Şimdi Ara

The Witcher Kitap Serisi Ana Konu (24. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.451
Cevap
43
Favori
111.262
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2223242526
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Pegasustan 4. kitabın hazırlandığına dair cevap aldım, tarih yok.

The Witcher Kitap Serisi Ana Konu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Trise kullanıcısına yanıt
    En azından hazırlıyorlarmış buna da şükür, bilgi için eyvallah hocam

• 4. kitap nezaman çıkacak acaba ? valla ingilizcesini okuyasım var ama tr kadar zevk alarak okuyamam arada sözlüğe bakmak gerekir .
  • Kayıp Rıhtım'a kaydolup sorabilirsiniz, yayınevi yetkilisi cevap veriyor. Tabii tam tarihi söylemiyor ama en sağlıklı bilgiyi veriyor.
    Umudu kesiyordum nerdeyse ilaç gibi geldi.

• Selamlar!

Kitapları üçlü set olarak aldım ve 5-6 günde bitirdim üçünüde. Dördüncü kitap ile ilgili haber sevinçten uçurdu beni. Tarih belirtmediler biliyorum ama sizce kabaca bir tahmin ile ne zamana gelir dersiniz?

Ayrıca ikinci kitapdaki Essi Daven... Hay lanet çok kötüydü ya.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CaptainPrice_12 -- 30 Ocak 2018; 16:52:45 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: CaptainPrice_12

Selamlar!

Kitapları üçlü set olarak aldım ve 5-6 günde bitirdim üçünüde. Dördüncü kitap ile ilgili haber sevinçten uçurdu beni. Tarih belirtmediler biliyorum ama sizce kabaca bir tahmin ile ne zamana gelir dersiniz?

Ayrıca ikinci kitapdaki Essi Daven... Hay lanet çok kötüydü ya.

Hoş geldin hocam, beğenmene sevindim :)

Üçüncü kitap eylülde çıkmıştı, normal çıkış aralığına göre bu ay elimizde olmalıydı, çevirme süreci hakkında bilgimiz yok ama bir aksilik olmazsa şubatın sonuna doğru çıkacaktır diye düşünüyorum.

Bu arada essi'nin hikayesinden çok etkilenmeyen bir ben varım sanırım, (tabi etkilendim ama öyle çok aman aman gelmedi bana :D) yenneferin üzerine kimseyi koymuyorum :D

• İyi bari çok bir şey yok...

Yani o satırları okurken şöyle olmuştum; "Oha! yavaş, öyle yazılır mı be o ?". Yennefer her açıdan etkileyici ve çekici bir karakter ama bilmiyorum ne zaman Yennefer ile ilgili pozitif bir şey düşünecek olsam, nasıl da Geralt'a tabiri caiz ise itaatkar köpeğiymiş gibi davrandığı gerçeği tokadı basıyor kafama...
  • Yayınevinden bir aksilik olmazsa 4. kitabın şubat ayının sonunda çıkacağı bilgisini aldım. Bekleyen arkadaşlara duyurulur!
  • quote:

Orijinalden alıntı: orachi

Yayınevinden bir aksilik olmazsa 4. kitabın şubat ayının sonunda çıkacağı bilgisini aldım. Bekleyen arkadaşlara duyurulur!

Şubatın sonuna daha çok var :|
  • quote:

Yayınevinden bir aksilik olmazsa 4. kitabın şubat ayının sonunda çıkacağı bilgisini aldım. Bekleyen arkadaşlara duyurulur!

Haydaa daha çok var ya, baya gecikti bu sefer
  • orachi kullanıcısına yanıt
    Haber verdiğiniz için teşekkürler hocam

• quote:

Geç olsun güç olmasın, eyvallah hocam

• orachi kullanıcısına yanıt
    Saolasın hocam bir ay beklenir ya çok bir şey değil bence.
  • CaptainPrice_12 C kullanıcısına yanıt
    Bir ay beklenir tabi de, sıkıntı şu ki biz 5 ay beklemiş olacağız bir kitap için :(

• quote:

Orijinalden alıntı: Abdurrahim24

Bir ay beklenir tabi de, sıkıntı şu ki biz 5 ay beklemiş olacağız bir kitap için :(

Hocam ingilizcen varsa amazondan serinin geri kalanını sipariş etmeni önerebilirim açıkçası ben son 3+1 kitabı öyle okumayı planlıyorum. Kesinlikle şubatın sonundan sonra 4 ay bekleyemem
    Eyvallah hocam, durumdan haberdarım lakin benim durumun biraz karışık :D

Ben seride bundan sonra neler olacağını bazı lore sitelerinden okumuştum, sadece detaylarıyla öğrenmek için, detay kaçırmamış olmak için, hem de kitaplığımda bir koleksiyon seti halinde bulunması için türkçe kitapları bekliyorum, tavsiye için teşekkür ettim :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GwynSomething -- 2 Şubat 2018; 2:48:26 >
  • İngilizce çevirilerin vasat olduğu söyleniyor... Bilemedim vallahi 4.kitap da bir solukta bitecek sonra 4 ay beklenir mi ki ?

• quote:

Orijinalden alıntı: CaptainPrice_12

İngilizce çevirilerin vasat olduğu söyleniyor... Bilemedim vallahi 4.kitap da bir solukta bitecek sonra 4 ay beklenir mi ki ?

İngilizce çevirinin vasat olduğunun belirtilmesinin sebebi lehçenin(kitabın orjinali) verdiği havanın verememesiyle alakalı bişey yani bu yorumu yapanlar lehçesini okuyup da ingilizcesini inceleyenler. Açıkçası internette 1-2 örnek gördüm ingilizce çevirilerle ilgili, oyunu oynamış birisi olarak ing. çeviriler bana daha yakın geldi.Türkçesiyle ingilizceyi yan yana tutunca da Türkçe olan google translate gibi duruyor, emeğe saygım sonsuz ama gerçekten öyle duruyor. Tabi ingilizceyi okuması biraz daha yavaş ve yorucu olacaktır + sürekli olarak el altında sözlük tutulması gerekiyor.Değer mi, kesinlikle.

• Şu world of witcher ne alemde acaba ikisini bir çıkarsalar beri onunda çevirisi bitmişti.Oda kitaplar kadar etkileyici mi acaba, şekli filan baya güzel duruyor da.
  • 
Sayfa: önceki 2223242526
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.