Şimdi Ara

The Witcher 3 Wild Hunt [PS ANA KONU] | Rehber ilk sayfada (561. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
12.606
Cevap
214
Favori
830.174
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
108 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 559560561562563
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar dlclerin baslama sırası var mı? Yada siz hangisini öncelikle önerirsiniz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • elkun kullanıcısına yanıt
    İlk HoS sonra BoW

• Tommy Shelby kullanıcısına yanıt
    Anladım sağolun hocam

• Mod'lardan anlayan varsa sormak istediklerim var bir kaç mod kurdum ama asıl kullanmak istediklerim çalışmadı

1. SS'lerde görüyorum oyunun girişinde mod ayar menüsü var bende çıkmıyor bunu açmak için bir şey mi yapmak gerekiyor

2. Bütün skilleri açan modu veya 100 level modunu (aslında bütün skillerin açık olması yeter ama bu da onun alternatifi olur diye düşündüm ama ikisi de çalışmadı) kullanan varsa nasıl çalıştırdığını anlatabilir mi ? kullandığım bazı modlar gibi direk mods klasörüne atınca çalışmadı bunlar
  • Bu konudaki sslerde oyle bir menu olamaz.
    Niye mi? Cunku Playstation konusundasin
  • Çok ilginç bir problem yaşıyorum hangi konuya yazsam bilemedim.Problem şu witcher 3 goty edition satın almıştım 2 ay kadar önce sonra 2 gün önce fark ettim ki kütüphanemde w3 standart edition da gözüküyor ama satın alınmamış halde.Üstüne tıkladığımda satın al ibaresi çıkıyor.Bu sorunu nasıl çözebilirim?
  • Hot Mad Scientist H kullanıcısına yanıt
    Bu bir sorun degil, goty surum ile standart surum ayri satiliyor, kupalari da ayri ayri geliyor.
    Eger her iki surumu de alirsan Witcher'dan iki platin kupa yapabilirsin
  • Arkadaşlar benimde şöyle bir sorum olacak. Bu güç alanları olup onları açıp +1 her birinden yetek alıyoruz yaa velen de ki çıplak dağa gidemiyorum. Bir mağara var ve kapısı var ve kilitli diyor. Sanırım bir görev ile oraya gideceğim. Lv 22 yim şu an. O görevi nasıl alıp o mağaraya girip görevi bitirip o güç alanını açabilirim?

• saliharslann S kullanıcısına yanıt
    Oraya hikaye gereği gideceksin ileride, daha önce gitmen mümkün değil.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • C-TRanger kullanıcısına yanıt
    Ana hikaye mi peki?

Birde kaç lv de geliyor o hikaye?

• quote:

Orijinalden alıntı: saliharslann

Ana hikaye mi peki?

Birde kaç lv de geliyor o hikaye?
    Ana hikaye görevi evet. Çok var daha, oyunun son çeyreğinde falan.
  • Oyunu bitiren arkadaşlara bir sorum var

kaer morhen saavaşında vasemir öldü bende iyimi oldu kötümü
  • Arkadaşlar hikayeyi bitireli çok oldu. Bir aradan sonra new game+ yaparak oyuna tekrar başladım. Level 53 civarıyım ancak en basit görev de aşırı zorlanıyor ve çok çabuk ölüyorum.

Bu konuda tavsiyeye ihtiyacım var. Yardımcı olabilir misiniz?

Teşekkürler
  • BeyazBüyü B kullanıcısına yanıt
    Yan görevleri yapmadan ana görevlere mi giriyorsunuz?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Önce yan görevler sonrasında ana görevlere gidiyorum. Bir yer de atladığım bir şey mi var henüz çözemedim. Kurt adam görevini henüz geçebilmiş değilim. Bir iki darbe sonrasında anında ölüyorum.

Üzerimde siyah renk Tesham Mutna Zırhının tamamı var. Delme, Ezme, Kanama, Kesme dirençleri de çok iyi durumda.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BeyazBüyü -- 16 Eylül 2018; 17:7:50 >
  • helll_599 kullanıcısına yanıt
    Herkeste ölüyor

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: BeyazBüyü

Önce yan görevler sonrasında ana görevlere gidiyorum. Bir yer de atladığım bir şey mi var henüz çözemedim. Kurt adam görevini henüz geçebilmiş değilim. Bir iki darbe sonrasında anında ölüyorum.

Üzerimde siyah renk Tesham Mutna Zırhının tamamı var. Delme, Ezme, Kanama, Kesme dirençleri de çok iyi durumda.
    Hocam her şeyi en başından okuyacaksınız . O zırhı atsanız da olur . Witcher setlerini toplamaya başlayın

• Şagop kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler.
  • Selamlar. Ana hikayeyi bitirdim. Dlclere geçtim fakat meditasyon yapınca can dolmuyor sebebi nedir?

Tamamdır çözdüm zorluk seviyesi yükselmiş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi flonky -- 19 Eylül 2018; 2:8:47 >
  • Ana hikayeyi bitirince oyunla arama biraz mesafe girmişti ama geçen gün düğün görevini oynadım, bir kez daha mest oldum. Witcher 3 be!
  • 
Sayfa: önceki 559560561562563
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.