Şimdi Ara

The Witcher Kitap Serisi Ana Konu (52. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
1.450
Cevap
43
Favori
111.280
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5051525354
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Gwynbleidd.

Kitap geldi arkadaşlar yanında 1 tane ayıraç ve nefret çağı yazan çantası ile.
    Çantanın resmini paylaşabilir misin hocam ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Usbehci

Evet arkadaşlar kitabı teslim aldım. Çanta ve ayracın yanında bir de kartpostal göndermişler. Çantadaki resim gayet yüksek çözünürlüklü. Witcher evrenini seven herkesin edinmek isteyeceği türden şeyler bunlar. Buradan N11'in böyle şeyler gönderdiğini haber veren arkadaşa tekrar teşekkür ederim.
    Çanta şekil olarak buradaki ile aynı ama nefret çağının kapak resmi var

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Gwynbleidd. -- 28 Kasım 2018; 21:7:52 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Gwynbleidd.

Çanta şekil olarak buradaki ile aynı ama nefret çağının kapak resmi var

Alıntıları Göster
    Anladım hocam teşekkürler.
  • Aldım ama 38 tl gerçekten fazla.Serinin kitaplarını hep alıyoruz bir kıyak geçselerdi ne olurdu , herkes bir parça koparma derdinde .
  • Kitap geldi yavaş yavaş okuyacam bu sefer,zaten şuan tilki çocuklar çizgi romanını okuyorum :)

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Fiyat düşmeye başladı Kitapyurdunda 32 TL
    https://www.kitapyurdu.com/kitap/atesle-imtihan--the-witcher-serisi-5/484079.html&filter_name=witcher

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Leingrad -- 1 Aralık 2018; 14:56:36 >

• Ilk 3 kitabi almıştım daha 1.kitabı yariya kadar okudum.suan ki kitabimi bitirince seriye baslamayi düşünüyorum ama her kitap arasi baska kitap koyup okumayi düşünüyorum çünkü ust üste aynı tür okuyunca sıkılırım

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Leingrad kullanıcısına yanıt
    Aslında düşmeye başladığı için değil de kitapyurdunda pegasus yayınevine özel %45 indirim var ondan dolayı sayın hocam.
  • Arkadaşlar bir sorum olacak.Bir kitabın çevirisi ne kadar zaman alıyor, tüm seri 1 yılda tamamlanmış olur mu ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hidetaka Miyazaki

Arkadaşlar bir sorum olacak.Bir kitabın çevirisi ne kadar zaman alıyor, tüm seri 1 yılda tamamlanmış olur mu ?
    Diğer kitapların çevirisi, kitap başı 4 ay almıştı hemen hemen. 2019 ortalarına kadar çıkar diye umuyorum son kitapda.
  • quote:

Orijinalden alıntı: -Bane

Diğer kitapların çevirisi, kitap başı 4 ay almıştı hemen hemen. 2019 ortalarına kadar çıkar diye umuyorum son kitapda.

Alıntıları Göster
    Anladım hocam, teşekkürler.

• Kitabı bitirdim

Milva karakterini sevdim
    ,Geralt ile olan diyoloğu güzeldi.Geralt,Yennefer ve Ciri ile hiç bulusmadi malesef ,kitabın sonunda en azından Yennefer gelir diye umut ediyordum.Kisacasi güzel bir kitaptı.Digeri de en kısa sürede çevrilir de okuruz

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Otobüs durağında Witcher Ateşle İmtihan okurken yanıma sokuluverdi hahahaha

• quote:

Orijinalden alıntı: dnzkmlylmz

Otobüs durağında Witcher Ateşle İmtihan okurken yanıma sokuluverdi hahahaha

Hahahah güzelmiş arkadaşlar şimdi benim merak ettiğim ilerleyen kitaplarda (6-7) son kitaplar(3-4) gibi ciri üzerinden mi gidiyor yoksa geralta mı dönüyor ben geraltın triss ve yennefer arasında kalmasına bayılıyorum gidip gelmelerini ve tavırlarını merak ediyorum ilerilerde böyle aralarda kalmalar var mı ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Badandsad -- 21 Aralık 2018; 23:31:12 >

• Elinde bu kitapların epub'ı olan yok mu?

• Ateşle İmtihan şu an d&r'da 32,95'e geliyor diğer internetde ki satıcılara göre indirim iyi sayılabilir.
  • 5. kitap biraz önce bitti kederlendim;

Çok güzel bir yol hikayesi olmuş. Belki evrende görüp görebileceğiniz bütün karakterler vardı bir arada hemde. Milva karakterine çok ısındım dialoglar çok iyiydi. Özellikle Regis karakteri aşırı bilge -oyunda da öyleydi- çok güzel yansıtılmış. Kamp hikayeleri eşliğinde geçti Yennefer'ı çok merak etmiştim yaklaşık bir 250 sayfa adı bile geçmedi ama sonradan azda olsa durumunu öğrendik. Ciri'nin soy ağacı kısmı çok derine gitmişlerdi beynim yandı pek bişe anlamadım o kısımdan. Sonuçta asil kandan geliyor nasılsa diye yazdım onu. Milva, Geralt, Cahir, Zoltan, Regis, Dandelion hepsi çok iyi bir yol macerası sundular. Başlarda Geralt baya kıl davranıyordu kendine yardım etmek isteyenlere ama sonradan düzeldi. Ciri baya kötülüğe bürünmüş bir şekilde kendini kaybetmiş gibi. Bu arada hikayeyi yaşlı bir adam anlatıyor şu anda fark etmişsinizdir bir sayfada etrafını doluşturan çocuklara yaşlı bir adamın ağzından anlatırken betimleniyor olaylar. Bu vilgefortz başlarına çok sorun çıkaracak gibi geliyor. Kitap bittiğine baya üzüldüm şuan boşluğa düşmüş gibi oldu. Son kısımda iyiydi Geralt'ın ön isminin nerden geldiğini görmüş olduk. Son olarak kitapdaki betimlemeden bir çizim;

Sıradaki kitabı beklemesi kaldı geriye sanırım en az 4-5 ay alır

• quote:

5. kitap biraz önce bitti kederlendim;

Çok güzel bir yol hikayesi olmuş. Belki evrende görüp görebileceğiniz bütün karakterler vardı bir arada hemde. Milva karakterine çok ısındım dialoglar çok iyiydi. Özellikle Regis karakteri aşırı bilge -oyunda da öyleydi- çok güzel yansıtılmış. Kamp hikayeleri eşliğinde geçti Yennefer'ı çok merak etmiştim yaklaşık bir 250 sayfa adı bile geçmedi ama sonradan azda olsa durumunu öğrendik. Ciri'nin soy ağacı kısmı çok derine gitmişlerdi beynim yandı pek bişe anlamadım o kısımdan. Sonuçta asil kandan geliyor nasılsa diye yazdım onu. Milva, Geralt, Cahir, Zoltan, Regis, Dandelion hepsi çok iyi bir yol macerası sundular. Başlarda Geralt baya kıl davranıyordu kendine yardım etmek isteyenlere ama sonradan düzeldi. Ciri baya kötülüğe bürünmüş bir şekilde kendini kaybetmiş gibi. Bu arada hikayeyi yaşlı bir adam anlatıyor şu anda fark etmişsinizdir bir sayfada etrafını doluşturan çocuklara yaşlı bir adamın ağzından anlatırken betimleniyor olaylar. Bu vilgefortz başlarına çok sorun çıkaracak gibi geliyor. Kitap bittiğine baya üzüldüm şuan boşluğa düşmüş gibi oldu. Son kısımda iyiydi Geralt'ın ön isminin nerden geldiğini görmüş olduk. Son olarak kitapdaki betimlemeden bir çizim;

Ciri'nin soy ağacı kafanı karıştırdıysa şu yardımcı olabilir;(Mor noktalar Elder Blood anlamına geliyor)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Trise -- 25 Aralık 2018; 13:57:0 >

• Trise kullanıcısına yanıt

Fiona ve Amavet ile kayboluyor ondan sonra Eist ile geri geliyor. Kitapda da buna benzer bişe diyordu elder blood bazen kaybolup sonra ilerde soydan birden geri ortaya çıkabiliyor diye bu olay demek. Baya detaylıymış çizelge, şimdi daha iyi anladım kitapda biraz karışmıştı aldatıp başkalarına kaçanlar vs. derken çorba olmuştu orası. Yalnız bi ara PM'den sorduğum soruya sanırım hala tam değinmediler hocam yada ben mi kaçırdım acaba
  • quote:

5. kitap biraz önce bitti kederlendim;

Bende kitapı yeni bitirdim bir boşluk oluştu. Diğer kitapın çevirisi ne zaman olcak acaba?

• 
Sayfa: önceki 5051525354
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.