Şimdi Ara

The Witcher Kitap Serisi Ana Konu (56. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
1.450
Cevap
43
Favori
111.279
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5455565758
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Çok iyi haber. Beklemedeyiz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Aerosol 34 kullanıcısına yanıt
    Tamda soracaktım foruma cevabımı aldım
  • Merhaba arkadaşlar ilk 5kitabı okumak istiyorum. Satmak isteyen varsa bana pm atabilir mi rica etsem.

• Zaman ne çabuk geçti 5.kitabı Aralık gibi okuyorduk, Temmuz geldi
  • Umarım Netflix dizisinin çıkışına kadar 7. kitabı da yetiştirirler. Kitap serisini bitirenler ile dizi üzerine daha sağlıklı tartışma yapabiliriz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Trise -- 2 Temmuz 2019; 16:30:49 >
  • Sizi bilmem ama o casttan(özellikle Yennefer) sonra ben diziyi izlememe fikrini bile gözden geçirmeye başladım.
  • -Bane kullanıcısına yanıt
    Hocam sanırım bunu demek biraz erken. Oyuncunun performansını görmek gerek. Belki oynayan kadın öyle bir iyi oynar ki tatmin oluruz.

• yennefer yine bi nebze de triss kızıl değil, bir de zenciler var her gördüğümde kahkaha atıyorum
  • WooW464 W kullanıcısına yanıt
    Triss kitaplarda da kızıl değil ki zaten, CDPR onu yaparken tamamen kendilerine göre yaratıp koydular.
  • WooW464 W kullanıcısına yanıt
    Yanlışım yoksa Triss kitaplarda kestane rengi saça sahip. Oyunlardaki gibi kızıl değil. Ama dizide sızan görüntülere göre kızıl rengli saça sahip.

Evet siyahiler hiç yakışmıyor ama ben yine de oyunculukları görme taraftarıyım. Oyunculuklar iyi olduğu sürece benim için izlenebilir oluyor.

• yaz da geliyor 3,4,5. kitapları finalden sonra okuycam. Büte kalmam umarım
  • arkadaşlar oyundaki hikaye kitaplarda yok galiba, oyunda ki hikaye kitaplardan sonra mı başlıyor eğer öyleyse cdpr muhteşem bir kurgu yapmış valla helal olsun
    diziye koydukları kadını gordun mu?Kizil derken oyun aklima gelmis ama cok fark yok kitapla oyun arasinda, dizideki kadin siyah kivircik sacli beyaz tenli degil. Kitap okumus elitistligi degil de keske asil demek istedigime yorum yazsaydin.

• quote:

Orijinalden alıntı: Aerosol 34

arkadaşlar oyundaki hikaye kitaplarda yok galiba, oyunda ki hikaye kitaplardan sonra mı başlıyor eğer öyleyse cdpr muhteşem bir kurgu yapmış valla helal olsun
    Evet oyunlar kitaplardan sonraki dönemi anlatıyor.
    Artık 6 gelse de okusak :)

• quote:

Orijinalden alıntı: WooW464

diziye koydukları kadını gordun mu?Kizil derken oyun aklima gelmis ama cok fark yok kitapla oyun arasinda, dizideki kadin siyah kivircik sacli beyaz tenli degil. Kitap okumus elitistligi degil de keske asil demek istedigime yorum yazsaydin.
    Size insan gibi yorum yazınca çok geliyor sanırım. Birincisi bu konuyu çıktığı günden beri takip ediyorum neyin ne olduğundan senden önce haberim var merak etme.
    İkincisi kitapla oyun arasında çok fark var bilgin olmadan yorum yapma.
    Üçüncüsü oyuncu seçmelerini benimde sevmediğimi zaten sayfalar öncesinde yazdım, ama sırf vurmuş olmak için boş yapmıyorum. Triss'i dizide canlandıracak kişi zenci değil esmer, önce aradaki farkı öğren. Zenci olarak seçilen Fringilla.
    Son olarak kitap okumak elitislik değildir, yanlış bildiğin bişeyi düzeltiyorum belki bişeyler ögrenirsin diye ama zaman kaybı oldu.

• quote:

Orijinalden alıntı: Aerosol 34

arkadaşlar oyundaki hikaye kitaplarda yok galiba, oyunda ki hikaye kitaplardan sonra mı başlıyor eğer öyleyse cdpr muhteşem bir kurgu yapmış valla helal olsun
    Oyunlar son kitap bittikten sonra aradan 5 yıl gibi bir süre geçtikten sonra başlıyor. Oyundaki hikayeden ziyade kitaplara göndermeler var oyunda. Misal birinci oyunda preses Adda'nın bir görevi var o gorevin ilerleyişi kitapdakinin aynısı. Bazi görevlerde bunun gibi kitapdaki hikayelerden alınmış.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -Bane -- 8 Temmuz 2019; 14:49:33 >
    1)Triss'e hiç bir zaman zenci demedim
    2)Kitap okumak elitistlik demedim, bi dizinin ya da filmin kitabı varsa "KiTaPtA ÖyLe DeĞiL" tarzı yorum yapanlardan olduğun için öyle dedim.

Daha çok kitap oku dostum belli ki basit yazıları bile anlayamıyorsun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi WooW464 -- 8 Temmuz 2019; 17:40:39 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: WooW464

1)Triss'e hiç bir zaman zenci demedim
    2)Kitap okumak elitistlik demedim, bi dizinin ya da filmin kitabı varsa "KiTaPtA ÖyLe DeĞiL" tarzı yorum yapanlardan olduğun için öyle dedim.

Daha çok kitap oku dostum belli ki basit yazıları bile anlayamıyorsun.
    Yahu sen insanla alaymı ediyon ne yazdığının farkında mı değilsin yoksa bir hastalığın filan mı var? Bişey yazarken ''o aklıma gelmemiş bu gelmemiş, öyle anlasaydın'' diyerek yazma o zaman bro ne yazdığını bil bişe eleştiriyorsan.
    Oyunla kitapdaki karakter betimlemelerinin arasında çok fark var. Sen çıkıp oyundaki karakterlere göre diziyi eleştirirsen benimde kitaba göre cevap vermem doğal. Kitaplarda betimlenenin tersine bir karakter olsa(ki var böyle karakter) ona göre yorum yapsan amenna, bilmemende doğal kimse bişe demiyor doğrusunu gösteriyoruz ama sana insan gibi muamele yapmak fazla geliyor anlaşılan. Seri sükse yaptıktan sonra üçüncü oyunu oynayıp buraya gelip daha önce defalarca anlatılan şeyleri saçma sapan yerersen öyle cevap alırsın. Çok bilmiş ayaklarına yatıp laf oyunu yapma.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -Bane -- 8 Temmuz 2019; 18:12:12 >

Kitaptakine göre uymuyor zaten, ben de okudum kitabı aklıma nasil oldugu gelmemis ilk yazidigimda ki zaten yine de kitapla alakası yok.Yazdıkları mı duzgun okumuyorsun ki sonra da yazmadığım seyleri yazmisim gibi gosterip bir de seni insan yerine koymak hata, zaman kaybısın falan diyorsun.

• The witcher 6 için Pegasus bandrol almış Kitap yakın zamanda çıkar diye düşünüyorum
  • 
Sayfa: önceki 5455565758
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.