Şimdi Ara

The Witcher Kitap Serisi Ana Konu (26. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.450
Cevap
43
Favori
111.275
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2425262728
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-C3B427E7B -- 9 Haziran 2018; 14:56:46 >
  • Oromë kullanıcısına yanıt
    İnşallah dediğiniz gibi olur, söz konusu witcher olunca insanın güzel olacağına dair inancı daha çok artıyor. Dediğiniz gibi wattpadden çıkma vampir hikayeleri her gün cilt cilt baskı yaparken bu kitaplar satılmıyor ve yarıda bırakılıyor. İthaki bu konuda cesur davranan bir yayın olmasına rağmen genede yarım bırakabiliyor, umarım pegasus aynı şeyi yapmaz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ceyhunceyhan -- 6 Şubat 2018; 17:20:47 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şanssızlığına denk gelmiş sanırım hocam keşke mail filan atsaydınız kargodan SS alıp.Gerçekten hoş değil o şekilde ürün yollamak.Seriyi bitirdikten sonra yorumlarınızı eksik etmeyin
  • Arkadaşlar 3. kitabın pdf si varmı ??

• 3.kitabın yarısındayım bitecek diye korkuyorum acaba 4.kitabın çevirisi hakkında bilgisi olan varmı?

• quote:

Orijinalden alıntı: JackTim

3.kitabın yarısındayım bitecek diye korkuyorum acaba 4.kitabın çevirisi hakkında bilgisi olan varmı?

Arka sayfalarda mesaj var bununla ilgili bu ay sonunda çıkacak sanırım.
  • -Bane kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler baktım bu ay içinde çıkacağı söylenmiş.
  • Time of Contempt kitabını okuyanlar bu kitap İngiliz ingilizcesi mi ? İngilizce makaleleri rahat anlayabilirken bu kitapta bilmediğim bir sürü kelime çıktı ve hiçbirinede göz aşinalığım yok. Dilin sınırı yok gerçekten.

• quote:

Orijinalden alıntı: KendineHakim

Time of Contempt kitabını okuyanlar bu kitap İngiliz ingilizcesi mi ? İngilizce makaleleri rahat anlayabilirken bu kitapta bilmediğim bir sürü kelime çıktı ve hiçbirinede göz aşinalığım yok. Dilin sınırı yok gerçekten.

Evet, hard british ingilizcesidir. UK çevirisi öyle(mavi kapaklı olan), US çevirisini bilmiyorum.
  • Trise kullanıcısına yanıt
    Buyuk ihtimal UK. 3. Chaptera geldim Turkce kitap hizi gibi olmasada ilerliyoruz umarim ileriside boyledir.

• 4. kitap bu ayın sonu gibi, World of the Witcher da mart sonu gibi çıkacakmış aksilik olmazsa.
  • Jack Rabbit Slims kullanıcısına yanıt
    Ciğerimiz soldu artık, şubat ayını resmen gün sayarak yedim nası geçti 17 gün bilmiyorum
  • Jack Rabbit Slims kullanıcısına yanıt
    World of the Witcher nedir?
  • Bu ayın sonu geldi zaten en fazla 10 gün daha bekliyeceksiniz dostlar, sabredin

• quote:

Orijinalden alıntı: JackTim

World of the Witcher nedir?

Witcher evreni ansiklopedisi gibi bir şey.
  • 4. kitabın adı time of contempt'mi ? ve tam olarak çevirisi ne olacak çıkan kitapta
  • quote:

Orijinalden alıntı: Merigold

4. kitabın adı time of contempt'mi ? ve tam olarak çevirisi ne olacak çıkan kitapta

Time of contempt evet. "Nefret Zamanı-Dönemi-Çağı" diye çevireceklerini düşünüyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Trise -- 17 Şubat 2018; 21:10:36 >
  • 3 kitabi da aynı heyecan ve zevkle bitirdim.Ciri,yen,triss in hikayeleri cidden çok akıcı ve merak uyandiriyor.4. kitabi da dört gözle bekliyorum :)

• Yalnız kitabı okuyan nickini değiştirniş

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 3. Kitabi okudum.4. Kitabi bekliyorum ama uzun zamandir cikarmadilar.seri yarida kalir diye uzuluyorum.aslinda genele bakildikca basarili bir seri.

3. Kitap yorumuna gelicek olursak.trissle olan kisim baya guzel ve akiciydi.kitabin sonlarina dogru sikilmadim degil.yenneferla geraltin hala neden birlikte olduklarina merak ediyorum.cok genis davraniyolar :).ve yeniden trisse gecicek olursak,trissin masum ve sinsi askini cok guzel betimlemis yazarimiz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DARKKO70 -- 19 Şubat 2018; 14:12:36 >
  • 
Sayfa: önceki 2425262728
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.