themeforestden temaları bir çok alan adına kurabilirsin bazen çıkıyor öyle temalar lisans kodlu
  • Bazı temalar tek kullanımlıktır bazılarını ise birden fazla web sitesinde kullanabilirsin

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Merhaba arkadaşlar,
    Themeforest tan betheme yı satınalacağım. Fakat kullanan var mı?
    tek seferde 400 temayı birden veriyor. benim 2 tane domaine kurulum yapmam lazım.

betheme birden çok domaine kurabilir miyim
    bilgisi olan arkadaşlar yardımcı olabilirse sevinirim.
  • teknolojisever ikcı T kullanıcısına yanıt
    Merhaba, aynı durumdayım.
    Ne yaptınız?
  • bende bu şekilde bişey yaptım ama bir zararı olur mu olmazmı bilmiyorum ama neden olsun ki? yani diyelimki tespit edildi ben ne bilem kardeşim kimyapmış :D
    karotcu.ist isikkarot.comisikkarot.comkarotcu.istkarotcu.ist

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.